Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dożynki

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 09:02:20

OK !!!

#2 ~MIrek~

~MIrek~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 09:04:29

OK !!!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 10:01:29

Byłoby ok, gdyby z  cześci wystąpień , nie zrobiono populistyczno - propagandowej, politycznej hucpy. Traktują nas jak niezdolnych do samodzielnego myślenia deb***i ?  Jak za komuny ? Kim oni są ? 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 10:15:14

Ogólnie spoko ale moim zdaniem 8 zł na dmuchańcu i tylko 5 minut to zdecydowanie za dużo. A tak pozatym to fajnie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 10:47:15

Byłoby ok, gdyby z  cześci wystąpień , nie zrobiono populistyczno - propagandowej, politycznej hucpy. Traktują nas jak niezdolnych do samodzielnego myślenia deb***i ?  Jak za komuny ? Kim oni są ? 

Ja poszedłem na dożynki święto wsi.Dostosowali się wszyscy łącznie z stroną kościelną.Chwała dla księży.Resztę lipa t.j polityka.To wima burmistrza iż zaprosił na wiec polityczny.Na to nie ma zgody społeczeństwa.Są to nasze pieniądze a wiec niech robią za swoje pieniądze.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 10:58:20

Ja poszedłem na dożynki święto wsi.Dostosowali się wszyscy łącznie z stroną kościelną.Chwała dla księży.Resztę lipa t.j polityka.To wima burmistrza iż zaprosił na wiec polityczny.Na to nie ma zgody społeczeństwa.Są to nasze pieniądze a wiec niech robią za swoje pieniądze.

Jak widać każda okazja jest dobra do agitacji wyborczej!Przykro

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 11:18:28

Nawijanie makaronu na uszy pod publiczkę "z dłońmi złożonymi w amenek"  a w życiu codziennym, obrót o 180 stopni i hulaj dusza piekła nie ma.  Jak widzę takie zachowania to mi się zbiera na wymioty. 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 13:29:09

W czasie dożynek zamiast dziękować rolnikom cztery wystąpienia chwalące pis. ile można? i te porozkładane pisowskie gazetki. 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 13:51:14

A na co liczyliście jak pis to i kościół i na odwrót.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 15:17:30

W czasie dożynek zamiast dziękować rolnikom cztery wystąpienia chwalące pis. ile można? i te porozkładane pisowskie gazetki.

To było do przewidzenia.
Oszczędziłem sobie udziału!
Szkoda, że nie uszanowano rolniczego święta!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 19:44:41

To było do przewidzenia.
Oszczędziłem sobie udziału!
Szkoda, że nie uszanowano rolniczego święta!

ja też wolałem być z rodziną w domu bo spodziewałem się ,ze tak będzie.Lipa pod względem głownego wydarzenia.Pytam burmistrza czy tak chciał podziękować pisowi.Hitem był list ministra rolnictwa.Jedyne to zchowanie księży.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 21:34:25

Nawijanie makaronu na uszy pod publiczkę "z dłońmi złożonymi w amenek" a w życiu codziennym, obrót o 180 stopni i hulaj dusza piekła nie ma. Jak widzę takie zachowania to mi się zbiera na wymioty.

W pracy rączki składa w amenek Bogu a po pracy Bogu(si).

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 23:35:14

ja też wolałem być z rodziną w domu bo spodziewałem się ,ze tak będzie.Lipa pod względem głownego wydarzenia.Pytam burmistrza czy tak chciał podziękować pisowi.Hitem był list ministra rolnictwa.Jedyne to zchowanie księży.

Ty robiłeś tak samo albo jeszcze perfidniej.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 07:54:19

Nawijanie makaronu na uszy pod publiczkę "z dłońmi złożonymi w amenek" a w życiu codziennym, obrót o 180 stopni i hulaj dusza piekła nie ma. Jak widzę takie zachowania to mi się zbiera na wymioty.

Tymczasem ciemny lud bije brawa, wyrażając akceptację dla tej polityczno patologicznej rzeczywistości!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 09:42:02

Tymczasem ciemny lud bije brawa, wyrażając akceptację dla tej polityczno patologicznej rzeczywistości!

tak tak co nas spotkało.nadzieja to mądrość rady.Ona ma możliwości i obowiązek.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 13:38:00

Jak nagle poglądy zmieniłeś?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 14:36:27

To kogo i za co odznaczono ? Zastanawiam się czy mi przypadkiem na słuch nie padło ? To wszystko odbywa się kosztem odstawienia w cień przyzwoitych obywateli, którzy działają społecznie i bezinteresownie na rzecz poprawy standardów funkcjonowania naszej rzeczywistości samorządowej. Feeeee

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 15:36:24

i na to czekamy.Albo dajcie sobie spokój.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 16:07:46

Nie rozśmieszaj mnie. Rada po poprzednich latach dyktatury jeszcze się nie otrząsnęła.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 16:49:51

Tylko potrafisz pisać i szkalować poprzedników.Nic więcej nie potrafisz.Co ona zrobiła to widac.Zawsze będe tak mówił do póki obecny mnie  przekona.Ty jako klakier to pomyśl ,chociaż trudno to ci będzie.Pokaż chociaż jedna sprawę dobrze zrobioną przez obecnego.Też prawda jest taka ,że rada na to pozwala.Dlatego mój apel.Pisanie ,że coś poprzednicy zrobili żle to polityka pisu.Cały kraj został objęty kłamstwami.Dziś bp.Polak apelował na Jasnej Górze o rozwagę i umiar z oszczerstwami.Ty jednak nie katoliku robisz odwrotnie tak jak w Ministerstwie Spraw.Hejty skąd wyszły od Vice ministra Sprawiedliwości.A więc co inego do ludzi i co innego w sercu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych