Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobry ginekolog

140 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2011 - 18:44:51

Tak gadacie na dr.Rogalskiego a ja sama wiem po sobie ze jest Super. Czemu tak stwierdzam . Leczę się na niepłodność już 11 lat i żaden lekarz czy to Toruń czy Golub-Dobrzyń nic nie zrobili po za Operacjami . Nikt nie pofatygował się zająć mną , zająć taka głupia natura . A dr. Rogalski zdiagnozował mnie pozytywnie i można z nim pogadać jak z przyjacielem i w ogóle. Czy jakiś lekarz by zbadał pacjentkę w święta lub w niedziele . NIE a on Tak . USG rewelacyjne i wszystko wytłumaczy pokaże . Normalnie lekarz z powołaniem.

To lekarz, a niepłodność ?

#22 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2011 - 19:02:27

To lekarz, a niepłodność ?

Mam wrodzona wadę układu nadnerczo -płciowią , cukrzycę , PCO . I to właśnie dr. Rogalski wykrył skąd mam PCO . Dzięki niemu poznałam prawdę dlaczego tak mam a nie inaczej. Po prostu mam LUF zespół niepękającego pęcherzyka czego wynik brak owulacji , brak ciąży a są torbiele. Inni Lekarze to tylko widzieli torbiele a o przyczynie powiedzieli . Tak to jest. mój e-mail andzia1979@onet.pl

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2011 - 20:30:57

właśnie Cegielski ma w swoim prywatnym gabinecie usg, więc czemu nie...Łubkowski też jest dość dobry.

#24 ~sonia~

~sonia~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2011 - 08:47:02

właśnie Cegielski ma w swoim prywatnym gabinecie usg, więc czemu nie...Łubkowski też jest dość dobry.

A gdzie p. Cegielski ma gabinet? To tak na przyszłość, może skorzystam.

#25 ~poszkodowana~

~poszkodowana~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2011 - 21:08:32

aby nigdy do łubkowskiego on nic nie widzi na usg przez niego ma siostra dziecko niepełnosprawne całkowicie abys zginął konowale

#26 ~vknvf~

~vknvf~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2011 - 19:49:48

Tez nie polecam Lubkowskiego mialam ciaze zagrozona stwierdzil ze nie bedzie sie meczyl ze mna i wyslal do Torunia a Torun odeslal spowrotem do Golubia porazka

#27 ~zośka l.~

~zośka l.~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 18:47:12

dr Cegielski - proszę o opinie... Jestem z Rypina i od niedawna w jednej z naszych przychodni przyjmuje dr Cegielski. Zanim się wybiorę, chciałabym się czegoś o nim dowiedzieć. Jakie ma podejście do pacjentek, czy jest miły czy raczej służbista, w jakim jest wieku, czy mocno "krzyczy" za długie przerwy w wizytach (nie trudno ukryć że tak jest w moim przypadku, stąd moje pytanie;) ). Wiem, że może pytam o pierdoły ale myśle, że to też jest ważne w czasie wizyty, szczególnie po dłuższej przerwie...

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 19:54:07

w przychodni jest okropny -buc , tylko prywatnie to anioł

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2012 - 16:50:17

czyli odradzasz czy można zaryzykować i trafić na jego dobry dzień?? czy możesz coś więcej powiedzieć na jego temat ? poza tym że buc?

#30 ~Sexi~

~Sexi~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2012 - 08:33:55

Ja jestem ginekologiem amatorem i polecam swoje usługi. Chetnie przyjme ładne i chetne panie. Jesli reflektujecie zapraszam.

#31 ~tola~

~tola~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2012 - 17:04:03

dr.Wesołowski!!!! to że ma pare spapranych spraw za sobą, teraz będąc ordynatorem do pacjentki podchodzi bardzo delikatnie. Położna: pani Grażynka cudowna kobieta,

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2012 - 03:01:47

A ja uwielbiam pana Cegielskiego i tyle. Siedze przed nim i mówię o "tych" rzeczach bez skrępowania, jest swój chłop i tyle. Ręce ma ciężkie to nie powiem ale innego nie chcę, byłam u Kawczyńskiego ale miałam niemiłe wspomnienia ot taki troche buc ale to było w 1994 więc co ja tam wiem, Łubkowski miły, grzeczny nie mam zastrzeżeń (z 2003 roku), Małecki- bratowa bardzo chwali ale ja nie byłam, Wesołowski, był przy ostatnim moim porodzie (2003)cudownie go wspominam. Przy porodzie, po porodzie chodził, pytał, rozmawiał. Bardzo miły, zresztą dla wszystkich pacjentek po porodzie. Ja rodziłam trzy razy i nigdy nikomu nic nie dałam, ostatni raz tylko kupiłam bombonierkę i kawę do odziału gin i poł. ale jak juz wychodziłam. To było w 2003 i wszyscy pięknie się ze mną obeszli, no może prócz salowych ale położne i pielęgniarki cudowne kobitki a Wesołowski, który wtedy na okrągło dyżurował to już nad podziw.
Jestem pacjentka Cegielskiego, nie prywatną i zawsze fajnie mi się z gabinetu wychodzi, jest konkretny jak ja. Nie krzyczy, nie wyśmiewa jest wyrozumiały i ma fajne podejście do życia. Można z nim rozmawiać o każdej sprawie i probleie bez skrępowania. Jeśli ktos jest kruchutki i delikatny to lepiej iść do innego ale ja do innego lekarza nie pójdę , tylko Cegielski. Wojciech Cegielski- rulez. Pozdrawiam.

#33 ~madzia~

~madzia~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2012 - 18:10:30

tylko i wyłącznie dr. Didkowski z Torunia, polecam.

#34 ~NIKI~

~NIKI~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2012 - 21:49:04

Byłam i jestem pacjentką doktora Wesołowskiego był przy moich 2 porodach i dla mnie jest to wspaniały specjalista którego polecam.Jest bardzo rzeczowy i konkretny w swoich działaniach a to że coś w przeszłości miał na nie ........ to chyba nie jeden lekarz ma coś do zarzucenia.
Panie położne Elunia i Bogusia są naprawdę super.

#35 ~Mieszkanka G-D~

~Mieszkanka G-D~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 01:02:28

Najlepsza położna w Golubiu Dobrzyniu- Pani Bogusia B, Ania Sz, Halinka S...
Najlepszy Ginekolog- Cegielski i Wesołowski...
Konkretne osoby na oddziale ginekologiczno - położniczym
pozdrawiam.................................................................

#36 ~gość1984~

~gość1984~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2012 - 19:17:07

Jako ginekologa mogę polecić doktora Cegielskiego ale tylko dlatego że uratował moje dziecko bo było zaplątane pempowiną i on jako jeden zauważył że coś przy porodzie jest nie tak z małą ale na szczęście w pore zareagował i wszystko jest ok.Ale jako szpital to nieradzę rodzić w golubiu-dobrzyniu jest bardzo hamska atmosfera jak położyła mnie jedna S... na porodówkę o 12stej w nocy to przyszła rano bo jej się spać chciało a ja niewiedziałam co zrobić to była pierwsza ciąża więc byłam zielona miałam skurcze a ona zamkneła drzwi na klucz i miała wszystko w D.. długi czas niemogłam zdecydować się przez to na drugą ciąże a teraz wiem że choćby niewiem co to tam rodzić nie będę!!!!!!!!!!!!!!!

#37 ~kobikka~

~kobikka~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2012 - 22:05:55

Kobitki!!! Ale my nie tylko chodzimy w ciąży i rodzimy, mamy jeszcze mnóstwo innych chorób, niejednokrotnie potrzebujemy operacji i.t.d i co na to nasi ginekolodzy?

#38 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2013 - 13:59:40

ja również doceniam dr. cegelskiego jest osobą kompetentną i zna się na swojej pracy a jak ma coś sie dziać to już tylko boża łaska pomoże ale zna sie gdyż pierwszą ciążę straciłam prowadził mi ja inny lekarz a dr cegelski prowadził mi następną i ok teraz spodziewam sie drugiego i zaufałam mu ponownie

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 07:27:06

Mod

#40 ~agag~

~agag~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 08:29:00

a o doktorze Kawczyńskim co powiecie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0