Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobry prawnik potrzebny- szuka bezradna

prawnik Grudziądz podział majątku

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mirosława~

~Mirosława~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2013 - 17:41:02

Nie mogę znaleźć wątku dot. dobrej kancelarii prawniczej. Proszę forumowiczów o info nt. dobrej i najlepiej niedrogiej kancelarii prawniczej. Sprawa dotyczy podziału majątku po rozwodzie. Wiem, że są różne kancelarie w Grudziądzu, ale chodzi mi o młodego dynamicznego elokwentnego prawnika. Słyszałam, że z Torunia tu też dojeżdżają. Liczę na pomoc, z góry dziękuję. Mirosława

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 09:37:07

Witam

Mam nadzieję że majątek jest na tyle duży że warto żeby zatrudniać adwokata. Z doświadczenia wiem że koszt są duże a sprawy ciągną się latami, a jedynymi zadowolonymi są adwokaci, rzeczoznawcy i skarb państwa. Nie ma takiego połączenia jak tani i dobry prawnik, są ustalone stawki minimalne uzależnione od wartości majątku a to dopiero początek wydatków. Dobry prawnik ma swoje stawki a przeciąganie kumuluje kolejne koszty.

Pozdrawiam prawnik.

#3 ~Jarosław~

~Jarosław~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 07:35:15

Pan Andrzej Donderski- młody, konkretny, doświadczony...na Mickiewicza koło BGŻ

#4 ~Zbyszek~

~Zbyszek~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 12:20:10

Ja nie polecam adwokatów i radców tj. tzw. prawników z korporacji. 

Ich wiedza często pozostawia dużo do życzenia i biorą wg taksy z góry, a nie po wykonaniu zlecenia. Zresztą bardzo wiele skandali jest teraz z udziałem. Jak już wezmą kasę z góry to później mają gdzieś kiienta, a sprawy o podział toczą się bardzo długo. Zarabiają na tych sprawach tylko Ci pseudoprawnicy. Jeśli nie chcesz być wkręcona zrób ugodowo .. 

#5 ~Zbigniew Adamczyk~

~Zbigniew Adamczyk~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 13:42:50

Nie mogę znaleźć wątku dot. dobrej kancelarii prawniczej. Proszę forumowiczów o info nt. dobrej i najlepiej niedrogiej kancelarii prawniczej. Sprawa dotyczy podziału majątku po rozwodzie. Wiem, że są różne kancelarie w Grudziądzu, ale chodzi mi o młodego dynamicznego elokwentnego prawnika. Słyszałam, że z Torunia tu też dojeżdżają. Liczę na pomoc, z góry dziękuję. Mirosława

Pani Mirosławo,proszę pójść do prawnika ,który przyjmuje zainteresowanych w biurze poselskim pana Janusza Dzięcioła.Jestem przekonany ,że tam pani otrzyma dobrą poradę prawną. 

Zbigniew Adamczyk

#6 ~Mikołaj~

~Mikołaj~
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 16:47:13

Aleksandrax
REKLAMA NA FORUM NIE TYLKO NIE PRZYSTOI GODNOŚCI ZAWODU RADCY PRAWNEGO, ALE I JEST NIEZGODNA Z ZASADAMI ETYKI!!
Żenujące te pseudo rekomendacje!!

#7 ~machabeusz~

~machabeusz~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 23:04:14

Aleksandrax
REKLAMA NA FORUM NIE TYLKO NIE PRZYSTOI GODNOŚCI ZAWODU RADCY PRAWNEGO, ALE I JEST NIEZGODNA Z ZASADAMI ETYKI!!
Żenujące te pseudo rekomendacje!!

naiwni tylko do takich chodza

#8 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2017 - 19:21:17

Witam prosze o pomoc gdzie moge skorzystac z taniego adwokata do sprawy cywilnej w sadzie okregowyn w Toruniu nr telefonu 783141115 do mnie prosze o doradzenie bo sprawa chodzi o ubezwlasnowolnienie jego uchylenie.Niestety mam problem bo rodzina jest przeciwko mnie ciagle i sa konflikty z matka i ojciec.Bede wdzieczny za doradzenie Roman Swiecicki

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 11:33:59

ja mogę polecić kancelarię piotrbanczyk.pl, są bardzo profesjonalni.

#10 ~marysia~

~marysia~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 17:48:31

Kancelaria Adwokacka Wojas Pawlak jest najlepsza. Tylko że znajduje się w Gliwicach.. Ale mówię wam, że naprawdę państwo Wojas są świetni. Może akurat macie kogoś, kto potrzebowałby pomocy prawnika w okolicy Gliwic. Ja tam mieszkałam podczas mojego rozwodu i własnie oni zajeli się moją sprawą rozwodową. Zna ich każdy mieszkaniec Gliwic, mają wspaniałą opinię. Są profesjonalistami, wszystko idzie im bardzo szybko i sprawnie. Starają się wypytywać o jak najwięcej rzeczy, by w sądzie wypaść jak najlepiej. Naprawdę super.

#11 ~Aldona~

~Aldona~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 11:20:37

Zdaję sobie sprawę, ze doświadczony prawnik potrafi rozwiązać nawet najbardziej skomplikowaną sprawę. Moja do takich należała, więc dobrze wiem, co mówię. Gdyby nie pomoc, jaką otrzymałam w Kancelarii Cejrowski w Tczewie mogłoby się to dla mnie źle skończyć...

#12 ~Mikołaj~

~Mikołaj~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 14:06:00

Cejrowscy!! przestańcie się tak nachalnie REKLAMOWAĆ na forum. Nie dość, że to żałosne. To sprzeczne z etyką zawodowa. Jak się wyszuka na forum hasło Cejrowski, to można dojść do przekonania, że całe kujawsko-pomorskie jeździ do Tczewa po pomoc prawną!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 13:38:30

Malinowska k... H..... ci w D.... szm.....

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prawnik, Grudziądz, podział majątku

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych