Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

296 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~grzesiek~

~grzesiek~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 15:29:44

reszte doplat już wypłacili

#42 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 16:16:27

Witam ktoś z wlkp dostał już resztę zaliczek

#43 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 16:59:45

Wielkopolskie halo kto już ma całe dopłaty i ona na koncie

#44 ~Terka~

~Terka~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 22:19:17

Podlaskie gm. Hajnówka zero zaliczki,zero jakichkolwiek pieniędzy....masakra

#45 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 14:12:47

Mój wniosek czeka na naliczenie może do sylwestra coś skapnie. Góra decyduje kto i ile dostanie. Powiatowe agencje nie mają nic do tego. Można się tylko dowiedzieć na jakim etapie jest wniosek

#46 ~Zuza~

~Zuza~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 14:52:18

Ja nie dostałam nic z powodu podobniez błędu systemu przy moim wniosku...

#47 ~Alina~

~Alina~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 12:15:30

Czy z Mazwosza ktoś otrzymał całość dopłat za 2018 rok? bo trąbią że wypłacaja reszte od 3 grudnia???????????? Powiini zabrać ONW W REJONIE PRZASNYSZA TAM SĄ ZIEMIE 1 I 2 KLASA To jest szczyt krabieży w biały dzień ONW należy się tym któzy mają trudne warunki gospodarowania Przasnysz nie dosć że ziemia urodzajna warunki super to łapę wyciągaja z UNII ZNAM TAKICH Z GOLAN CHOCIAŻBY

#48 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 16:39:38

A kto dostał resztę dopłat za 2018rok

#49 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 16:40:28

A kto dost
ał resztę dopłat za 2018rok

#50 ~Xyz~

~Xyz~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 23:15:09

Wlkp jeszcze nie wyplacali reszty

#51 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 14:09:10

Jeśli Pan dostal 5%tylko to czyli będzie miał Pan kontrolę. Resztę przeleja do kwietnia. Jeśli będzie się zgadzało wszystko. Miałam to rok temu
Ja dostalem 5% zaliczki dlaczego niewiem mialo byc 70% moze ktos zna odpowiedz?[/quote]

#52 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 14:09:23

Jeśli Pan dostal 5%tylko to czyli będzie miał Pan kontrolę. Resztę przeleja do kwietnia. Jeśli będzie się zgadzało wszystko. Miałam to rok temu
Ja dostalem 5% zaliczki dlaczego niewiem mialo byc 70% moze ktos zna odpowiedz?[/quote]

#53 ~....~

~....~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 12:52:02

Zero.doplat zero zaliczek podlasie

#54 ~Rolniczka~

~Rolniczka~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 17:12:11

Tak racja w wielu rejinach kontrolują prawidłowości etc a nie zajmą się czy ONW zasadne  tam gdzie nie słusznie przyznają Rejony Mazowsza klasa ziemii wysoka a niby trudne warunki Ani jednego pagórka. Niech ktoś się tym tematem zainteresuje. Panie Ministrze szkoda kasy rozpuszczać i za darmo rozdawać

Pagórków może i mało ale podmokłe łąki że po każdym deszczu nie da się wjechać to też niekorzystne warunki nie sądzisz? Natura 2000 też tu jest więc nie żałuj nikomu bo z twojej kieszeni nie zabiera nikt.!

#55 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 07:15:02

Za przeproszeniem g#wno prawda. Jestem w grupie poszkodowanej przez ASF, susza też mnie nie ominęła a dopłat do tej pory ani śladu.I niech teraz ktoś mądry powie co mam w tej sytuacji robić?

#56 ~Anty chadziejom~

~Anty chadziejom~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 09:29:09

Dla gospodarstw powyżej 25ha nie powinne przysługiwac dopłaty!! Niestety ale takie gospodarstwa i bez nich dają sobie świetnie radę!! Dla takich wystarczy że są programy PROW lub inne!!! Duże gospodarstwa na wsi to drapieżniki i małe przy nich nie ma szans na rozwój!! Właściciel takiego gospodarstwa patrzy na mniejszego jak SĘP!!! APETYT W MIARE ZWIEKSZANIA JESZCZE BARDZIEJ ROŚNIE.

#57 ~rolnik~

~rolnik~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 21:41:26

jak na dzis 10% doplat reszta cisza na wiosce polowa takich suszowe do tej pory zero kasy i co na to pan minister propagadna telewizyjna wielkopolska powiat wolsztyn

#58 ~Baq~

~Baq~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 23:04:25

10% zaliczki w listopadzie A jak zadzwoniłem do ARiMR to się okazało że miałem kontrolę obszarową i to przez to nie dostałem normalnie 70% żadnej kontroli na oczy nie widziałem... w okolicy więcej gospodarstw jest w takiej sytuacji A dane które p. Minister mówi na TVP to chyba z du** bierze bo sami widzicie jak jest. Przed wyborami rzucą kasę i będą mówić jaki to nie jest rząd zajebis** ... tucznik po 3.60 i 10% dopłat nie mam za co żyć, strzelił bym sobie w łeb ale pogrzeb też kosztuje...

#59 ~Baq~

~Baq~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 23:04:51

10% zaliczki w listopadzie A jak zadzwoniłem do ARiMR to się okazało że miałem kontrolę obszarową i to przez to nie dostałem normalnie 70% żadnej kontroli na oczy nie widziałem... w okolicy więcej gospodarstw jest w takiej sytuacji A dane które p. Minister mówi na TVP to chyba z du** bierze bo sami widzicie jak jest. Przed wyborami rzucą kasę i będą mówić jaki to nie jest rząd zajebis** ... tucznik po 3.60 i 10% dopłat nie mam za co żyć, strzelił bym sobie w łeb ale pogrzeb też kosztuje...

#60 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 21:57:45

Również miałem kontrolę obszarową, płatność jaką otrzymałem to 367 zł. Starczyło psu na budę. Mam małe gospodarstwo około 3h ziemi ornej, w tym hektar malin i brak dopłat, mimo suszy i strat. Niestety jako mlody, malo obszarowy rolnik nie zalapuje sie do do progrmów prow. Korzystaja tylko Ci ktorzy juz maja, i skoro tak jest to czemu składki krus są równe dla wszystkich, a nie liczone od hektarów jak w przypadku dopłat. Zgadzam się z kolegą który pisze o zjadaniu małych gospodarzy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych