Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Zdjęcie

Dobra dieta

dieta nadwaga zdrowie

68 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~elza~

~elza~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 22:21:57

Coś tam słyszałam o diecie Cambridge ale zupełnie nie wiem o co w niej chodzi, mogłabyś wyjaśnić?? Dużo na niej schudłaś??

Wiadomo, każda dieta opiera się na deficycie kalorycznym. Na początku nie jest łatwo, bo rozdrażnienie trochę jest.  Organizm misi się przyzwyczaić. Ja sobie bardzo chwalę tę dietę. Ważne jest takie samozaparcie.  Poza tym stała komunikacja z konsultantem. On uczy zdrowych nawyków, żeby potem nie było efektu jojo..

#62 ~joluniaa~

~joluniaa~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 15:49:47

Dobra dieta, to przede wszystkim zdrowe jedzenie i zbliansowane, takie które dostarczy naszemu organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Ja na przykład nie mam czasu by gotować i odżywiać się tak jakbym chciała, dlatego jestem na diecie z cateringu dietetycznego warszawski dzień. zamawiam sobie jedzenie i jem codziennie pięć zdrowych posiłków.

#63 ~sonia~

~sonia~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2018 - 23:13:08

Popieram! Dieta Cambridge jest naprawdę ok! Pomaga zrzucić zbędne kilogramy, poza tym jest nawet smaczna :P

#64 ~SaraKrk~

~SaraKrk~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 14:20:13

Odchudzanie nie jest prostą sprawą , ważne, żeby znaleźć sobie dobrą motywację. Jak na przykład wyjście bez skrępowania na basen lub plażę. Polecam ogólną zmianę stylu życia - 
więcej aktywności - spacery, rower, siłownia. Co do diety, najlepiej unikać fast foodów, słonych przekąsek i innego śmiecio jedzenia. Zobaczysz szybko efekty trzymając się produktów zdrowszych i zbilansowanej diety.Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi redukcję wagi. Z mojej strony mogę polecić Biphasic Slim który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Gosią, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 733 405 371. Trzymam za Ciebie kciuki, najważniejsze to się nie poddawać.

#65 janq

janq

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 20 lipiec 2018 - 23:00:27

Nie ma takiego dobrego przepisu, na skuteczną dietę. Dlaczego? Ponieważ organizm każdego z nas jest inny, oraz inaczej reaguje na inne posiłki. Tutaj trzeba zasięgnąć porady specjalisty, by wiedzieć na czym się stoi, oraz na podstawie własnych doświadczeń.

#66 milka56

milka56

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 02 sierpień 2018 - 16:08:55

Moim zdaniem dobra dieta to ta zróżnicowana. Zalecenie 5 posiłków dziennie i wszystko uregulowane na wysokim poziomie. 

#67 ~anka89~

~anka89~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2018 - 11:40:24

Zdrowe, odpowiednio zbilansowane menu ma olbrzymi wpływ na nasze życie i samopoczucie. Z kolei kluczem do sukcesu w odchudzaniu jest kompleksowy plan. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy, a jednocześnie zrobić to w zdrowy sposób. Sama musisz odkryć jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Aby zgubić wagę musisz być naprawdę konsekwentna i zdeterminowana. Dieta i aktywność fizyczna to podstawa. Ale nie zapominajmy również o nawodnieniu organizmu. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi redukcję wagi. Z mojej strony mogę polecić Sibutramine która zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Marty, kom 792 631 684. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.

#68 ~Hillary~

~Hillary~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 09:40:16

Warszawski dzień to jest coraz popularniejszy catering i dobrze, bo wydaje mi się, że oni są w takim dość naturalnym podejściu do jedzenia jedyni na rynku. Inni to wydziwiają, a tutaj wiem, że wszystko jest wysokiej jakości i smacnze.

#69 ~makaronka~

~makaronka~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 21:26:11

Ja po prostu staram się jeść to co lubię w rozsądnych ilościach, tylko z warzywami mam problem, bo jakoś nie jem ich takie ilości jak powinnam, za to ostatnio często kupuję sobie soki warzywne z tymbarka, to mam zawsze rozgrzeszenie że chociaż ta 1-2 porcje warzyw w ten sposób są zjedzone

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dieta, nadwaga, zdrowie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych