Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dobre szkoły policealne

szkoła policealna Bydgoszcz kursy kurs wektor nauka

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dominika Mewa~

~Dominika Mewa~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 14:01:00

Hejka, chcę rozpocząć nauke w jakiejś dobrej szkole policealnej. Zalezy mi na kursie trenera personalnego znacie jakies szkoły policealne na terenie Bydgoszczy,  oczywiscie pod okiem jakiegos dobrego fachowca, a co najważniejsze niedrogie ?

#2 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 14:10:28

Hejka, chcę rozpocząć nauke w jakiejś dobrej szkole policealnej. Zalezy mi na kursie trenera personalnego znacie jakies szkoły policealne na terenie Bydgoszczy,  oczywiscie pod okiem jakiegos dobrego fachowca, a co najważniejsze niedrogie

My razem z kolezanka zapisalysmy sie do Wektora i było spoko. Zajecia nawet ciekawe, fajni ludzie no i nie było tak drogo jak w innych szkolach. 

#3 ~Gośka~

~Gośka~
  • Goście

Napisano 12 maj 2016 - 12:18:15

Zobacz w Novej na ul. Dworcowej bo oni tam mają dużo kierunków

#4 ~sylwwia123~

~sylwwia123~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 10:39:35

Polecam szkołę policealną wektor , dużo ciekawych i poszukiwanych kierunków na rynku pracy , zjazdy co 2 tyg , nauka ww ciągu 2 lat po których otrzymujesz tytuł technika , darmowa herbata i kawa na zjazdach :)

#5 Arkadiusz28

Arkadiusz28

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 77 postów

Napisano 23 styczeń 2019 - 22:40:20

To przede wszystkim musisz wybrać odpowiedni kierunek pod siebie i jednocześnie sprawdź jakie opinie krążą o danej szkole w sieci oraz Twojej okolicy bo czasami niestety można się mocno zawieść. Ja zdecydowałem się na szkołę Cosinus i kierunek Rachunkowość, ponieważ jest to szkoła z dużym doświadczeniem oraz z tego co widziałam najlepszymi opiniami w zakresie szkół policealnych i sam jestem w stanie teraz po roku potwierdzić ten poziom. Nauczyciele, wyposażenie sal oraz przygotowane zajęcia są naprawdę przydatne także wydaje mi się że spokojnie zdam też egzamin końcowy czyli ten potwierdzający kwalifikacje zawodowe. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkoła policealna, Bydgoszcz kursy, kurs, wektor, nauka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych