Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dorzynanie SN .. ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cyryl

Cyryl

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 23 maj 2020 - 14:51:45

Mając na uwadze iż materiał może być  na tyle skomplikowany i powodujący niezrozumienie, nerwowość, lub co gorsze, stany chorobowe,  pragnę uprzedzić  Pana MIRKA.M o możliwym dla niego zagrożeniu. Najlepiej aby nie oglądał  to wtedy  oszczędzi sobie  zdrowia.:)

https://tvn24.pl/pol...ziow-sn-4591573

#2 MIREK.M

MIREK.M

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 569 postów

Napisano 23 maj 2020 - 15:01:03

Dziękuję za troskę o moje zdrowie. :) Jest w najlepszym porządku.

Odnośnie nagrania - no czego mozna się spodziewać po tvn? Gościu dobrze prawi, ale zapomniał, że jak rządzila PO to PO przywłaszczyła sobie sądy i do dziś np. rejonowe gdzie rzadzi w samorządach PO, sady sa opanowane przez PO. Zapomniał gościu o Konstytucji o której zaKODowani tak krzyczeli ciagle. Przecież konstytucja mówi kto powołuje sędziów sądu najwyzszego a gościu się dziwi , że obecny prezydent powoła. ;) 

#3 MIREK.M

MIREK.M

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 569 postów

Napisano 23 maj 2020 - 15:03:13

Polecam: ;)

https://www.facebook...69811243112649/

Użytkownik MIREK.M edytował ten post 23 maj 2020 - 15:03:52

#4 mur

mur

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 23 maj 2020 - 18:06:23

Odnośnie nagrania - no czego mozna się spodziewać po tvn? Gościu dobrze prawi, ale zapomniał, że jak rządzila PO to PO przywłaszczyła sobie sądy i do dziś np. rejonowe gdzie rzadzi w samorządach PO, sady sa opanowane przez PO. Zapomniał gościu o Konstytucji o której zaKODowani tak krzyczeli ciagle. Przecież konstytucja mówi kto powołuje sędziów sądu najwyzszego a gościu się dziwi , że obecny prezydent powoła. ;)

Gościu ! Prezydent w tej kwestii może co najwyżej pogmerać sobie w kieszeni..

Sędziów Sądu Najwyższego powołuje  prezydent  nominowanych przez Krajową Radę Sądownictwa- obecna KRS jest niekonstytucyjna !

............

I Prezesa Sadu Najwyższego powołuje prezydent   spośród pięciu kandydatów przedstawionych przez Zgromadzenie Ogólne Sędziów Sądu Najwyższego.

#5 mur

mur

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 23 maj 2020 - 18:13:42

W kwestii dorzynania to nie ma lepszych od PiSowców.

Dorżnęli :

Stadninę Koni

Radiową Trójkę

Trybunał Konstytucyjny

Telewizję Publiczną

Oświatę

Służbę Zdrowia.

.......................................

Komuna nie dała rady,  a PiS w myśl hasła : Damy radę" wszystko zniszczyć !  I !dali ! ! !

#6 mur

mur

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 23 maj 2020 - 18:19:23

Właśnie Zgromadzenie Ogólne Sędziów Sądu Najwyższego Wybrało 5 Sędziów nominowanych do funkcji  I Prezesa SN. Najwięcej głosów uzyskał prof. Wróbel - przeszło 50

Kandydatka PiSu uzyskała zaledwie 20.

....................

Można się spodziewać , że Duda wybierze tę z najmniejszą liczbą głosów - w myśl zasady -  "Mierny , ale wierny "

#7 Cyryl

Cyryl

Znajomy

• PipPip
  • 38 postów

Napisano 23 maj 2020 - 19:04:48

A niech tam, niech nawet w oczach internautów  wyjdę na naiwniaka... Zaryzykuję twierdzenie, że  Pan Prezydent Duda wybierze  spośród wszystkich kandydatów  tego, który  zebrał w głosowaniu największą  liczbę głosów. Przecież logika i matematyka tzn. wynik jest tak oczywisty iż nawet przeciętny rozumny człowiek wiedziałby jakiego wyboru dokonać. Pan Prezydent  byle przeciętnym człowiekiem nie jest. Jest głową  dużego dumnego państwa i wie jak postąpić. Przy okazji najpewniej podreperowałby swoje ostatnio trochę  dołujące notowania  :)

Mam więc  niezbywalne prawo  wierzyć i oczekiwać że nasz Pan Prezydent  Duda postapi mądrze i logicznie.

A więc do chwili podjęcia  decyzji przez  Pana Prezydenta, nie życzę sobie  aby  ktokolwiek  się ze mnie  natrząsał i wyśmiewał   !!

:)

#8 MIREK.M

MIREK.M

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 569 postów

Napisano 23 maj 2020 - 20:05:46

#9 MIREK.M

MIREK.M

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 569 postów

Napisano 23 maj 2020 - 20:06:46

mur znowu obsrałeś nie swój temat swoimi urojeniami. nie mam zwyczaju dyskutować z trollami, więc baj, baj.

#10 czytelnik3

czytelnik3

Znajomy

• Zbanowani
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 23 maj 2020 - 20:07:48

prawda.

KONSTYTUCJA! 

#11 Ebnezer

Ebnezer

Bywalec

• PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 23 maj 2020 - 20:10:15

Brawo !! :)

A jego synek to wykapany tatuś :)

#12 King

King

Faraon

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3814 postów

Napisano 23 maj 2020 - 20:10:52

A niech tam, niech nawet w oczach internautów  wyjdę na naiwniaka... Zaryzykuję twierdzenie, że  Pan Prezydent Duda wybierze  spośród wszystkich kandydatów  tego, który  zebrał w głosowaniu największą  liczbę głosów. Przecież logika i matematyka tzn. wynik jest tak oczywisty iż nawet przeciętny rozumny człowiek wiedziałby jakiego wyboru dokonać. Pan Prezydent  byle przeciętnym człowiekiem nie jest. Jest głową  dużego dumnego państwa i wie jak postąpić. Przy okazji najpewniej podreperowałby swoje ostatnio trochę  dołujące notowania  :)

Mam więc  niezbywalne prawo  wierzyć i oczekiwać że nasz Pan Prezydent  Duda postapi mądrze i logicznie.

A więc do chwili podjęcia  decyzji przez  Pana Prezydenta, nie życzę sobie  aby  ktokolwiek  się ze mnie  natrząsał i wyśmiewał   !!

Witam  :) Cyrylu wiara czyni cuda , obyś miał rację  :D Ale władza z mądrością i logikom niewiele ma wspólnego  :P  :D  :lol: PS. Bynajmniej w ostatnim czasie 

Użytkownik King edytował ten post 23 maj 2020 - 20:12:18

#13 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 427 postów

Napisano 23 maj 2020 - 20:14:42

Witam  :) Cyrylu wiara czyni cuda , obyś miał rację  :D Ale władza z mądrością i logikom niewiele ma wspólnego  :P  :D  :lol: PS. Bynajmniej w ostatnim czasie 

Chyba logiką ??  :o :lol: Szatanie  :blink: 

#14 King

King

Faraon

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3814 postów

Napisano 23 maj 2020 - 20:17:09

Oczywiście że tak  :) Tak jakoś wyszło  :blush:

#15 MIREK.M

MIREK.M

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 569 postów

Napisano 23 maj 2020 - 20:19:43

:D  :lol:

#16 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 427 postów

Napisano 23 maj 2020 - 20:25:16

Oczywiście że tak  :) Tak jakoś wyszło  :blush:

o matko statki umyte ?? :lol:

#17 King

King

Faraon

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3814 postów

Napisano 23 maj 2020 - 20:29:27

o matko statki umyte ?? :lol:

Statki ?  Nieraz wkładam do zmywarki  :) Nie mam nic przeciwko  :D

#18 MIREK.M

MIREK.M

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 569 postów

Napisano 23 maj 2020 - 20:47:51

Kinguś taki mundry jest, inaczej.  :D

#19 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 427 postów

Napisano 23 maj 2020 - 20:49:06

Statki ?  Nieraz wkładam do zmywarki  :) Nie mam nic przeciwko  :D

:mellow:

#20 mur

mur

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 23 maj 2020 - 21:06:50

A niech tam, niech nawet w oczach internautów wyjdę na naiwniaka... Zaryzykuję twierdzenie, że Pan Prezydent Duda wybierze spośród wszystkich kandydatów tego, który zebrał w głosowaniu największą liczbę głosów. Przecież logika i matematyka tzn. wynik jest tak oczywisty iż nawet przeciętny rozumny człowiek wiedziałby jakiego wyboru dokonać. Pan Prezydent byle przeciętnym człowiekiem nie jest. Jest głową dużego dumnego państwa i wie jak postąpić. Przy okazji najpewniej podreperowałby swoje ostatnio trochę dołujące notowania :)
Mam więc niezbywalne prawo wierzyć i oczekiwać że nasz Pan Prezydent Duda postapi mądrze i logicznie.
A więc do chwili podjęcia decyzji przez Pana Prezydenta, nie życzę sobie aby ktokolwiek się ze mnie natrząsał i wyśmiewał !!

...........
No, Cyrylu!
Zabiłeś mi ćwieka!
Jak mogłem być tak nieufny wobec mądrości Pana Prezydenta Dudy!
Biję się w te moje niewierne piersi!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych