Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dożynki Biskupice wrażenia

dożynki władza radziejów

57 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2014 - 16:09:30

Ty tez niedouczona, stosujesz zbyt mało przecinków i inwersje.

#22 ~kosa~

~kosa~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2014 - 18:44:03

na świetlicy byli, z tego co wiem, goście zaproszeni przez władze gminy, czyli reprezentanci gminy, radni, sołtysi osoby z instytucji współpracujących z gminą, czyli przedstawiciele każdego z nas więc o co wam loto ludzie? innych problemów nie macie?

#23 ~foki~

~foki~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2014 - 07:36:46

Bylem widzialem panie wyjechaly z tortem a ludzie jak sie zbiegli to by te panie poprzewracali, nawet mieszkancy biskupic torta nie dostali bo uczestniczyli we mszy potem yla premowa wojta i soltysa . Jak cos jest za darmo to jeden drugiego by podeptal.

#24 ~donatan~

~donatan~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2014 - 07:43:54

Bylem gosciem siedialem do samego konca na sali panie to nawet nie mialy czasu siedziec za stolami caly czas robily, bo chyba po imprezie to tez trzeba posprzatac. Ludzie czego sie czepiacie to samo bylo w starym radziejowie i szostce. Panie byly w ciaglym biegu, a tego nie da sie posprzatac w jeden dzien niest,ety.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2014 - 10:43:59

Pan W. taki inteligent i zarazem radnym a  nawet nie oznakował  parkingu który zrobił u siebie na polu.I dalej się pcha do władzy.Żenada!!

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2014 - 10:56:40

Radny gminy pan P. był w takim stanie,że nie dociągnął do połowy imprezy.Kilka osób widziało jak drugi radny pomagał mu wsiadać do auta.

#27 ~xzy~

~xzy~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2014 - 11:51:07

Wszystkim Wam nie podoba się, że w świetlicy obiad był przygotowany tylko dla zaproszonych osób. Z tego co wiem to listę tych osób wybierał Pan wójt, a mieszkańcy Biskupic a tym bardziej panie z KGW nie miały na to wpływu. To one włożyły wiele swojej pracy i czasu żeby przygotować to wszystko. Pracowały 3 dni przed i po żeby to wszystko zorganizować i posprzątać. Nawet nie mały czasu żeby wyjść w niedziele i zobaczyć co się dzieje na zewnątrz... Jeżeli ktoś ma pretensje, że coś mu się nie podobało to po prostu niech nie przychodzi na takie imprezy. 

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2014 - 14:08:43

Wszystkim Wam nie podoba się, że w świetlicy obiad był przygotowany tylko dla zaproszonych osób. Z tego co wiem to listę tych osób wybierał Pan wójt, a mieszkańcy Biskupic a tym bardziej panie z KGW nie miały na to wpływu. To one włożyły wiele swojej pracy i czasu żeby przygotować to wszystko. Pracowały 3 dni przed i po żeby to wszystko zorganizować i posprzątać. Nawet nie mały czasu żeby wyjść w niedziele i zobaczyć co się dzieje na zewnątrz... Jeżeli ktoś ma pretensje, że coś mu się nie podobało to po prostu niech nie przychodzi na takie imprezy. 

Mądra wypowiedz,nie podoba się NIE PRZYŁAZIĆ I NIE KOMENTOWAĆ!!!!

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2014 - 14:11:17

Przynajmniej sołtys docenił mieszkańców i panie z KGW,ich pracę i wysiłek włożony w przygotowania organizując poprawiny dla mieszkańców.

#30 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2014 - 14:27:09

zgadzam sie z poprzednikami- wszyscy tylko krytykuja, nikt nie powie ile potrzeba wkładu żeby to wszystko jakoś wyszło. Ten kto zawsze włoży dużo wysiłku w to co robi nigdy nie jest doceniony, a obgadują ci co pomagać nie chcą-stoją tylko z boku i obgadują. Taka jest prawda proszę państwa. Poza tym wszystko było super, z tego co mi wiadomo grochówke finansowała gmina a kiełbaskę inni sponsorzy. Zamiast sie cieszyć, że coś wogóle zorganizowano to tylko same wytyki palcami. Zobaczcie sami w każdej wsi jest świetlica - czy to nowa czy to odnowiona, bo tak jak w Biskupicach to nie było nic. Niestety. Ani wody bieżącej ani odpływu ani jakiejkolwiek toalety- tyle lat jakiekolwiek wiejskie spotkania się odbywały, ale teraz jest super.

#31 ~ghost~

~ghost~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2014 - 16:21:20

Wystapienie soltysa na dozynkach bylo slabe, wychwalajace wladze do ktorej nalezy. Takich lizusow to ja dawno nie widzialem. Rozgoryczona jest tez podobniez przewodniczaca KGW poniewaz liczyla na order od wojta a dostala w obie rowno czyli wielkie g.

A co do poprawin to ladne mi poprawiny zorganizowane dla wybranych.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2014 - 20:45:34

Z tego co słyszeliśmy to sołtys ostro jedzie na wójta i radnych.Obaj radni jak my mogli to by w d... weszli wójtowi.Tylko uciszają pana G. bo za dużo mówi prawdy o jednym czy o drugim...Pan W. sam sobie zwoływał ludzi ze swojego otoczenia do świetlicy,a rolników miał gdzieś!chamstwo!!!

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2014 - 21:51:50

Chamstwem to są te wszystkie żałosne komentarze !!!!! Każdy tylko potrafi pisać o kimś... Najprościej jest obmówić kogoś KTO coś zrobi, niż tego co nie zrobi nic. Ja bynajmniej uważam dożynki za udaną imprezę i nie mam nic do zarzucenia organizatorom z Biskupic

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 06:21:28

Mądra wypowiedz,nie podoba się NIE PRZYŁAZIĆ I NIE KOMENTOWAĆ!!!!

Każdy ma prawo wypowiedzieć się co myśli,dożynki są dla ogółu, a nie tylko dla wybranych !!! Każdy ma także prawo przyjść na dożynki i być traktowanym na równi ze wszystkimi. To nie jest święto "Elit" !!!

#35 ~XYZ~

~XYZ~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 08:00:03

Chamstwem to są te wszystkie żałosne komentarze !!!!! Każdy tylko potrafi pisać o kimś... Najprościej jest obmówić kogoś KTO coś zrobi, niż tego co nie zrobi nic. Ja bynajmniej uważam dożynki za udaną imprezę i nie mam nic do zarzucenia organizatorom z Biskupic

Racja.Ja też nie mam nic do zarzucenia.Impreza w 100% udana.Ludzi sporo i wszyscy się bawili,Ja również.

#36 ~maniek~

~maniek~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 08:05:10

Wydaje mi się że mimo wszystko trzeba przyznać że impreza była udana.Wiadomo że gmina ponosi pewne koszty żeby je zminimalizować szuka sponsorów tych wypadałoby poczęstować jakimś obiadem wójt przewodniczący Rady Gminy proboszczowie sołtys jako gospodarze imprezy też ale radni sołtysi dyrektorzy szkół nauczyciele przewodniczące kół gospodyń pracownicy gminy powinni być traktowani jak pozostali mieszkańcy .Następna kwestia to ewentualny darmowy poczęstunek dla wszystkich widziałem na dożynkach wiele osób nie z naszej gminy i co trzeba by się pytać ty jesteś nasz czy nie bo jak nie to nie dostaniesz grochówki bo to za nasze podatki i byłoby znowu niedobrze bo gmina trwoni pieniądze na obcych .To jest trudny temat.Kończąc to wydaje mi się że kwiaty dla władzy to był niepotrzebny gest to jest w zakresie obowiązków tych osób biorą za nie sporą kasę to tak jakby szło się do sklepu i dawało ekspedientce czekoladę za to że sprzedała nam kiełbasę .

#37 ~Uczestniczka dożynek~

~Uczestniczka dożynek~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 08:41:46

Przyjechałam z okolicy i jestem zachwycona dożynkami i pod wrażeniem gospodarstwa Pana Witkowskiego. Piękne zabudowy, świetne maszyny, wszystko ma ręce i nogi. To jest przyszłość. Zresztą sam wójt chwali to gospodarstwo.

Co do samych gospodarzy, czyli całej rodziny państwa Witkowskich nie mogę powiedzieć złego zdania. Bardzo kulturalni ludzie i sympatyczni z wizją na przyszłość. Dlatego wcale się nie dziwie, że Pan Witkowski jest radnym i ma poparcie wśród mieszkańców.

A Wójt Gminy to bardzo kompetentny, wykształcony i również kulturalny człowiek. Miałam do czynienia z przewodniczącym Rady Gminy  bardzo miły gość.

Objechałam gminę i na prawdę ludzie macie się, czym pochwalić a wy zamiast tego się opluwacie w internecie.

Byłam i widziałam. Bardzo piękne dożynki. Gratuluję.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 08:58:20

wszyscy urzednicy byli na poczestunku prosze milych panstwa- gosci zapraszal wojt i nikt z Biskupic nie mial wplywu na to kto bedzie, a skoro pisze Pani zeby dzieci z domu dzieckatez byly proszone to prosze napisac co z pozostalymi dziecmi ze wsi?? Z tymi pretensjami prosze isc do pana wojta a nie do pan z kola. Grochowka byla kielbaski dla wszystkich, panie czestowaly tortem wszystkich. Poza tym nikt nie wychodzil z pelnymi torbami ze swietlicy. Chyba tylko dwie panie spoza kola mialy gest, a panowie to pomagali w strojeniiiu wsi.

#39 ~mieszkanka Biskupic~

~mieszkanka Biskupic~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 09:26:54

Nie tylko gospodarstwo państwa Witkowskich jest najładniejsze i na przyszłość.. są też inni, ale nikt ich nie docenia bo to już nie Radny... tak jak pan Witkowski. A co do dożynek to super impreza! Byłam, dziękuje organizatorom: panu wójtowi, sołtysowi, radnym, paniom z KGW i pani przewodniczącej. Dożynki super!!!

#40 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 10:27:31

Przyjechałam z okolicy i jestem zachwycona dożynkami i pod wrażeniem gospodarstwa Pana Witkowskiego. Piękne zabudowy, świetne maszyny, wszystko ma ręce i nogi. To jest przyszłość. Zresztą sam wójt chwali to gospodarstwo.

Co do samych gospodarzy, czyli całej rodziny państwa Witkowskich nie mogę powiedzieć złego zdania. Bardzo kulturalni ludzie i sympatyczni z wizją na przyszłość. Dlatego wcale się nie dziwie, że Pan Witkowski jest radnym i ma poparcie wśród mieszkańców.

A Wójt Gminy to bardzo kompetentny, wykształcony i również kulturalny człowiek. Miałam do czynienia z przewodniczącym Rady Gminy  bardzo miły gość.

Objechałam gminę i na prawdę ludzie macie się, czym pochwalić a wy zamiast tego się opluwacie w internecie.

Byłam i widziałam. Bardzo piękne dożynki. Gratuluję.

Chyba Pani nie wie,że Witkowski uczciwie się nie dorobił.Wielu ludzi oszukał.A co do wójta to szkoda pisać.Mam nadzieję ,że to jego pierwsza i ostatnia kadencja w gminie Radziejów.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dożynki, władza, radziejów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych