Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

DRUKARNIE (gdzie najlepiej wydrukują, jakie znasz drukarnie)

drukarnia druk ksero ulotka

51 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Endrju~

~Endrju~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 09:12:13

Korzystam z usług drukarni internetowej http://www.piga.pl i polecam bo jak do tej pory złego słowa o nich nie powiem:D

#22 ~Witold~

~Witold~
  • Goście

Napisano 27 październik 2013 - 13:49:26

ludzie po co szukac gdzies poza wojw kujawsko pmorskim popierac swe drukarnie a nie gdzies tam jak Wam przyszlą chłam jakis to nikt do Krakowa  nie pojedzie reklamowac  Inowrocław jest blisko a tam najwieksze zagłebie poligrafii  w Polsce  46 zarejstrowanych drukarniii

Polecam np

STEMPL DRUK 52 3532087

Armara 52 3540736

Kunke druk 52 357 49 99

#23 ~Karolcia~

~Karolcia~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 10:24:08

najlepsze drukarnie są na stronce http://www.sprinterka.pl . Tam jest dużo drukarni z całej Polski - a nie jedna.  Można składać zamówienia online. No i w dodatku cena jest znana przed wydrukowaniem, a nie później wielkie zaskoczenie :P

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 10:30:51

Też mi.... :)

Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://lokaliz.pl
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D

#25 ~wiesiu drukarz~

~wiesiu drukarz~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 12:20:22

ludzie nie dajcie sobie wmowic ze drukarnia internetowa to cos jesli Wam zle wydrukuja to gdzie pojdziecie do reklmacji do Krakowa Warszawy itd sam pracuje  w drukarni i wiem ze projekt czesciowo jest bledny przychodzi klent sprawdzamy wydruk kontrolny poprawki internetowe otrzymuja plik i drukuja nikt sie nie przejmuje jak juz dajcie zarobic lokalnym drukarniom u nas w regionie wiekszosc ma Heidelberg Shoyarmy Man itd i robie piekna robote

#26 ~pier..lisz Wiesiu~

~pier..lisz Wiesiu~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 13:39:31

Pier..lisz Wiesiu jak potłuczony, ludzi straszysz, kłamiesz. Jak chcesz uczciwie konkurować to udowodnij, że twoja lokalna manufaktura jest dobra bez odwoływania się do "gorszości" internetowej konkurencji.

#27 ~give~

~give~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 17:07:25

A w Żninie to kto coś w miare wydrukuje?

#28 ~ewentualnie~

~ewentualnie~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 20:00:13

A w Żninie to kto coś w miare wydrukuje?

No pewnie, że ktoś, coś w miarę wydrukuje, napisze, przeczyta ale ... po co ci to jak ty jako MFG do funkcjonowania potrzebujesz  tylko papier toaletowy. Ewentualnie.

Przestań hejtować w temacie

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 19:14:08

No pewnie, że ktoś, coś w miarę wydrukuje, napisze, przeczyta ale ... po co ci to jak ty jako MFG do funkcjonowania potrzebujesz  tylko papier toaletowy. Ewentualnie.

Przestań hejtować w temacie

ciekawe kto w miare wydrukuje chyba nie na ul. Podmurnej

#30 ~wioletta~

~wioletta~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 23:45:54

Zdecydowanie polecam drukarnię internetową openprint.pl. Swoje wizytówki zawsze zamawiam właśnie tam - dobry papier, ładne kolory, niezłe ceny 

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 22:40:48

a w żninie to chyba niema gdzie drukować

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 23:11:08

podobno na Gościnnej ma powstać nowoczesna drukarnia 3D ale chyba tylko ławeczki mają drukować ...

#33 ~rosek~

~rosek~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2014 - 12:02:10

Ja również jestem zadowolony tak jak jeden z poprzedników z drukarni OpenPrint - od jakiegoś czasu głównie tam drukuję materiały reklamowe. Jest przede wszystkim tanio. O wiele taniej niż w drukarniach stacjonarnych. 

Na początku nie byłem zbyt przekonany do tego sposobu drukowania ale już po pierwszym zleceniu przekonałem się, że się myliłem ;) Wszystko wykonane terminowo, z wysoką jakością zastosowanych materiałów jak i druku tak wiec polecam każdemu komu zalezy na jakości.

Pozdrawiam. 

#34 ~opolanka2014~

~opolanka2014~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 15:53:58

mój znajomy jest organizatorem majówki i drukował plakaty w firmie dimlab.pl, musze przyznać , że zrobione bardzo profesjonalnie, a ceny jak wszędzie w zależności ile sie szt.zamawia.

#35 Wombek

Wombek

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 22 czerwiec 2014 - 21:56:57

a w żninie to chyba niema gdzie drukować

A po co w tej chwili bawić się w drukarnie stacjonarne, jak jest masa internetowych, które są dużo tańsze, aniżeli te miejskie. Sami większość zlecamy  i póki co ze współpracy jesteśmy zadowoleni do mniejszych ilości kupiliśmy dwie drukarki i działamy sami. 

#36 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2014 - 22:36:06

Kalka jeszcze ma drukarnie? teraz jak go na trawkę dyrektor żdk posłał to może będzie w końcu coś w terminie robił, bo z tym miał poważny problem

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2014 - 14:34:57

Poszukuję dobrej drukarni na wybory

#38 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 12:12:32

w zninie by sie przydala dobra drukarnia

#39 Majk33

Majk33

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 grudzień 2015 - 12:37:03

Jeśli chodzi o druk wizytówek to Metal-Art dobrze drukuje - tyle, że nic więcej oprócz wizytówek nie robią :(

#40 ~marek.l~

~marek.l~
  • Goście

Napisano 02 luty 2016 - 16:29:57

Ja mogę podpowiedzieć kontakt z tą firmą B3Project.com. Firma wykonała moją stronę www, ale też gadżety firmowe. Bardzo miła, rzeczowa i sensowna współpraca. Wiem, że wykonują też inne usługi z zakresu druk/grafika/filmowanie, foto itd.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych