Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dominika Piotrowska - kandydatką do Sejmu :)

73 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 11:29:53

Nie wiem czy Wy wszyscy macie takie wrażenie ale ja mam takie , że Pani Dominika odpala zawsze przed wyborami, tym razem do Sejmu :) 
Ostatnio przechodzi już samą siebie, a akcje promocyjne własnej osoby są żenujące. Te  charytatywne najbardziej bolą i widać, że ta pani nie cofnie się przed niczym. Ludzi którzy pomagają, jest więcej i nie robią tego pod publikę. Teraz mam takie proste pytania:
-Gdzie była pani w poprzedniej kadencji ?
-Czemu często pani nie uczestniczyła w sesjach lub wychodziła ?
-Czemu nie uczestniczy pani w całych sesjach tej kadencji ?

-Co pani zrobiła jako radna ? (realny projekt który został wdrożony).

-Gdzie pani się podziewa między wyborami ?

-Kiedy pani zacznie orientować się w sprawach miasta ? Po ostatniej sesji mało nie pękłem ze śmiechu jak zapytała pani o ceny sprzedaży działek w parku technologicznym )

Chciałbym też powiedzieć, że mojego głosu pani nie dostanie ponieważ nie wzbudza pani mojego zaufania i postrzegam panią jako wyrachowaną kobietę. Tym bardziej , że reprezentuje pani PO i dodatkowo zachwycona jest pani Biedroniem.  Nie jestem homofobem ale poglądy PO i Bierdonia co do rodziny i życia są dla mnie nie do przyjęcia. Nie można promować związków "chłopa z chłopem". Nie można dopuścić do adopcji dzieci przez pary homoseksualne, nie można dopuścić do niszczenia naszej wiary i kościoła. 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 13:33:57

Wzięli ją bo są parytety. Taka zapchaj lista w sam raz ! Tej kobiety nikt poważnie w polityce raczej nie traktuje.Wystarczy zapytać ją o program i pozamiatane. Może Dom Kultury bym jej dał bo do tego się nadaje ale nie głos do sejmu .HAhahahahahahahaha

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 13:46:22

Ja się pytam ,kto na nią głosował w wyborach do rady miasta?! Widzicie , co zrobiła na ostatniej sesji? Przyszła w połowie , zadała pytania i wyszła. Ot taka radna. Ludzie jesteście głupi , że druga kadencję daliście się zrobić w bambuko. I te jej hasła, że wszystko dla ludzi , murale , zioła , kwiatki... niech ją wybiorą i idzie z tego miasta. Zresztą ona już w mieście chyba nawet nie mieszka .

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 13:54:22

Broń Boże, sprowadzi nam jakieś marsze albo co gorszego. 

Wygrała czterema głosami podobno w okręgu i głosów za wiele też nie miała tak więc jestem spokojny o wynik tych wyborów. Tym bardziej , że kandyduje też z tej listy pani doktor Ziółkowska. 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 15:02:54

Już była podobna pani w radzie i też wszystkich kochała.  Skończyła jak skończyła i w tym wypadku też inaczej nie będzie. 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 17:35:46

pierdooolniętta

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 19:38:43

Pszczoły w każdym domu!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 20:07:57

Panie wyborco. Każdy jest równy a w Polsce jest kilka religiinie tylko religia tych pedofili w sutannach. Lepiej niech ma rodzinę chłop z chłopem niż zdrowy chłop w sutannie ma gwałcić dzieci.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 20:08:15

Panie wyborco. Każdy jest równy a w Polsce jest kilka religiinie tylko religia tych pedofili w sutannach. Lepiej niech ma rodzinę chłop z chłopem niż zdrowy chłop w sutannie ma gwałcić dzieci.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 21:14:58

Procentowo jest więcej pedofilii wśród homoseksualistów niż wśród księży. 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 21:25:14

Biedaczka....tak robi zawsze....Żenada,lansować się na cudzej krzywdzie...i robi to z uśmiechem na twarzy....Żenada....

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 09:31:15

Zapytałam się wczoraj córki jak długo była na sprzątaniu lasku pani Dominika. Dowiedziałam się, że maksymalnie 10 min. i to głównie żeby zrobić sobie zdjęcie z pełnoletnią harcerką, która już może głosować.  Zajrzałam na jej facebooka i faktycznie zdjęcie wstawiła. Śmieszna ta aktywność przed wyborami.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 09:55:53

Żenada!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 11:45:32

Musicie zrozumieć , że to co robi dziś to podwaliny do kandydowania o fotel burmistrza. Nic więcej to czysta przebiegłość. Jak ktoś myśli , że do wyborów cztery lata to dużo - jest  błędzie. 
Ta kadencja Piatkowskiego będzie jałowa, nic nie zrobił i nic nie zrobi. Park przemysłowy to kontynuacja projektu Tasarza, Skrzyżowanie w Golubiu to inwestycja WZD i współpraca z samorządami tak samo jak i obwodnica to nie zasługa Piątkowskiego.  Prądzyńska zainwestowała swą energię w Lenza, Całbeckiego i reszty z POKO i za cztery lata będzie mogła liczyć na pomoc z ich strony. Piątkowski jest sam bez żadnego politycznego zaplecza i to co załatwią inni włodarze może tylko się pod to podpinać. 
Prądzyńska jest zagrożeniem dla Piątkowskiego.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 15:31:27

Musicie zrozumieć , że to co robi dziś to podwaliny do kandydowania o fotel burmistrza. Nic więcej to czysta przebiegłość. Jak ktoś myśli , że do wyborów cztery lata to dużo - jest  błędzie. 
Ta kadencja Piatkowskiego będzie jałowa, nic nie zrobił i nic nie zrobi. Park przemysłowy to kontynuacja projektu Tasarza, Skrzyżowanie w Golubiu to inwestycja WZD i współpraca z samorządami tak samo jak i obwodnica to nie zasługa Piątkowskiego.  Prądzyńska zainwestowała swą energię w Lenza, Całbeckiego i reszty z POKO i za cztery lata będzie mogła liczyć na pomoc z ich strony. Piątkowski jest sam bez żadnego politycznego zaplecza i to co załatwią inni włodarze może tylko się pod to podpinać. 
Prądzyńska jest zagrożeniem dla Piątkowskiego.

Bardzo trafnie to opisałeś.  Ja też odnoszę wrażenie, że Burmistrz przez te 5 lat nie zbudował sobie żadnego poparcia politycznego.i to widać gdy porówna się nasze miasto do Rypina czy Wąbrzeźna. Pani Prądzyńska rozpoczęła od budowania poparcia w polityce i kto wie jakie to da efekty.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 18:35:31

Bardzo trafnie to opisałeś.  Ja też odnoszę wrażenie, że Burmistrz przez te 5 lat nie zbudował sobie żadnego poparcia politycznego.i to widać gdy porówna się nasze miasto do Rypina czy Wąbrzeźna. Pani Prądzyńska rozpoczęła od budowania poparcia w polityce i kto wie jakie to da efekty.

Efekt.....biegającego kundla po osiedlu.Miłosniczka zwierząt,która nie potrafi upilnować psa.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 20:21:18

Jak uwierzyć komuś, kto kłamie cały czas ? Startując do rady miasta tak Prądzyńska jak i Kuciński są zameldowani u rodziców, a mieszkają w gminie. Uczciwa gra to nie jest !

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 20:23:52

Jutro temat zniknie na bank. Pamiętam jak jeszcze niedawno ta pani wamawiała wszystkim, że jest apolityczna! Nie piszcie o niej, bo nie warto- robicie jej tym darmową reklamę.

#19 ~Hahaha~

~Hahaha~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 20:33:50

Ja jej nie mam w znajomych nie widzę co wstawia. Usunęła mnie

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 20:34:27

Jak wszytskich którzy zadawali niewygodne pytania

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0