Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

dodatkowe zajęcie w domu

makijaż praca zajęcie dziecko ślub mama kosmetyki dodatkowy

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 MaMenia

MaMenia

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 kwiecień 2013 - 18:48:32

Mariza poszukuje konsultantów

Chcesz zająć się sprzedażą kosmetyków polskiej firmy Mariza? Praca jest łatwa i przyjemna, bez żadnego zaangażowania finansowego z Twojej strony, bez szefa, bez okresu wypowiedzenia, bez ograniczeń, bez względu na Twoje wykształcenie i doświadczenie. Sam dla siebie jesteś szefem!
Zostań jedną z konsultantek Mariza, które pracują głównie przez Internet. Dołącz do grona jednej z najszybciej rozwijających się grup sprzedażowych w Polsce.

Co zyskujesz?
- stały rabat 30% od sprzedaży kosmetyków
- możliwość budowania własnej struktury
- dodatkowe rabaty do 17%
- dostęp do biura on-line
- bezpłatne szkolenia
- możliwość utworzenia własnej strony www

Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do rejestracji na stronie http://www.marzenawwl.klubmariza.pl/
lub kontakt mailowy marzenawwl@klubmariza.pl

Zupełnie gratis możesz otrzymać Poradnik, z którego poznasz wszystkie niezbędne szczegóły.

#2 kika1985

kika1985

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 16:00:33

Ja marzę o tym, aby mieć więcej czasu, i zająć się domem (mam bardzo mało czasu na gotowanie, sprzątanie, urządzanie...nie wspominając o praniu, prasowaniu, czy podlewaniu kwiatków), nie interesuje mnie żadna dodatkowa praca (nawet za bardzo duże pieniądze...)

#3 egoistka

egoistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 30 czerwiec 2014 - 11:00:53

Gdybym miała podjać dodatkową pracę, kompletnie oszalałabym z zapracowania i braku czasu dla siebie. Taki sposób wybiorą tylko pracoholicy lub osoby zmuszone zarabiać, by utrzymać siebie oraz swoją rodzinę.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: makijaż, praca, zajęcie, dziecko, ślub, mama, kosmetyki, dodatkowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych