Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

DRUKARNIE (gdzie najlepiej wydrukują, jakie znasz drukarnie)

drukarnia druk ksero ulotka

51 odpowiedzi w tym temacie

#41 antonxx

antonxx

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 11 marzec 2016 - 09:21:36

Zdecydowanie openprint. Wiele razy do firmy drukowaliśmy w niej różne ulotki czy tez broszury. Wszystko zawsze wykonane na czas no i do niczego nie można sie tam przyczepić. Ani do jakości zastosowanego papieru. Ani do jakości druku. 

Co jest warte zauważenia to to,ze mozna tam dopłacić za tryb natychmiastowy.Czasami trzeba mieć zlecenie wykoane na już. Można tam dopłacić jakieś drobne pieniądze i powinni nam to bez problemu wysłać.

Pozdrawiam. 

#42 ~bzzz~

~bzzz~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2016 - 12:48:20

zdecydowanie Naq-Sails ul. Podmurna 15 w Żninie (chcesz mieć zlecenie zrealizowane nie w terminie i nie tak jak sobie życzysz to polecam eheheh)

#43 ~narrio~

~narrio~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 12:37:23

Chyba jedna z najciekawszych ofert na pomorskim rynku znajdziesz na stronach serwisu pod adresem b3project.com. Firma B3Project świadczy kompleksowe usługi poligraficzne, z których już od dawna korzystam.

#44 ~pzps~

~pzps~
  • Goście

Napisano 27 maj 2017 - 22:13:09

Zdecydowanie przez internet, żninskie drukarnie czy firmy reklamowe nie dostosowały się jeszcze cenowo do realiów panujących na rynku

#45 ~alan~

~alan~
  • Goście

Napisano 27 maj 2017 - 22:14:50

Na podmurnej za gumkę do pieczątki zapłacisz tyle co w necie za kompletną pieczątkę. 

#46 ~Inowrocław~

~Inowrocław~
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 17:54:01

Kunke poligrafia  polecam pokazesz im cene a oni zejda ponizej szybko tanio b dobrze kadra drukarze a nie chlopaki po informatyce

#47 moniks

moniks

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 październik 2018 - 14:43:06

Łódzka drukarnia offsetowa Print Extra to dla mnie numer jeden. Kilka zleceń już za nami i nigdy nie było problemu ani z komunikacją, ani z samą realizacją zlecenia. Wszystko na plus, Panowie znają się na rzeczy.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 15:54:49

Rządzą czynów barcin

#49 pawelszabla

pawelszabla

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 78 postów

Napisano 24 styczeń 2019 - 11:16:17

Nawet jedną kartkę ci wydrukują ekspresem, bez dopłacania w copio.pl, więc nie wiem, czy znajdziesz lepszą drukarnię. Jako architekt wnętrz przyznam, że bardzo się przydaje taki kontakt z pilnym wydrukiem. Przekonałem się o tym, jak już zacząłem pracę w biurze projektowym :P Czasami mus i musisz mieć coś na już.

#50 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 17:30:34

W doopie

#51 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 10:52:53

Jaroslaw kaka wam wydrukuje on nawet kase drukuje :-)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych