Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dobra dieta

dieta nadwaga zdrowie

69 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2013 - 15:13:10

No i jak z tą nadwagą?

Polecam diety układane przez dietetyka:

http://www.strefarod...1478-dieta.html

#42 ~mona~

~mona~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2013 - 16:18:46

a ja chcę kupić mojej siostrze taką książkę na temat diet http://xiegarnia.pl/...8-83-01-16860-5 co o niej sądzicie? Ewa od wieków próbuje schudnąć, bez większego rezultatu i tak sobie myślę, że mogłaby spojrzeć na te całe odchudzanie trochę pod innym kątem

#43 ~AnnaManna~

~AnnaManna~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2013 - 13:57:23

Jak dla mnie, przy dzisiejszych możliwościach, to najlepiej dietetyk. Nie trzeba wychodzić nawet z domu. Dieta na miarę ma na przykład wizyty na skype, wystarczy włączyć okmputer. A przed świętami to szczególnie może się przydać :P

#44 ~tuhola~

~tuhola~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 18:16:19

Ja też podczas diety proteionowej jadłam głównie łososia z Suempola i nie przejadł mi się. Mają dobre produkty w przystępnych cenach i do diety pasują jak ulał :) Moja dieta trwała 3 miesiące, ale chce zacząć kolejną.

#45 ~muriel~

~muriel~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 20:29:52

Dużo słyszę o tej firmie, więc się skusiłam w końcu :) Kupiłam dwie paczki w markecie i zamierzam niebawem coś uszykować. Widzę ciekawe propozycje na ich stronie http://www.suempol.p...ista-przepisow/ ktoś już korzystał i może się podzielić wrażeniami?

#46 aaniakkk

aaniakkk

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 23 wrzesień 2015 - 16:51:18

Jeśli masz poważne problemy ze schudnięciem to poradź się dietetyka. Samodzielne eksperymenty mogą się skończyć dokuczliwym efektem jojo.

#47 darkshine

darkshine

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 23 listopad 2015 - 15:00:03

nie ma skuteczniejszej diety niż ruch i MŻ. Do tego proponuję jeść dużo błonnika, bo ładnie pęcznieje w żołądku i likwiduje uczucie głodu

#48 ~ataraw~

~ataraw~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2015 - 11:46:22

środki na odchudzanie to zawsze był dla mnie temat do którego podchodziłam z niedowierzaniem, bardzo sceptycznie. W momencie jak z koleżanką rozmawiałam na temat jej diety oraz jej sposobów na zrzucenie wagi wspomniała mi o tabletkach Slimcea. Dopytałam ją dokładnie na jakiej zasadzie działają i czy faktycznie to one dają jej takie efekty. Potwierdziła więc zamówiłam i sama sprawdziłam. Faktycznie tabletki Slimcea powodują spory spadek wagi. Schudłam ponad 10kg w niespełna 3 miesieczną kurację. 

#49 sbilogon84

sbilogon84

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 listopad 2015 - 12:39:37

Jeśli ktoś pomimo diet nie potrafi schudnąć to lepiej udać się do lekarza, samemu można sobie jeszcze tylko bardziej zaszkodzić wypróbowując diety różnorakie na własną rękę, co nie zawsze idzie w parze ze zdrowiem. Znam osoby, które na przykłąd urządzają sobie długotrwałe głodówki żeby przyspieszyć proces chudnięcia i potem wpadają w anorekcje, dlatego uważam że diety powinno się stosować pod kontrolą lekarza, który wyliczy ilość kalorii optymalną dla chudnięcia a zarazem dobrego samopoczucia.

#50 aga.

aga.

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 06 czerwiec 2017 - 08:46:05

Dietetyk może ułożyć też dietę przez internet, jeżeli nie ma nigdzie stacjonarnie. Badania krwi też śmiało można robić. Dieta i ćwiczenia czasem to za mało i można się wspomóc suplementami, ale to musi być kwestia omówiona z dietetykiem lub lekarzem, żeby sobie nie zaszkodzić. Ja brałam suplement z ekstraktem pokrzywy indyjskiej (firma humavit go produkuje), ale uzgodniłam to z moim dietetykiem, jak zaczynałam do niego chodzić. Trzeba pamiętać, że każdy organizm jest inny, inaczej będzie chudł i inaczej będą działały diety i suplementy. Nie ma uniwersalnych środków, każdy musi znaleźć swój.

#51 Online Ekspert Big-Active

Online Ekspert Big-Active

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 21:50:39

Pozwolę sobie dołączyć do dyskusji na bliski mi temat odchudzania i zdrowego odżywiania. Na dobry początek warto pożegnać się z podjadaniem pomiędzy posiłkami. Na ograniczenie apetytu polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziecie m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, zieloną herbatę, yerba mate i jagody goji. Oprócz redukcji apetytu ogranicza ona wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.
Zachęcam do zadawania pytań na temat produktów Big-Active. Z przyjemnością o nich opowiem i pomogę w doborze odpowiedniej dla każdej z Was.
Pozdrawiam,

#52 ilonakaminska80

ilonakaminska80

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 19 czerwiec 2017 - 11:49:43

Osobiście mam ciągle problemy z dietami, ciągle okazuje się że na inny składnik jestem uczulona. Wyniki testów ciągle inaczej wychodzą. Ogólnie jakaś paranoja..

#53 ewe.jork

ewe.jork

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 08:46:25

Ja mam zamiar zrobić test na nietolerancję glutenu. Nie chce przechodzić na dietę bezglutenową, ale jak będzie trzeba, to co zrobić...

#54 ~Mulina~

~Mulina~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2017 - 09:08:21

Ja akurat stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektów, więc uważam, ze suplementy stosowane odpowiednio i odpowiednio dobrane są jak najbardziej wskazane

#55 aleksandrace

aleksandrace

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 16:48:06

Zmiana nawyków żywieniowych na stałe! Nie tylko na chwilę. Dukan z tego co wiem obciąża nerki. Poza tym żadna dieta skupiona na jednym elemencie żywienia (w tym przypadku białko) chyba nie może być zdrowa. Coś kosztem czegoś, zawsze.

#56 Wendy

Wendy

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 10:59:05

dobra dieta, to taka którą zaleci doświadczony specjalista od żywienia.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 16:44:36

Tylko jak na takiego trafić? JA to chyba mam jakiegoś pecha, już bylam u jednego dietetyka, prawie wszystko kazał wyeliinować i chodziąlm ciągle głodna, teraz radzę sobie sama, wywalilam słodycze z diety, w czym pomogło mi picie herbaty slim plus od big-active, jem więcej surowych warzyw, więcej piję wody i już -2kg a zaczęłam dopiero tydzień temu, więce się też ruszam

#58 ~OE_Big-Active~

~OE_Big-Active~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2017 - 21:48:25

Gratuluję decyzji o odchudzaniu i pierwszych efektów. Przypominam, że najlepsze wyniki osiągniemy przy rekomendowanym spożyciu rekomendowanych 3 filiżanek dziennie.
Służę pomocą w przypadku pytań i wątpliwości. 
Pozdrawiam,

#59 trak

trak

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 19:40:36

Moim zdaniem jak dieta, to koniecznie pod okiem profesjonalisty. Warto poszukać dobrego dietetyka.

#60 ~elza~

~elza~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 22:20:58

Coś tam słyszałam o diecie Cambridge ale zupełnie nie wiem o co w niej chodzi, mogłabyś wyjaśnić?? Dużo na niej schudłaś??

Wiadomo, każda dieta opiera się na deficycie kalorycznym. Na początku nie jest łatwo, bo rozdrażnienie trochę jest.  Organizm misi się przyzwyczaić. Ja sobie bardzo chwalę tę dietę. Ważne jest takie samozaparcie.  Poza tym stała komunikacja z konsultantem. On uczy zdrowych nawyków, żeby potem nie było efektu jojo..

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dieta, nadwaga, zdrowie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych