Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobry ginekolog

140 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~inka~

~inka~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 20:05:18

Jakiego ginekologa polecacie z Golubia-Dobrzynia?

Zadnego, raczej poszukaj w Toruniu.

#2 ~;;;;~

~;;;;~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 20:21:32

Jeśli masz zamiar iść prywatnie, a przypuszczam, że tak, to zdecydowanie Toruń. Z tego co się orientuję,to żaden z golubskich ginekologów nie posiada w swoim gabinecie USG, więc ma do dyspozycji tylko ręce.... W ostateczności polecam Cegielskiego

#3 ~diksi~

~diksi~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 14:22:37

Jakiego ginekologa polecacie z Golubia-Dobrzynia?

u nas nie ma żadnego
najbliżej w Wąbrzeźnie i jest to dr Jacek Gbiorczyk
jest nieoceniony a oddział połozniczy to tylko i wyłącznie w Chełmzy

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 15:28:40

Po co piszecie bzdury,Cegielski ma USG w gabinecie.Wizyta 70 zł.A o tych lekarzach z Chełmży i Torunia to jedna wielka przesada,kasy biorą więcej a przy porodzie ich nie ma .Jak jesteś pacjętką Cegielskiego masz pewność że bedzie przy porodzie.

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 18:32:16

Po co piszecie bzdury,Cegielski ma USG w gabinecie.Wizyta 70 zł.A o tych lekarzach z Chełmży i Torunia to jedna wielka przesada,kasy biorą więcej a przy porodzie ich nie ma .Jak jesteś pacjętką Cegielskiego masz pewność że bedzie przy porodzie.

jak rodzić to tylko w Chełmży i nie jest to wcale przereklamowane.Porodówka w Chełmży miała wysokie noty w rankingu Rodzić po ludzku:)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 14:18:38

czemu piszesz, że wielka przesada skoro jesteś wielką obrończynią Cegielskiego i jak koń masz klapki na oczach tylko na niego. Nie ma co wpajać Ci do głowy bo ty i tak swoje!!! Dzięki naszym lekarzom bym straciła dziecko, dlatego podjęłam decyzje jeżdżenia prywatnie do dr Gbiorczyka. Fakt faktem 100zł płaciłam co wizyte. USG ma z prawdziwego zdarzenia. Nie na darmo dostał nagrodę z gazety "twój styl" za ludzkiego lekarza. W Chełmży rodziłam i tam nie ma czegoś takiego że ktoś bierze jakiekolwiek pieniądze za poród lub też że pacjentka jest zostawiona sama sobie. Każda jedna pacjentka przed i po porodzie jest objęta fachową opieką i pomocą i bez żadnej kasy. Szkoła rodzenia tez jest za darmo i działa przy szpitalu. W rankingach rodzić po ludzku jest w czołówce Szpital w Chełmży więc coś o czymś mówi. Ale to trzeba samaemu się przekonać na co stać naszych a później wpaść pod skrzydła bardzo dobrych lekarzy.

zgadzam sie z Tobą po części ja też straciłam zaufanie do naszych lekarzy poniewaz tez o malo co niestraciłam dziecka po raz pierwszy a za drugim razem tez miałam komplikacje ale wpore dr.Cegielski rozpoznał sie i wyslal do torunia i za to jestem mu wdzięczna a dr. gbiorczyk naprawde jest dobry i kazdą pacjętka zajmuje się doskonale slyszałam to juz od wielu osob chciałabym się do niego wybrac na wizyte a masz może jego numer tel.?a na jakej ulicy przymuje w Wąbrzeżnie?i w jakie dni?

#7 ~ilona~

~ilona~
  • Goście

Napisano 06 luty 2011 - 02:10:56

nie zgadzam sie z tym ze bedzie przy porodzie i odradzam szczerze tego pana

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2011 - 15:09:23

Może być ginekolog chałupnik?

Dr Paluszyński, Toruń

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2011 - 15:15:51

Dr Paluszyński, Toruń

Dr n med Małgorzata Walentowicz Toruń Matopat
http://www.znanylekarz.pl/malgorzata-walentowicz-spec-poloznictw/ginekolog/torun#doctor-opinions

#10 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 08 luty 2011 - 09:13:09

Dr n med Małgorzata Walentowicz Toruń Matopat
http://www.znanylekarz.pl/malgorzata-walentowicz-spec-poloznictw/ginekolog/torun#doctor-opinions

Słyszałam o tej babce. fachowa jest. ma spora praktykę. na codzien pracuje w Bydgoszczy a raz w tygodniu przyjmuje w Toruniu. polecam

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2011 - 17:59:37

Poród miałam udany, ale co teraz robić z żylakami po ciąży? :(

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2011 - 18:58:23

Słyszałam, że Cegielski jest niezły.

#13 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 10 luty 2011 - 23:19:15

Ja także polecam dr Cegielskiego, chociaż nie prowadził mojej ciąży, to i tak był cały czas przy porodzie i opiekował się mną gdy już urodziłam. Naprawdę polecam go i położną panią Halinkę.

#14 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 15:32:59

A Pan Wesołowski często jest przy porodach?
Wiele opinii słyszałam na jego temat tak samo jak na temat Pana Cegielskiego i to niezbyt dobrych, nie chodzę do nich ale jestem ciekawa jak to jest naprawdę!

#15 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 15:36:16

Jeszcze mamy Pana Małeckiego, prawda?
Baradzo fajny lekarz!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 19:02:52

przy moich oby dwóch porodach był doktor Wesołowski i byłam zadowolona mimo, iż poród to bolesne a zarazem radosne przeżycie

#17 ~dddddd~

~dddddd~
  • Goście

Napisano 12 luty 2011 - 07:30:37

Pan Wesołowski przejął prowadzenie mojej ciąży, mimo ze zgłosiłam się do niego w 7 miesiacu, niezadowolona z pewnej pani z Torunia. Cierpliwie znosił moje pytania i dzięki niemu i paniom z ginekologii lepiej wspominam pobyt w szpitalu bo opieka poporodowa w G-D to totalna porażka

#18 ~Liroy~

~Liroy~
  • Goście

Napisano 16 luty 2011 - 12:10:37

Ja polecam siebie. Już dawno ułożyłem tekst piosenki i czekam na was drogie Panie.

"Będę doktorem, będę doktorem.
Będę Cię badał z tyłu i z przodu ,
pokażę ci tylne siedzenie samochodu
będziemy uprawiać scoobie doobie doo ya
scoobie doo ya scoobie doobie doo
wiem że tego chcesz więc rozłóż swe uda
zaufaj mi kochanie potrafię czynić cuda
jestem Liroy scyzoryk, się wie
scoobie doo master, więc zdecyduj się
czy masz ochotę na scoobie doobie doo ya

#19 ~Viva~

~Viva~
  • Goście

Napisano 16 luty 2011 - 20:47:26

I tu się myslisz,dr Rogalski na osiedlu Drwęckim ma USG w gabinecie,wizyta wraz z badaniem USG 70zł.Polecam

Nie polecam tego Pana, przez jego opieszałość i zerowe zainteresowanie pacjentką straciłam dziecko, żaden ginekolog w G-D nie jest godny, aby go polecić.Pozdrawiam forumowiczów.

#20 ~tala~

~tala~
  • Goście

Napisano 16 luty 2011 - 20:52:35

leżąc przez długi czas na ginekologi jakoś nabrałam zaufanie i szacunek do doktora wesołowskiego chociaż mój prowadzący to doktor łubkowski.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych