Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobry fryzjer w Inowrocławiu?

331 odpowiedzi w tym temacie

#261 ~Żancia~

~Żancia~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 23:43:50

Mam ogromną prośbę. Poszukuję naprawdę DOBREGO i FACHOWEGO fryzjera w Inowrocławiu. Który salon polecacie? Nie mam na myśli fryzjera, który zrobi dokładnie to co powiem, ale sprawi, że wyjdę z salonu zachwycona nową fryzurą po tym, kiedy siądę na fotelu i powiem" nie wiem jak chciałabym, żeby wyglądały moje włosy". Chciałabym, żeby moja fryzura była doskonale dobrana do rodzaju włosów i kształtu twarzy. Proszę o radę. Pozdrawiam.

Mam ogromną prośbę. Poszukuję naprawdę DOBREGO i FACHOWEGO fryzjera w Inowrocławiu. Który salon polecacie? Nie mam na myśli fryzjera, który zrobi dokładnie to co powiem, ale sprawi, że wyjdę z salonu zachwycona nową fryzurą po tym, kiedy siądę na fotelu i powiem" nie wiem jak chciałabym, żeby wyglądały moje włosy". Chciałabym, żeby moja fryzura była doskonale dobrana do rodzaju włosów i kształtu twarzy. Proszę o radę. Pozdrawiam.

polecam avangarde w kauflandzie:P

#262 ~Zadowolona~

~Zadowolona~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 16:05:59

Pani Iza w Gniewkowie. Rewelacja!

#263 ~fakt~

~fakt~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 21:01:55

Najlepsza fryzjerka polecana mi na ślub przez koleżanki to pani Hania z HD Studio na Solankowej. Pierwszy raz w życiu byłam uczesana identycznie jak na zdjęciach, które wydrukowałam sobie z internetu, zostałam bardzo profesjonalnie obsłużona i ku mojemu zaskoczeniu wcale nie drogo, w centrum za nieciekawe upięcia biorą dwa razy więcej

...w centrum za nieciekawe upięcia biorą dwa razy więcej...  Przepraszam a Ino to jakas metropolia? Tym niektorym PANIA poprzewracalo sie???

#264 ~jola k~

~jola k~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 04:46:57

zaklad senso inowroclaw krolowej jadwigii 16   syf brud nie kompetencja pani julity . do tego kosmetyczka martyna bez uprawnien   gamon .odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!!

#265 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 10:33:17

Kraina Urody na toruńskiej to jakas porażka! Byłam ostatnio na podciecie końcówek,a Pani (w czerwonych włosach)która mnie obcinała to chyba nie ma pojęcia co robi!!! Zamiast końcówki,to ścieła mi ok 20 cm włosów,bo stwierdziła,ze były zniszczone! Masakra jakaś,jak można obciąć włosy bez zapytania się klientce? i oczywiście trwało to chwilke,zaczesała do tyłu i obcieła-za usługe policzyla 25zl!
Na drugi dzien odwiedzilam ten salon,aby złożyc skarge,jak pokazałam włosy drugiej Pani,która tam pracowała,to ona była zdziwiona jak ktoś mógł tak brzydko to zrobic i oczywiście podjeła sie poprawki...Nie polecam tego salonu !

#266 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 22:16:15

Ja polecam salon fryzjerski i kosmetyczny obok Czterdziestki . Jest tam kilka fryzjerek ale tylko tak szczupła umie dobrać kolor i fajnie obciąć. A kosmetyczki to profesjonalistki. I jedna i druga wykonuje bardzo ładnie makijaże , z manicure i pedicure jestem bardzo zadowolona, atmosfera jak na babskich fajnych pogaduchach. Szczerze polecam. Ceny w miarę- nie tanio ale też nie zbyt drogo. Ja na pewno będę korzystała z ich usług.

#267 ~michal~

~michal~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 21:44:27

opini o naszych inowroclawskich fryzjerach bardzo duzo. ja dolacze do grona zadowolonych klientek z swietnej fryzjerki - pani renaty- swietnie strzyze jest dokladna i zarazem szybko to robi, zawsze usmiechnieta i mozna poromawiac o wszytkim.chce dodac ze nie jestem klienka ale klientem ito wymagajacym klientem . wiec panowie smialo polecam - sw ducha 32 na przeciw motozbytu. moja zona do tej pani rowniez chdzi i jest zadowolona

#268 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2013 - 08:21:01

...w centrum za nieciekawe upięcia biorą dwa razy więcej...  Przepraszam a Ino to jakas metropolia? Tym niektorym PANIA poprzewracalo sie???

każde miasto ma jakiś rynek, punkt itp., który stanowi centrum miasta. Twój komentarz jest tu zbędny. Poza tym zalecam zasięgnięcia słownika ortograficznego, jeśli chcesz już coś mądrego napisać.

#269 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 19:41:45

tak się skład, ze właśnie stamtąd wróciłam, zakład fryzjerski rzeczywiście nazywa się "Marysieńka", opis dla mnie zawiły, podaję dokładny adres: Staszica 15. Nie trzeba się nawet umawiać, wystarczy wejść o dobrym czasie smile.gif lub umówić się za godzinkę. Panie rzeczywiście miłe, cięcie profesjonalne, mimo iż salonik niepozorny smile.gif
szczerze polecam smile.gif Bardzo proszę o numer telefonu. W internecie nie ma nic na temat tego salonu. :)

#270 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 19:43:02

Bardzo proszę o numer telefonu. W internecie nie ma nic na temat tego salonu.

#271 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 10:51:44

Mogę z czystym sumieniem polecić maleńki zakładzik Marysieńka . Nie pamiętam nazwy ulicy, bo nie jestem z Inowrocławia. Zakładzik jest po prawej stronie jak się idzie Solankową w dół. Jeszcze przed światłami i ZUS skręca się w prawo (to ulica prowadząca do szpitala). Jest bardzo niepozorny, ale ręce pani Małgosi potrafią zdziałać cuda smile.gif To jest pierwsza fryzjerka od wielu lat, której nie boję się powierzyć moich włosów z słowami "oddaję się w pani ręce, proszę stworzyć coś twarzowego dla mnie". Po kilku wielogwiazdkowych salonach ten jeden spełnia moje oczekiwania i nie tylko moje jak rozmawiam z stałymi klientkami które czekają w kolejce. Zakładzik jest maleńki i niepozorny, ale pani Małgosia ma talent w rękach. Są tam dwie babeczki - jedna strzyże mężczyzn, druga kobiety.

o nie tylko nie tam :(

#272 ~slownik~

~slownik~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2013 - 11:40:53

każde miasto ma jakiś rynek, punkt itp., który stanowi centrum miasta. Twój komentarz jest tu zbędny. Poza tym zalecam zasięgnięcia słownika ortograficznego, jeśli chcesz już coś mądrego napisać.

jesli moj komentarz jest zbedny, to w takim razie jaki jest Twoj? Moja wypowiedz byla sarkastyczna, specjalnie nacechowana bledem, a ja zalecam duzy mlotek i wiecej obiektywizmu...

#273 ~justyna~

~justyna~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 12:17:59

Jestem bardzo niezadowolona z p.Hani - Studio HD, poleciła mi znajoma, mam bardzo delikatne włosy. Nie dosyć, że długo czekałam, mimo ustalonej godziny, to po wyjściu z salonu szybko musiałam umyć włosy i nałożyć sporo odżywki, bo włosy po rozjaśnianiu miałam jak sznurki powyginane w różne strony:-S

#274 ~Luczisuawa.~

~Luczisuawa.~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2013 - 20:02:01

Pani Renata Kostrzewa, Św. Ducha 32 bodajże, polecam.

Mam złe doświadczenia z fryzjerami, ponieważ żaden nie umiał obchodzić się z moimi włosami. Ale Pani Renata za niską cenę zrobiła normalną fajną fryzurę. Jest to miła kobieta, nie jakaś zadufana w sobie pinda. 

Jeśli chodzi o Image to Pani Budka robi beznadziejne włosy ale jej pracownica, Pani Monika jest świetna. Niestety cena odstrasza. 
Nie polecam również fryzjerów typu Św. Ducha 21, Kościuszki itp. nie pamiętam jak te salony się nazywają ale są beznadziejne. Jeśli idziesz do salonu na Ducha 21 w podwórku to od razu umawiaj się do lekarza na jakieś szczepionki przeciwko zarazie. Panie posiadały swego czasu kota, zapchlonego sierściucha, nie to że nie lubię kotów, sama mam dwa, ale w salonie fryzjerskim zwierząt nie powinno być żadnych. Kot rzucał się na klientki, obgryzał wszystkie wałki i szczotki jakie "pani fryzjerka" używała do czesania i modelowania fryzur klientek. Poza tym miała i ma wciąż z tego co wiem kompletny syf w zakładzie. Pali tam papierosy, jest aż siwo od dymu. Poszłam tam tylko na podcięcie końcówek i żałowałam. Kobieta nie zna się na rzeczy. Chciała mi ściąć połowę włosów bo uważała że to połamane końcówki. Nie pomyślała że tak wyglądają loki po umyciu i lekkim podsuszeniu, beż żadnego modelowania. kompletne beztalencie, tak samo jak jej córka która robi paznokcie. Jeśli chodzi o Państwa Górnych to owszem, zabiegi pielęgnujące włosy są świetne ale strzyżenie za takie pieniądze to skandal. Eden, może kiedyś było tam ok ale teraz jest beznadzieja. 

Podsumowując, jeśli chcesz tanio ściąć włosy, zrobić saunę czy keratynowy zabieg to idź do Pani Renaty. jeśli chcesz pofarbować włosy i je wymodelować i stać Cię na większy wydatek to idź do Image ale tylko do Pani Moniki. 
Pozdrawiam.  :)

#275 ~Luczisuawa.~

~Luczisuawa.~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 15:17:53

Chciałabym dodać, że jeśli chcesz wybrać się do fryzjera to w żadnym wypadku nie idź do takiego 'zakładu' czy 'salonu' który strzyże wszystkich jak leci za 10zł i jest tam niechlujnie. Byłam w takich zakładach niestety i nie polecam. Fryzjerki z ulicy chyba, bez  żadnego pojęcia o zawodzie, nie potrafią wymodelować fryzury a poza tym co mnie przeraża nie dezynfekują narzędzi, ani fryzjerzy ani kosmetyczki które siedzą obok. Skandal ale niestety nie dla wszystkich higiena jest ważna. A szkoda! Wolę zapłacić za podcięcie końcówek i modelowanie od 50 zł wzwyż niż 10zł i nie wiedzieć czy nie złapię jakiegoś syfa od pożal się Boże 'fryzjerki' z długimi pazurami i papierosem w ustach. 

Pozdrawiam i ostrzegam!

#276 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2013 - 19:00:58

Witam.Ostatnimi czasami zaczełam korzystać z usług  fryzjeskich  u pani Magdy  przy ul.Cegielnej 1 w Inowrocławiu FRYZJERNI.Polecono mi zabieg pielegnacyjny wlosów jeszcze nigdy nie milam tak zdrowych i takiej objętości jak po tym zabiegu. Polecam LAMINOWANIE włosów .NOWOŚĆ|

#277 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2013 - 19:02:09

Witam.Ostatnimi czasami zaczełam korzystać z usług  fryzjeskich  u pani Magdy  przy ul.Cegielnej 1 w Inowrocławiu FRYZJERNI.Polecono mi zabieg pielegnacyjny wlosów jeszcze nigdy nie milam tak zdrowych i takiej objętości jak po tym zabiegu. Polecam LAMINOWANIE włosów .NOWOŚĆ|

#278 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2013 - 10:36:36

Jeśli dobry fryzjer w Inowrocławiu to tylko DIVA STUDIO na Wojska Polskiego

#279 ~bocian~

~bocian~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2013 - 19:19:09

Chciałabym, żeby moja fryzura była doskonale dobrana do rodzaju włosów i kształtu twarzy.

Zalezy tylko czy rzeczywiscie wielkim wyzwaniem jest dopasowanie jakiejs fryzury do twojej twazy .Moją sasiadke widziałem raz jak z salonu wracała a ma ryj kwadratowy i wiekszy od mojego to o mało nie dostałem zawału w korytarzu .Jakby ja maszynką obcieli to zwowu bym pomyslał ze ochrona jest nowa na osiedlu .Wez sama sie obetnij teraz w marketach pełno nozyczek po promocji .W lidlu po 1,99 są razem z kredkami

#280 ~malina~

~malina~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2013 - 19:22:21

niech jom somsiadka oberżnie żyletka i gra :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych