Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

DOŻYNKI i BURMISTRZ - NA EMERYTURĘ

Żnin dożynki emerytura burmistrza

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~KOMBAJN BIZON~

~KOMBAJN BIZON~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2014 - 17:46:56

Po co komu te dożynki? Wszystko było tak z musu, wiecej ludzi z obsługi, urzędników, kierowców niż mało zainteresowanych tym rolników. Nawet na zdjęciach kolejki po grochówkę nie ma tłumu. Szkoda kasy na ten relikt dawnych czasów. Nastrój jak na stypie. Niech te dożynki idą na emeryturę razem z burmistrzem.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2014 - 18:18:59

Racja  - byłem , widziałem , potwierdzam , smutne " radosne niby święto plonów " . Popis vipów  .

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2014 - 19:10:51

Nawet w gazecie wyglądało lepiej niż w rzeczywistości

#4 ~ZUS~

~ZUS~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2014 - 19:13:58

Emerytura w zestawie dożynki i burmistrz jest o'k. Razem będzie im raźniej :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2014 - 14:26:06

Jaka gmina takie dożynki.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2014 - 08:30:34

Jak teraz guru koleżanki wice dołożył emerytom kasiorkę to Lecha głowa rozboli od nadmiaru kasy

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2014 - 16:57:39

wpis z FB

Szanowni Państwo.
Kiedy w roku 2010 wygrałem wybory i ponownie dzięki głosom wyborców zostałem Burmistrzem Żnina zadeklarowałem, że jest to moja ostatnia kadencja. Tak też się stało i po wyborach samorządowych stanę się emerytem. Zastanawiałem się jaki to będzie czas, czym się zajmę, co w ogóle powinien robić emeryt? Kilka miesięcy temu namówiony przez bliskie mi osoby postanowiłem, że jako były już burmistrz mogę wykorzystać moje doświadczenie wyniesione z pracy na tym stanowisku. Postanowiłem ubiegać się o mandat radnego do Rady Powiatu Żnińskiego. Dlaczego tam? Powiat potrzebuje zmian. Potrzebuje aktywnej Rady, która spowoduje, że będą realizowane inwestycje ważne dla całego powiatu. Czas skończyć z podziałami pomiędzy gminami. Czas by powiat nie kojarzył się tylko z wydawaniem dowodów rejestracyjnych czy pozwoleń na budowę, a zaczął wspierać wszystkie gminy i budował lokalną wspólnotę. To może ostatnia okazja by wziąć przykład z innych powiatów, które od lat działają aktywnie i z powodzeniem dla dobra mieszkańców. To też ostatnia okazja, by w okresie programowania 2015-2020 pozyskać znaczące środki dla powiatu i Pałuk.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2014 - 19:56:48

To jakas prowokacja. Tego nie napisal burmistrz prawie emeryt. Gdyby to byla prawda to potrzebny jest lekarz o wiadomej specjalnosci.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 07:42:40

TO DO PRZYSZLEGO EMERYTA PODOBNE . TWIERDZI ZE BYLBY DOBRYM PRZEWODNICZACYM RADY POWIATU . WIDAC JAKA Z NIEGO TRYSKA ,, ENERGIA ,, . SZKODA TEGO POWIATU . NIEDOLEZTWO Z GMINY PRZEJDZIE DO POWIATU .

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 07:48:10

Panie Burmistrzu, chcąc nie chcąc ale z kasztanowej to raczej Pan nie bedzie miał głosu poparcia.

1)

Same dziury, nie dopilnowana reklamacja, którą firma wymieniala trelinke. Wymieniła pare sztuk i ktos z Pana urzędników to odebrał a teraz mamy ser szwajcarski.

2)

Na kasztanowej jak sama nazwa wskazuje sa kasztany. Wie Pan jaki jest teraz bałagan na kasztanowej ? trzeba zmiatac po kasztanach, skorupkach i lisciach. Dlaczego osoba odpowiedzialna za tego typu prace nie interesuje sie sprzataniem naszego osiedla.

3)

nowy plac zabaw- żarty sobie Pan zrobił z naszych dzieci na osiedlu. Zrobić plac zabaw na wzniesieniu na polu z chwastami z 4 ma urządzeniami to poprostu żart z naszych dzieci.

4)

oznakowanie kasztanowej, zapowiadal Pan że będzie oznakowanie, obecnie każdy jedzie kasztanowa i sie zastanawia kto ma pierwszeństwo. Wiadomo równorzędne skrzyżowania, ale tu mieszkają ludzie prości nie tacy inteligentni jak Pan i potrzebują znaków żeby wiedzieli jak sie zachowywać na drodze. Nawet jak to sa równorzędne skrzyżowania to chociaż znaki skrzyżowań równorzędnych by się przydały.

Ja, moja cała rodzina i znajomi sąsiedzi ani na Pana ani na Pana wice głosu nie oddamy bo cała kadencje mieliście nas w tyłku.

#11 ~sąsiad~

~sąsiad~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 19:43:43

No to sobie ponarzekałeś sąsiedzie, wiemy na kogo nie zagłosujemy ale na placu boju pozostało jeszcze trochę kandydatów. Ja stawiam na Nowickiego

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 07:51:15

myslisz że ten Nowicki był kiedys na kasztanowej ? i wie czego nam potrzeba ? Wątpliwa sprawa

#13 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 09:35:51

Nowicki mieszka nieopodal Kasztanowej więc wie jaki jest jes stan od mostu do Podgórzyna

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 13:51:50

a ja myslałem że on z Bydgoszczy jest, chyba źle wywnioskowałem z art w gazecie że nie chcą poprzeć go bo nie znany i nie miejscowy.hmmm

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 13:59:59

w bygdoszczy to on pracuje ale mieszka w żninie, dzieciaki chodzą do żnińskich szkół, żona teżpracuje w żninie. zobacz na FB

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 15:37:18

SAM ZDECYDUJE.....NIE DECYDUJ ZA MNIE

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Żnin, dożynki, emerytura burmistrza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych