Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~POradzi~

~POradzi~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2012 - 09:42:54

będą pałować? wizyty rolnikom już złożyli, więc ci teraz muszą sprawę zadzerania z władzą głęboko przemyśleć.

#2 ~kaz 90~

~kaz 90~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2012 - 12:41:36

Hm... milionerzyt strajkują? To coś nowego. Co mają powiedzieć Ci, co nie mają nawet 2 m2 ziemi?
Płaćmy za wszystki nasze PO-czynania solidarnie.. PO-zdrowienia

#3 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2012 - 13:13:01

Z tego co mi wiadomo to na Jagiellońskiej i Focha jest zakaz parkowania. Proponuję wysłać policję i straż miejską i wszystkie ciągniki odholować. Przynajmniej miasto trochę zarobi. Poza tym to jest kpina, żeby w podobno cywilizowanym Państwie pozwalać bandzie warhołów na blokowanie ulic. Idąc ich logiką - zimą samochód nie chce mi zapalić, nie mogę zawieźć klientowi towaru to Państwo powinno mi zapłacić odszkodowanie i wynająć samochód, żebym mógł towar dostarczyć.

#4 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2012 - 13:18:20

Dlaczego milioneży chyba bankruci. Pogoda w ostatnich latach nie sprzyja rolnikom. Proszę zobaczyć w sklepach ile jest polskiej żywności, na opakowaniach same egzotyczne kraje.
Podejcie do protestujących i zapytajcie do kogo należą te piękne i bardzo !!! drogie maszyny. Rozmawiałem z rolnikami na poprzednim proteście te ciągniki należą do banków i jeszsze długo nie będą ich własnością.
Zapraszam podejcie do nich oni nie gryzą a dowiecie się ciekawych rzeczy.

#5 ~POradzi~

~POradzi~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2012 - 13:55:13

Nie POdskakiwać, POchylić się i jeść to co spadnie z pańskiego stołu w POkorze

#6 ~florek~

~florek~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2012 - 21:56:06

tam nawet rzecznika prasowego mają...bogata firma....i to jakiego rzecznika...niedoszłego kleche co był w seminarium i myslał ze tam karierę zrobi...wybrał inną kasę.

#7 ~famka~

~famka~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2012 - 22:30:39

Brawo rolnicy!!! Tak trzymać :) Popieram Wasz protest. A wszyscy którzy sie czepiają ciagników, niech wiedzą, ze sa na kredyt.

#8 ~TTT~

~TTT~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2012 - 23:49:49

Kierowców protestujących przeciwko cenom paliw niejednokrotnie karano mandatami - mimo, że blokowali jeden pas jezdni bądź jeździli z prędkościami 20 km/h nie paraliżując jednak serca miasta. Tutaj mamy do czynienia z zwykłym chamstwem, przez które cierpią bydgoszczanie którzy na czas nie zdążą dojechać lub wrócić z pracy, odebrać pociech z przedszkola czy zwyczajnie będą wyczekiwać w ogromnych korkach na dojazd gdziekolwiek. Jakim prawem rolnik może stanąć 'Zetorem' gdzie popadnie a przykładowy Kowalski protestujący przeciwko wysokim cenom paliw dostaje mandat albo jego auto zostanie odholowane.
Pościągać nocą te Zetory, każdemu mandat i do domu...protestować z klasą i kulturą. A przeciwko czemu protestować to też zupełnie inna sprawa...nie każdy przewidzi, że w okresie zimowym jest zimno? :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rolnicy, represje, władza, PSL, PO

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych