Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobra zmiana w Pucu

1123 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~eCaps~

~eCaps~
  • Goście

Napisano 18 maj 2017 - 21:31:48

Sprawa jest prosta. Nie powinny istnieć ŻADNE firmy państwowe.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2017 - 07:27:21

Nie jestem pracownikiem tego zakładu ale mam bliskie osoby tam pracujące i jak słucham tego co mówią i widzę te dobre zmiany zastanawiam się jak długo ten cud będzie jeszcze trwał. Pamiętam te firmę sprzed lat. Wspominam czas kiedy to pacjent był najważniejszy a teraz priorytetem jest czas a nie jakoś wykonywanej usługi. Mój szef zawsze okazuje szacunek swoim pracownikom zawsze podkreśla że to my wyprcowujemy jego zysk. Ale on zdobywał swój majątek lata temu na zachodzie i zaczynał od zera może dlatego docenia prace innych ludzi. Wiem że to obecnie ewenement wśród pracodawców i cieszę się ze trafiłam na takiego pracodaw

Pacjent był najważniejszy???  Żart chyba jakiś? W PUCU???

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2017 - 13:16:06

W PUC-u ostro przesadzili zatrudniając we wrześniu ubiegłego roku Marka Kuszyńskiego z Rady Miasta Ciechocinek na urzędnicze stanowisko w budynku dyrekcji. Marek Kuszyński dostał się do Rady Miasta Ciechocinek z listy PiS.   

#4 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 20 maj 2017 - 12:50:01

Podobno w tym budynku już nie ma miejsca dla pracowników administracji i przenoszą ich do innego. Moi znajomi mówią że na jednego pracownika przypada kilku kierowników. I to jest moim zdaniem cyrk. Kto na nich wszystkich zarobi kasę?

#5 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 14:59:30

Co to za akcja była dzisiaj na Rozlewni?. Podobno cala zaloga w stanie wskazującym na spożycie wody ognistej. I co wszyscy dyscyplinarke dostali? Jak tak dalej pojdzie to nie bedzie komu pracowac.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 19:13:36

Co to za akcja była dzisiaj na Rozlewni?. Podobno cala zaloga w stanie wskazującym na spożycie wody ognistej. I co wszyscy dyscyplinarke dostali? Jak tak dalej pojdzie to nie bedzie komu pracowac.

Nie powinni się cackać z pijakami tylko ich na zbity pysk wylać z roboty a na ich miejsce przesunąć urzędasów z budynku dyrekcji, których podobno jest tak dużo, że nie mieszczą się w tymże budynku. Niech więc robią, w miejsce pijaków, na warzelni soli!  

#7 ~Filmar~

~Filmar~
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 19:27:02

Problem w tym że nikt nie był pod wpływem tylko skompromitowała się tą nowa od kontroli. Policja ja pouczyla jak należy kontrolować za pomocą urządzenia zwanego alkomat. Taki numer.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 20:16:44

nikt nie byl pod wplywem? filmar klamczuszku idz sie przejdz na policje to sie dowiesz. stare zwyczaje na rozlewni.

#9 ~Filmar~

~Filmar~
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 20:28:23

A Ty Gościu skąd wiesz? Byłeś tam? Czy raczej zabolało bo się nie udało udupić parę osob?

#10 ~jeden z wielu~

~jeden z wielu~
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 19:45:57

Prawda ,,stworzono etacik dla podpier***aczki  ...zerwie się bidula ...ażeby sie wykazać wymyśla sytuacje i za wszelką cenę chce pokazać jaka jest aktywna i kompetentna,a szarzy pracownicy jakimi są podłymi ludzmi,złodziejami i nygusami...wstyd i żenada.

#11 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 26 maj 2017 - 16:42:42

Nowa jedyne czym się wykazuje to sukieneczki mini. Ciekawe kiedy zrozumie że jest nic nie znaczącym pajacykiem. No bo ona może zrozumie, bo Elizabeta raczej dalej będzie tkwiła w swojej głupocie. Ta to chyba codziennie staje przed lustrem i mowi" jaka ja jestem mądra beze mnie ta firma padnie. Ja jestem jej filarem". Przydał by się kubeł zimnej wody na łeb. Ale alfy i omegi nigdy nie madrzeja.Do śmierci tkwią w przekonaniu ze sa najmadrzejsze.

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2017 - 20:11:09

Dziś sobota nie ma wolnego gdzie dziś była i po co

#13 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 28 maj 2017 - 08:25:52

W sobote latala po domu zdrojowym to napewno
Chca pozwalniac ludzi to musi udowodnic kto jest niepotrzebny

#14 ~Krzyś~

~Krzyś~
  • Goście

Napisano 28 maj 2017 - 09:08:58

To podpier...lacze  nie mają wolnych sobót,niedziel??W takim razie musi być zatrudniona o umowę od podpierdzielenia sztuki,że tak się udziela...do czego to'' ludzie''są zdolni???

#15 ~Filmar~

~Filmar~
  • Goście

Napisano 28 maj 2017 - 09:13:37

A kogo oni chca jeszcze zwolnic juz teraz nie ma komu pracowac. No chyba ze zredukuja administracje bo pielegniarek i fizjoterapeutow brakuje. Mlodzi przychodza pytają o zarobki i odchodzą. Kiedy do nich dotrze ze jak nie będzie pracowników to nie będzie ich bo przecież to nie prezes wyrabia zysk tej firmy. Co roku jest coraz mniej załogi i chyba też Nie ma co sprzedać żeby załatać dziury. Żenada.

#16 ~ziomek~

~ziomek~
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 15:02:32

Ciekawe kto ma niby z pracownikow puc wysokie pensje?A ty Ado widac ze masz kiepskie zycie skoro interesujesz sie kto o ktorej wychodzi i ile zarabia!Puc to potężne przedsiebiorstwo i maja prawo robic kontrole kiedy chca.Pensje minimalne wzrastaja co roku i umowa zlecenie ma 13 zl brutto i to jest odgornie ustalone przez rzad Polski wiec nie wiem do czego pijesz kolezanko?

Tak jeśli masz wyższe wykształcenie z tytułem mgr. to w PUC dostaniesz 1800 zł netto za miesiąc pracy, to nie wiem czy to jest aż tak dużo? Bo niestety ale takie są realia w PUCu.

#17 ~Filmar~

~Filmar~
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 16:22:18

No chyba że jesteś znajomą prezesa to dostaniesz więcej a potem spłacasz dług wdzięczności latajac jak ta Nowa latawica w mini. Ta to ma dopiero popieprzone we łbie może przypomniała jej się czasy Aleksandrowa ? Dobraly sie razem z Elżbietą jedną i druga ma parcie na dowartosciowanie się przez poniżanie innych. Obie puste i głupie.

#18 ~Rose~

~Rose~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 06:21:12

Przecież to jakiś cyrk co na rozlewni się działo, ta damulka robiła z siebie nie wiadomo kogo mimo że nie miała bladego pojęcia o czynnościach podczas tej kontroli. Sprawdzała trzeźwość jakimś alkomatem z Lidla czy tam innej biedronki który pokazywał jak mu wiatr zawieje. Ci pracownicy tam powinni się postawić i pójść wszyscy na jakiś urlop na żądanie, może wtedy zrozumieją że zwykłym pracownikom nie podoba się to co się odwala.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 11:45:43

Słyszałem że ten alkomat to z Netto był więc wiele się nie pomyliłeś :)

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 12:01:14

Panoszy się bo pewnie rozkłada nogi komu trzeba, a jak mówi stara prawda to jak kobieta czegoś chce to zdobędzie to bez względu na cenę ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych