Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dobra firma corporate wellness

corporate wellness benefity pozapłacowe dobry pracodawca praca motywacja motywowanie pracowników wynagrodzenie pozyskiwanie pracowników PR

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Miłosz Ciesielski~

~Miłosz Ciesielski~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2016 - 09:22:00

Witajcie!

Prowadzę własną firmę od 3 lat, nawet całkiem nieźle prosperuje, pracowników cały czas przybywa, jednak rotacja jest dość duża, bo na rynku porobiło się dużo ofert pracy w mojej branży...W związku z tym chcę zaproponować pracownikom jakieś benefity pozapłacowe. Znacie jakieś sprawdzone firmy, które zajmują się tym tematem? 

#2 ~Madera~

~Madera~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 09:44:39

Ja jestem szefem HR w dość dużej firmie i od razu Ci powiem. że brakuje tutaj kluczowej informacji- jaki jest profil działalności Twojej firmy ? ;) Jeżeli się tego dowiemy, o wiele łatwiej i bardziej efektywnie będzie nam dopasować benefity do rodzaju stanowiska ;)

#3 ~Miłosz Ciesielski~

~Miłosz Ciesielski~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2016 - 11:50:59

A no tak, przepraszam. Zajmuję się pracownikami biurowymi ;)

#4 ~Madera~

~Madera~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2016 - 11:23:49

Każda branża ma swoją specyfikację, a myślę, że tutaj pole do popisu jest ogromne ;) Pracownicy biurowi, którzy większość czasu spędzają w pozycji siedzącej na pewno ucieszą się z karnetów na basen, bądź z jakiegoś pakietu masaży ;) a firma corporate welness, z którą ja współpracuję, to care solutions. Mają fajny, rozbudowany pakiet szkoleń i rzeczone masaże dla pracowników w miejscu pracy, także polecam ;)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: corporate wellness, benefity pozapłacowe, dobry pracodawca, praca, motywacja, motywowanie pracowników, wynagrodzenie, pozyskiwanie pracowników, PR

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych