Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Drogi gminne

Kiedy zaczną się remonty

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 21:52:43

Mam pytanie kiedy ten partacz co wygrał przetarg na remonty cząstkowe dróg w gminie zacznie poważnie traktować swoją prace mam na myśli kamień równiarkę i walec bo puki co to zrobił kilka dróg i reszta leży Panie Burmistrzu może już czas pożegnać tego fachowca

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 22:15:22

to on wygrał remonty cząstkowe czy wyrównywanie profilu dróg tłuczniem czy jedno i drugie bo nie wiem czy ten co to pisze wie o czym pisze

#3 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 07:21:14

to on wygrał remonty cząstkowe czy wyrównywanie profilu dróg tłuczniem czy jedno i drugie bo nie wiem czy ten co to pisze wie o czym pisze

Wygrał jedno i drugie i go ani tu ani tam niewidac

#4 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 04:21:26

Mam pytanie czy w tym roku wzorem lat ubiegłych będzie Rowniarka Walec i Tłuczeń na drogach gminnych bo jak narazie nic się nie dzieje dziury jak były tak są

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 04:36:02

Oni nie mają czasu na takie bzdury jak drogi gminne. Ważne jest rozdawanie grawertonow i medali.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 18:35:57

Jak tam  prace idą bo nie ma mnie w kraju, a jestem ciekaw. Ktoś , coś ? 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 18:40:41

Żnin na dobrej drodze od ponad roku

#8 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 07:52:47

Mam pytanie czy w tym roku wzorem lat ubiegłych będzie Rowniarka Walec i Tłuczeń na drogach gminnych bo jak narazie nic się nie dzieje dziury jak były tak są

Na jednej z dróg gminnych w Gasawie na wiosnę wysypano parę kupek białego kamyszka i co mieszkańcy sami od czasu do czasu łataja dziury w tej drodze ,żeby nie uszkodzić sobie zawieszeń w samochodach i żeby nie było kałuże,A równiarki ani widu ani słychu nie mówiąc o odpowiedzialnych osobach które są za takie prace odpowiedzialne.Ja się pytam za co płacimy podatki......

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 19:13:22

podatki płacisz na tych których wybrałeś na burmistrza czy wójta jak wybraliście tak macie że przez Żnin nie daje się przejechać najważniejsze że biorą kasę i to ministerialną i wyjeżdżają na szkolenia parami i na winobranie

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 19:14:01

podatki płacisz na tych których wybrałeś na burmistrza czy wójta jak wybraliście tak macie że przez Żnin nie daje się przejechać najważniejsze że biorą kasę i to ministerialną i wyjeżdżają na szkolenia parami i na winobranie

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 22:17:44

Żnin na dobrej drodze! Wstyd!

#12 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 23:53:54

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 23:58:55

Co do wyboru obecnego Wójta to się grubo mylisz,a chodzi o fakt że mieszkańcy sami łatają nową drogę chociaż jest to droga gminna wychodzi na to że władze mają ich głęboko gdzieś.......niech sobie robią sami w ramach czynu społecznego jak to było za komuny, a co tam ......wstyd.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 00:02:49

ile na boku na takim przetargu idzie uczknąć z 7% ? :ph34r:

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 07:21:06

Ktobełt! Buahahahahahahaha

#16 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 20:46:58

Po kilku miesięcznym pobycie za granica wróciłem do Żnina i to co mnie pozytywnie zaskoczyło to przebudowa ul 700-lecia to poprostu majstersztyk super projekt i wykonanie brawo Panie Burmistrzu tak trzymać i niech Pan nieprzejmuje się niektórymi hamulcowymi z Rady Miejskiej

#17 ~Wampirek z Rydlewa~

~Wampirek z Rydlewa~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 20:48:46

Po kilku miesięcznym pobycie za granica wróciłem do Żnina i to co mnie pozytywnie zaskoczyło to przebudowa ul 700-lecia to poprostu majstersztyk super projekt i wykonanie brawo Panie Burmistrzu tak trzymać i niech Pan nieprzejmuje się niektórymi hamulcowymi z Rady Miejskiej

dobrze Robert. Kocham Cię

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 05:11:04

Robert! Wstawaj!!! Pojutrze wtorek! Buahahahahahaha.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 07:00:55

Klasyczne błedy zdradzają króla fb.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 07:25:16

Nie lotej na tych suchych gjirach pałąkach!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych