Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dokument Sekielskich w TVP? 81% tego chce


1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 08:40:47

"Tylko nie mów nikomu" porażający i przerażający dokument o pedofilach w sutannach notuje kolejne rekordy oglądalności. Najpierw (i wciąż)  na you tube, potem po raz pierwszy w Telewizji WP, następnie w TVN-ie. Niestety na razie nie zapowiada się, aby mogli go zobaczyć telewidzowie TVP. A gdzie jak nie w niej, która ustawowo ma zapisane "wartości misyjne" taki dokument powinien być prezentowany?

Film jest na wyciągnięcie ręki, bo Sekielski udostępnia go nieodpłatnie. Niestety w tym czasie TVP woli emitować przykurzony już obraz "Pedofile" Sylwestra Latkowskiego nakręcony kilkanaście lat temu.

Postanowiliśmy zapytać więc samych Polaków o to, czy telewizja publiczna powinna pokazać "Tylko nie mów nikomu". Aż 81 proc. badanych odpowiada na to pytanie twierdząco (57 proc. wskazało odpowiedź "zdecydowanie tak"). Przeciwko jest zaledwie 6 proc. respondentów, a tylko 2 proc. wskazało odpowiedź "zdecydowanie nie".

Czyż może być lepsze wskazanie dla włodarzy TVP niż głos widzów? Nie lękajcie się, pokażcie "Tylko nie mów nikomu" w telewizji publicznej!#2 ~emerytka~

~emerytka~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 08:53:10

Wszyscy Polacy powyżej 18 lat powinni obejrzeć ten film "TYLKO NIE MÓW NIKOMU"!

Tutaj nie grają aktorzy,to jest film autentycznie oparty na faktach z życia wziętych.

Samo życie!

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych