Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dożynki

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 16:53:22

Tylko potrafisz pisać i szkalować poprzedników.Nic więcej nie potrafisz.Co ona zrobiła to widac.Zawsze będe tak mówił do póki obecny mnie  przekona.Ty jako klakier to pomyśl ,chociaż trudno to ci będzie.Pokaż chociaż jedna sprawę dobrze zrobioną przez obecnego.Też prawda jest taka ,że rada na to pozwala.Dlatego mój apel.Pisanie ,że coś poprzednicy zrobili żle to polityka pisu.Cały kraj został objęty kłamstwami.Dziś bp.Polak apelował na Jasnej Górze o rozwagę i umiar z oszczerstwami.Ty jednak nie katoliku robisz odwrotnie tak jak w Ministerstwie Spraw.Hejty skąd wyszły od Vice ministra Sprawiedliwości.A więc co inego do ludzi i co innego w sercu.

Jak ty to dobrze rozumiesz, endrju!

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 20:14:32

Tylko potrafisz pisać i szkalować poprzedników.Nic więcej nie potrafisz.Co ona zrobiła to widac.Zawsze będe tak mówił do póki obecny mnie  przekona.Ty jako klakier to pomyśl ,chociaż trudno to ci będzie.Pokaż chociaż jedna sprawę dobrze zrobioną przez obecnego.Też prawda jest taka ,że rada na to pozwala.Dlatego mój apel.Pisanie ,że coś poprzednicy zrobili żle to polityka pisu.Cały kraj został objęty kłamstwami.Dziś bp.Polak apelował na Jasnej Górze o rozwagę i umiar z oszczerstwami.Ty jednak nie katoliku robisz odwrotnie tak jak w Ministerstwie Spraw.Hejty skąd wyszły od Vice ministra Sprawiedliwości.A więc co inego do ludzi i co innego w sercu.

I tak to funkcjonuje.Trzeba wszystko negować i kłamać.Masz całkowicie rację.Należy jednak pochwalić Prymasa co wskazuje ,ze sprawa jest poważna.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 22:01:11

I tak to funkcjonuje.Trzeba wszystko negować i kłamać.Masz całkowicie rację.Należy jednak pochwalić Prymasa co wskazuje ,ze sprawa jest poważna.

Gadaniem niczego nie naprawią! Potrzebne działanie i oczyszczenie czarnych szeregów

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 13:55:10

Jak chcesz oczyścić te szeregi?skoro jedni o tym mówią a drudzy udają że nic się nie stało.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 17:02:05

Jak chcesz oczyścić te szeregi?skoro jedni o tym mówią a drudzy udają że nic się nie stało.

Głosować w wyborach na opcję, która ograniczy przywileje czarnym sukienkom!
To pobudzi do myślenia

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 20:29:07

Głosować w wyborach na opcję, która ograniczy przywileje czarnym sukienkom!
To pobudzi do myślenia

jaka to opcja bo aż jestem ciekaw?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych