Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Droga !

droga

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 20:40:01

dlaczego miasto nie interesuje ulicą Ogrodową, dojazd od ulicy Mławskiej (kolo netto) straszne. samochodem na 1 biegu urywa głowę, dziury dziury dziury. są pieniądze na jakieś zielska i krzaki, jakieś sztuczne trawniki itp a nie ma pieniędzy na naprawę drogi. Tragedia. czy droga podlega pod miasto czy pod jakiś inną instytucje. może ktoś inny zainteresuje. 

#2 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 22:11:46

dlaczego miasto nie interesuje ulicą Ogrodową, dojazd od ulicy Mławskiej (kolo netto) straszne. samochodem na 1 biegu urywa głowę, dziury dziury dziury. są pieniądze na jakieś zielska i krzaki, jakieś sztuczne trawniki itp a nie ma pieniędzy na naprawę drogi. Tragedia. czy droga podlega pod miasto czy pod jakiś inną instytucje. może ktoś inny zainteresuje. 

Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś to był teren PKP miasto tylko remontowało ten szlak komunikacyjny szlaką . Nie ma Błaszkiewicza bo on zrobił pierwszą obiecaną w wyborach część drogi do bloków socjalnych a teraz nie wiadomo

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 22:37:02

Przecież tam nie mieszka żaden radny więc nie masz co liczyć na odnowę czy remont 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 23:08:21

Święta prawda bracie

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 08:12:04

Przecież tam nie mieszka żaden radny więc nie masz co liczyć na odnowę czy remont

Nie wiem kto tam mieszka ale ta droga to jest wstyd dla miasta

#6 ~paweł~

~paweł~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 15:29:03

dziś jechałem tą drogą, ale zastanawiałem się czy nie zawrócić bo uchwyt od telefonu mi się odkleił. pozdrowienia dla mieszkańców owego osiedla. 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: droga

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych