Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry fryzjer w Inowrocławiu?

328 odpowiedzi w tym temacie

#161 ~Pati~

~Pati~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2012 - 21:46:35

Jeżeli chodzi o Euforię to raz Im wychodzą fryzury a raz nie ale ceny za bardzo wygórowały.

Polecam Euforię! Super!

#162 ~kaśka~

~kaśka~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2012 - 22:24:57

Czy ktoś może wie, gdzie pracuje obecnie pani Ewa? Dawniej pracowała w Edenie na Kasztelańskiej. Niestety w zakładzie nabrali wody w usta, a mnie nikt nie potrafi tak dobrać fryzury i farby jak pani Ewa. Na podstawie prób u innych fryzjerów mogę powiedzieć, że: Fryzjerni nie polecam ( zbyt oryginalna technika strzyżenia jak dla mnie lub braki umiejętności i włosy teraz będą musiały z pół roku odrastać bo mam krzywo ścięte, za to zarozumiałość jednej z pań ho, ho...), na Wodnej sympatyczna fryzjerka, są gratisy i niezłe farbowanie, pani Sławka naprzeciwko Brico trochę się przereklamowała, dobry ale drogi jest pan Leszek w zakładzie Fryzjerska Budka na Królowej Jadwigi. Polecałabym panią Ewę, tylko jak ją odszukać?

#163 ~ewelka439~

~ewelka439~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 00:00:26

Polecam Zakład Fryzjerski LOK a przedewszystkim Panią Terese profesjonalistka, potrafi dobrze doradzić i mają niskie ceny.Mieści się na Aleji 800 lecia 14 B oś .Rąbin

#164 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 22:44:14

Ja chodzę do Małgosi na Marulewskiej przy 40-tce i jestem bardzo zadowolona. Przy okazji co najważniejsze nie mają wygórowanych cen.

#165 ~małgosia~

~małgosia~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 16:42:36

W ubiegłym roku moja córka wychodziła za mąż.Problem z fryzurą i dobrym fryzjerem.Widziałam sąsiadów córkę super uczesaną[wlosy za ramiona],dowiedzialam się ,gdzie była.poszłam obciełam sobie ładnie włosy,pooglądałam w albumie prywatnym fotki z pięknymi fryzurami wykonanymi przez Monikę-właścicielkę salonu.Córka przyjechała zrobiła tam fryzurę próbną i na wesele to ten górny lepszej by nie zrobił.Kochane panie " U MONIRY" na Świętokrzyskiej vis avis haki Kujawiak.Na dole sklepy a na piętrze MONIRA polecam.

#166 ~blogerka~

~blogerka~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 19:55:29

a co myslicie o "Fryzjerni" na Cegielnej?

#167 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 23:33:50

bo w Polsce tak juz jest,ze Polskie fryzjereczki czesza na tapir ,bombke, koka, banana uzywajac przy tym blicza do rozjasniania wlosow na jasnosc ,ktora bije z daleka, lub dobieraja kolory farb nie pasujace do twarzy i gdzie odrost naturalny nie wspolgra z kolorem polozonym na glowie ,jak kobieta ma chodzic pozniej po jakims czasie z kontrastem na glowie przeciez to jest zenada ,a wlosy sa tak zniszczone ze lepiej nie pytac ...

Te bombki koki, banany czy tapir to juz nie modne! Mieszkam we Wloszech od trzech lat i tutaj krotkie wlosy strzyze sie asymetrycznie tzn ,boki dluzsze tyl krotki z grzywka lub bez natomiast dlugie mozna nosic rozmaicie wszystko dozwolone chociaz zauwazylam ze na topie sa wlosy proste, trwalej ondulacji od kilku lat nie robi sie wcale chyba ze starszym babkom

#168 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2012 - 22:41:13

Korzystam z usług fryzjerni P.Magdy indywidualne podejscie do klienta(dobór koloru i fryzury zawsze trafiony)Kocha to co robi. POLECAM saune do włosów ultra dzwiekowa z ozonem, włosy po zabiegu mieciutkie.........................POLECAM!!!!

#169 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2012 - 20:57:47

Jola daj namiar na tą fryzjernię.

#170 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 22:22:44

Podaję namiar na FRYZJERNIE u P.Magdy na Cegielnej 1 602838716

#171 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 15:43:42

Wiele bym dała, żeby Cię zobaczyć.

#172 ~małgosia~

~małgosia~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2012 - 21:09:39

O cenach w salonie Górnych można dowiedzieć się z ich strony internetowej. Jeśli dobrze pamiętam to samo strzyżenie 45 złotych, za eksperckie czyli przez p. Górną drożej.
Ponawiam pytanie - czy ktoś wie gdzie obecnie pracuje pani Ewa z salonu Eden na Kasztelańskiej?

Witam-Pani Ewa ma swój zakład na rąbinie niedaleko ul.Kiełbasiewicza-wejscie od garaży-po drugiej stronie solorium ktore znajduje sie na ul.Błażka.Pozdrawiam

#173 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2012 - 13:43:47

TO TYLKO W "ERZE"

:lol: :lol: :lol:

#174 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2012 - 13:45:06

GÓRNY-UL.SOLANKOWA-POLECAM!

#175 ~bronka~

~bronka~
  • Goście

Napisano 07 maj 2012 - 22:07:08

Korzystałam juz z wiekszosci salonow fryzjerskich w Inowroclawiu i jako tako pojecie mam.Absolutnie nie sugeruje sie cenami bo zalezy mi na "dobrej robocie " .W zwiazku z powyzszym wg mnie nie ma w Inowroclawiu zadnego porzadnego salonu lub fryzjera ! ( oczywiscie to jest moja subiektywna opinia ) ale mam punkt odniesienia co do innych miast naszego kraju i nie tylko.Zaczynalam od Kasi Budki i z wizyty na wizyte bylo juz tylko gorzej a ceny coraz wieksze ! teraz dochodzi juz do tego ,ze tylko uczniowie zajmuja sie klientkami a ceny jakby obcinał co najmniej mistrz polski !Ona juz zyje tylko z rozpedu ze stalych "bogatych"klientek , ktorym jest juz wszystko jedno jak wygladaja lub sa tak bezkrytycznie w Nią zapatrzone ,ze nie widza nic poza czubkiem swojego nosa !Nastepny "wspanialy " salon to I&M Gorni z Solankowej! Po prostu przerost formy nad trescia ! To jest salon dla Inowroclawskich pseudo "celebrytow".Klienci to znajomi wlascicieli a pozostali to Ci ,ktorym wstyd nie pozwoli isc gdzis indziej bo nie wypada, bo za tanio !Nastepnie Lukasz Skroś , czlowiek ,ktory ma swoje EGO duzo wyższe niz ceny i umiejetnosci !Kto tam byl to wie o czym pisze i wystarczy poczytać wcześniejsze posty to odpowiedz nasuwa sie sama !to bylyby pokrótce moje doswiadczenie z inowroclawskimi " fryzjerami" na szczescie nie mieszkam juz w Inie i nie musze dokonywac zadnych wyborow co do fryzjera w tym miescie.Jeszcze jest jakas Fryzjernia na ul.Ducha czy gdzies.. osobiscie tam na szczescie nie bylam ale moje kolezanki tam byly i jedna wyglada jak wypuszczona ze szpitala dla oblakanych a druga na szczescie jest z branzy rozrywkowej wiec jej jest wszystko jedno jak wyglada ale prosze mi wierzyc ze po wyjsciu z fryzjerni miala lzy w oczach takze z obserwacji kolezanek nie dalabym sie obciac nawet za doplata tak "oryginalnie i egzotycznie".Innych "fryzjerow " w inowroclawiu czy nie daj Boze w Gniewkowie czy jakis Wierzchoslawicach nie znam ale czytajac nazwy tych zakladow wypisane na tym forum to mówią juz same za siebie ! wiec na szczescie , wiekszosc z nas tych zakladow nie zna i w ogole nie slyszala o nich.Tak jeszcze dla jasnosci zeby nie bylo ze jestem źle nastawiona do inowroclawia czy do calego swiat ...bylam jeszcze w Inowroclawiu u innych fryzjerow i nie powiem ,ze bylo całkiem źle... Nie bylo fajerwerkow ale w 2 salonach fryzjerskich bylam zadowolona z uslugi i podejscia do klienta a co najwazniejsze kultury osobistej Pań , ktore mnie obcinały ! o cenie nie wspomne bo nie o to tu chodzi ale bylo duzo taniej niz w wyzej wymienionych zakladach a czulam sie duzo , duzo lepiej no i wygladalam duzo lepiej niz w "renomowanych " salonach, studiach ,farmach i innych !Nie bede pisac gdzie bylam zadowolona ,zeby nie robic kryptoreklamy .Podzielilam sie moimi spostrzezeniami ,zeby ostrzec niektore z Was przed bledami , ktore popelnilam z wyborem fryzjera w Inowroclawiu !Zaznaczam ,ze jest to moja subiektywna opinia i nie musicie jej podzielac ale ja nie wrocilabym nawet za doplata do zadnych z powyzszych.Zycze zadowolenia z Waszych wyborow a co najwazniejsze z fryzur..

zachwycila mnie Twoja historia :blink:

#176 ~bronka~

~bronka~
  • Goście

Napisano 07 maj 2012 - 22:15:21

sam syf w tym Inku,do niczego niepodobne to wszystko, nic tam nie zostalo ciekawego, pozdrawiam Pania ze sklepu z ciuchami kolo Pantery, mam nadzieje,ze juz Pani sprzedala ta torebke za 1000zl :lol: :lol: :lol:

#177 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 08 maj 2012 - 18:46:18

A ja zdecydowanie polecam Zakład na ulicy Andrzeja koło Żabki, Pani Agnieszka Woźniak. Pracowała kiedyś w zakładzie "Ewa" na ul Jagiełły, aż wreszcie otworzyła swój zakład. Ma bardzo duże doświadczenie, bardzo miła. Za strzyżenie damskie krótkich włosów 15 zł, za dłuższe 25, za męskie 10 zł .
Polecam z czystym sumieniem!

#178 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 10 maj 2012 - 14:57:52

Ja też salonu Marzenie nie polecam
byłam tam kiedyś ta blondynka miła ale ta w czerwonych włosach chyba Pani Szefowa strasznie antypatyczna i zarozumiała
Nie polecam

#179 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 10 maj 2012 - 19:25:10

Ja również polecam FRYZJERNIĘ przy ul. Cegielnej. Jestem zadowolona z doboru koloru i fryzurki

#180 ~ANIA~

~ANIA~
  • Goście

Napisano 12 maj 2012 - 20:23:08

Ja również POLECAM FRYZJERNIĘ przy ul.Cegielnej 1 . Poleciła mi koleżanka, p.Magda fachowo ścieła moje włosy jestem bardzo zadowolona.Super profesjonalna obsługa klienta, bardzo miła atmosfera..................................ma dziewczyna po prostu talent.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych