Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dojazdy na UMK z Inowrocławia

UMK

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2012 - 07:11:41

Witam,

Planujemy razem zamieszkać z moją drugą połową w Inowrocławiu. Ona zaczyna jednak studia dzienne na UMK. Wydział mieści się w Toruniu na Gagarina koło Auli, więc będzie musiała dojeżdżać.

Pytanie moje teraz do osób, które mają doświadczenia dojeżdżania na zajęcia na UMK na godzinę 8:00 (bo z późniejszymi porami to nie ma większego problemu). Dojazd na uczelnię = konieczność wcześniejszego wstawania i dojeżdżania tych ok. 40 kilometrów.

Z tego co patrzyłem w rozkładzie jazdy Nadgoplańskiej Komunikacji Autobusowej jest autobus ok. godziny 6:20, który w Toruniu na dworcu PKS jest o godzinie 7:18. Stamtąd parę minut pieszo do autobusu linii nr 15 i 7 minut tym autobusem na uczelnię.

Teoretycznie 7:40 się jest na uczelni, ale często w godzinach porannych widziałem duże korki na moście w Toruniu od strony Inowrocławia.

Czy takie połączenie daje radę, czy nie spóźnialiście się na zajęcia na godzinę 8:00? Jak z punktualnością przy takim połączeniu? Dziękuję z góry za wszystkie informacje.

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2012 - 11:09:12

Niech się przeniesie na zaoczne i problem z głowy. Nigdy nie spotkałem się z czymś takim żeby studiując w trybie stacjonarnym dojeżdżać codziennie taki dystans. Tym bardziej, że na uczelni zajęcia trwają od 8.00 do 21.00 zależnie od planu z krótszymi lub dłuższymi "okienkami" między zajęciami. Wprawdzie to jeszcze zależy jaki kierunek i jak jej plan ułożą, ale ja studiując chemie na I a nawet II roku tak właśnie miałem. To może być bardzo męczące i uciążliwe, codzienne wstawanie rano i powrót późnym wieczorem.

#3 ~gośćMoooon~

~gośćMoooon~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2012 - 15:16:50

Witam, ja będę dojeżdżać z inowrocławia na studia dzienne, gdyż planuje później się przenieść na zaoczne ale zaoczne zaczynają sie duzo pozniej.. zostalabym na dziennych, jednak zalezy czy bardzo beda meczące dla mnie dojazdy. mam pytanie: KTO z INOWROCŁAWIA dostał się na I rok studiów zaocznych o kierunku : stosunki międzynarodowe???? przepraszam, że zmieniam temat. ;)

#4 ~gośćMoooon~

~gośćMoooon~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2012 - 15:18:52

Witam, ja będę dojeżdżać z inowrocławia na studia dzienne, gdyż planuje później się przenieść na zaoczne ale zaoczne zaczynają sie duzo pozniej.. zostalabym na dziennych, jednak zalezy czy bardzo beda meczące dla mnie dojazdy. mam pytanie: KTO z INOWROCŁAWIA dostał się na I rok studiów zaocznych o kierunku : stosunki międzynarodowe???? przepraszam, że zmieniam temat. ;)

na I rok studiów dziennych*

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: UMK

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych