Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry i elegancki garnitur

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jedrzy~

~Jedrzy~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2016 - 14:57:30

Witam wszystkich.

Chciałbym się Was zapytać gdzie w Naszym mieście dostanę dobry sklep z garniturami. Chodzi mi o model taliowany. Fajnie jak robią przeróbki, bo gdzie nie pójdę to zawsze są nogawki lub rękawy do skrócenia.

Pozdrawiam. Jędrek

#2 ~Marcinn~

~Marcinn~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2016 - 00:05:53

Ja kupowałem bardzo elegancki garnitur w Vizarro. Obsługa na medal, profesjonalna i wiedzą co sprzedają a nie tylko są. Fajnie też pomogą dobrać krój i w ogóle. Sklep godny Polecenia.

#3 Szymon507

Szymon507

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 29 wrzesień 2016 - 08:09:40

Także polecam ten sklep.

#4 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 03 październik 2016 - 23:12:45

No dokładnie w Toruniu jest wiele ciekawych sklepów z garniturami, ale jednak Vizarro przoduje jak dla mnie. Mają bardzo fajne i eleganckie fasony, ładnie leżą, jaki nie przymierzałem to fajnie pasował.

#5 ~Meek~

~Meek~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2016 - 15:07:56

Całe szczęście ze do Torunia jest niedaleko i można swobodnie się wybrać. Zachęcony innymi opiniami pojechałem do nich po garnitur. Bajka, nie dziwie się teraz czemu ktoś ten sklep wychwala. Jakość pierwsza klasa jak i obsługa.

#6 ~Machek~

~Machek~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2016 - 22:12:31

Ja mam podobny problem ze wszystkim co chce kupić.... Ale garnitur udało mi sie znaleźć w Vizarro. Sklep bardzo fajny, sympatyczna obsługa, która doradzi i to naprawdę doradzi a nie wepchnie byle czego.

#7 Kazoo

Kazoo

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 02 sierpień 2019 - 12:36:48

Widzę, że lata mijają, a w Vizarro jak było, tak jest. Potwierdzam wszystko, co piszą wyżej ;) Jakość, obsługa i dobre ceny. Naprawdę się znają na pracy i potrafią tak wybrać garnitur, a potem go dopasować, że leży idealnie!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 16:09:43

Widzę, że lata mijają, a w Vizarro jak było, tak jest. Potwierdzam wszystko, co piszą wyżej ;) Jakość, obsługa i dobre ceny. Naprawdę się znają na pracy i potrafią tak wybrać garnitur, a potem go dopasować, że leży idealnie!

Potwierdzam, kupuję tam od lat i jest bez zmian - dziś odebrałem kolejny garnitur z Vizarro. Jestem dość wysoki i serio trudno na mnie cokolwiek dobrać - nawet nie tylko garnitur, a i zwykłe ubrania. Tylko w Vizarro nigdy nie brakowało dla mnie garnituru w moim rozmiarze. A jak się koniecznie uparłem na inny model, to bardzo szybko ściągali go do siebie. Sklep polecam jak żaden inny ;)

#9 ~RobbercikWarriacik~

~RobbercikWarriacik~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 11:46:14

Ja polecam wyżej wspomniane Vizarro ze względu na częste okazyjne promocje. Do garnituru koszula za złotówkę i buty za 50% ceny to często ładnych kilka stówek w kieszeni ;)

#10 ~ZToruniaJestem~

~ZToruniaJestem~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 19:29:09

potwierdzam, też się na taką promocję w vizarro załapałem jakiś czas temu. Ogólnie warto zajrzeć, jeśli się szuka garnituru, bo galerie handlowe i tamte sklepy to lepiej omijać szerokim łukiem

#11 ~ZToruniaJestem~

~ZToruniaJestem~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 19:29:41

potwierdzam, też się na taką promocję w vizarro załapałem jakiś czas temu. Ogólnie warto zajrzeć, jeśli się szuka garnituru, bo galerie handlowe i tamte sklepy to lepiej omijać szerokim łukiem

#12 ~Jonek~

~Jonek~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 17:41:45

Jak bylem ostatnio to co prawda wspomnianej promocji nie bylo, ale wszystko inne bez zarzutu. Super obsluga dobre ceny i atmosfera taka przyjemna, a myslalem ze bede sie stresowal, bo to moj pierwszy "dorosly" garnitur :D

Vizarro polecam na 5 gwiazdek!

#13 Kazoo

Kazoo

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 09 sierpień 2019 - 17:10:30

Te promocje w Vizarro to chyba jakoś regularnie są. Może sezonowo? W sumie fajnie, że trzymają się jednej formy rabatowania (która de facto pozwala dużo zaoszczędzić) przez lata, bo ja kiedyś też się załapałem na koszulę za złotówkę i buty za pół ceny ;)

#14 ~Niezdecydowany Kowalski~

~Niezdecydowany Kowalski~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 12:46:20

Eh, to ja chyba nie w porę poszełem do Vizarro na zakupy :( Nie było promocji ani na buty, ani na koszulę, ale cena tak czy siak w porządku. No nie wiem, nie mam dużego doświadczenia w kupowaniu garniturów, więc ciężko mi powiedzieć czy sklep dobry, czy nie. Ja jestem zadowolony, garnitur pomogli dobrać, zrobili poprawki i jest w porządku. Nie wiem czego przeciętny Kowalski może więcej oczekiwać.

#15 ~Łowca okazji~

~Łowca okazji~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 19:35:52

Bo to trzeba chodzić, szukać i polować ;) Ja przez dwa miesiące przed weselem Brata regularnie zaglądałem do kilku wybranych sklepów i patrzyłem czy nie ma czegoś na promocji :D Akurat w Vizarro trafiłą się ta, o której wszyscy piszą wyżej i wziąłem - na tydzień przed weselem, więc jeszcze był czas na poprawki garnituru. NIby trochę czasu na to poszło, ale zawsze kilka stów w kieszeni zostaje ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych