Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Do zleceniodawcy podpalenia w Leśniczówce Mursk

57 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2016 - 17:10:57

Do zleceniodawcy podpalenia
Zleciłeś i zorganizowałeś podpalenie samochodu swojemu bliźniemu w Leśniczówce Mursk z 13 na 14 kwietnia 2014r. a teraz sterczysz w kościele w Smólniku i myślisz,że Pan Bóg o tym nie wiedział, próbujesz zapomnieć o tym ale ja ciągle będę ci to przypominał.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2016 - 17:16:18

Panie Andrzeju! Kto przez dwa tygodnie ukrywał swoją opaleniznę w Smólniku?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2016 - 17:18:48

Przecież jak podpalacz oblał samochód benzyną, to po podpaleniu wybuch ognia go naznaczył.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 05:17:42

No i kto został naznaczony?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 06:07:02

Jeden z podpalaczy.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 06:17:36

Zleciłeś i zorganizowałeś podpalenie samochodu swojemu bliźniemu w Leśniczówce Mursk z 13 na 14 kwietnia 2014r. a teraz sterczysz w kościele w Smólniku i myślisz,że Pan Bóg o tym nie wiedział, próbujesz zapomnieć o tym ale ja ciągle będę ci to przypominał.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 20:46:37

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 16:36:29

Już jest wiadomo z jakiego IP komputera LP dokonano wpisu?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 17:57:00

Wpisu dokonano z sieci LAN firmy z komputera służbowego, w godzinach pracy.

#10 temida3

temida3

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4964 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 05:48:35

Mam pytanie do administratora- komu i czemu[ prawdzie czy kłamstwie] ma słuzyć TO FORUM , na którym w setki [ wpisów kanalii] mnie i prawdę okpiwało a dziś , kiedy od pół godziny chcę dokonać wpisu[ częsci prawdy już potwierdzonej w sądach!] --- otrzymuję komunikat, ze mój wpis[ część tylko prawdy] TO SPAM?!

REDAKCJO-  z kim wy trzymacie???!!!

#11 temida3

temida3

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4964 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 06:03:09

Redakcjo - dlaczego blokujecie wpisy ; dodam z dowodów; faktów i wyroków sądowych, które już zapadły; uprawomocniły się ???!!! 

aLE nie do końca poznaliscie( my wiemy! ) FAKTYCZNYCH SPRAWCÓW(!) 

Nie idźcie tą drogą- bo nie dość, że byliscie jako te złe duchy[ sprzyjające kłamstwom; paszkwilom] - to teraz , po tym jak mysmy w sposób odważny i opuszczony nawet przez Waszych śledczych - " DOBIJAMY DO WYSPY" , którą od początku nazywałem " trójkatem zła"(...) czyli dowodów na ukłądy(!) - to wy  BLOKUJECIE?!

Użytkownik temida3 edytował ten post 21 lipiec 2016 - 06:04:15

#12 temida3

temida3

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4964 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 06:13:32

Wpisu w 2010 r , w którym " WPISZCZ - KANALIA"[ z komputera mieszkańca Kikoła k. Lipna] dokonano na moją stronę [ za którą płacę Firmy,net od 2008 r] z komputera o ID sprawdzony[ przez K.G. Policji wydz. do Walki z Cyberprzestępczością] poprzez sieć zarejestrowaną na Seszelach( mamy pełne dane z ISP sieci - także z Lipna; mojego powiatowego miasteczka].

P.S.

Odwiedziłem tych z Kikoła - dwa razy; patrzyłem im w oczy; ja ich nie znałem; oni[ tak mnie zapewniali] że też nie znali(!!!)  

A wpis [ y; w l. mnogiej] pojawiały się bo(***).

(***) próbowałem w Sądzie rozwiązać dalej- ale moje moce i UMIŁOWANIE PRAWDY okaząły się nic warte wobec ....

Taką mielismy III RP.

Dziś w obowiązku o przywrócenie prawa i Sprawiedliwości są ludzie , którzy ciagną dalej

TO WYJATKOWE ZBLOKOWANE URZĄDZENIE DO GŁĘBOKIEJ ORKI(...) ZWANE OD TYSIĄCLECI- UKŁADEM(!!!).

Bez niej[ orki w głąb] nigdy prawda nie zwycięży; bo tylko głębokie odkrywanie[ jak odkładnia w pługu; a znam zasady , nie tylko klina i dźwigni... !]

może wyrzucić do wierzchu korzenie perzu i innych chwastów - zasiedziałych jak u" Belzebuba za kominem złe stworki"  (!!!). 

Użytkownik temida3 edytował ten post 21 lipiec 2016 - 07:41:14

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 11:57:30

Reasumując to zleceniodawca podpalenia samochodu w Leśniczówce Mursk  w nocy z 13/14 kwietnia  2014r. jest teraz w szoku.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2016 - 12:59:52

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 06:56:03

Zleceniodawco podpalenia!

Już nie pomogą ci układy przez teściową i gminę z wysoko postawionymi prokuratorami i funkcjonariuszami policji.Za zlecenie podpalenia mojego samochodu w Leśniczówce Mursk w nocy z 13/14 kwietnia 2014r. zostaniesz postawiony przed oblicze sądu.Będę się domagał surowego wyroku dla ciebie i zajęcia twoich kont bankowych oraz majątku za krzywdy jakie mi wyrządziłeś.

#16 Semper idem

Semper idem

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 27 lipiec 2016 - 07:18:16

Już nie pomogą ci układy przez teściową i gminę z wysoko postawionymi prokuratorami i funkcjonariuszami policji.Za zlecenie podpalenia mojego samochodu w Leśniczówce Mursk w nocy z 13/14 kwietnia 2014r. zostaniesz postawiony przed oblicze sądu.Będę się domagał surowego wyroku dla ciebie i zajęcia twoich kont bankowych oraz majątku za krzywdy jakie mi wyrządziłeś.

Sprawiedliwości na pewno stanie się zadość...Jednak nawet Panu [ po niebywałych kosztach- stratach z tyt. utraconej pracy i ... tak kosztownego dla kieszeni dochodzenia do prawdy] powinno stanąć w gardle{ nie wklikać na forum] swoiste dążenie do sprawiedliwości, które z tekstu nabiera wyrazu zemsty... Proponuję zemstę [ zadośćuczynienie za krzywdy jakie Panu wyrządzili] pozostawić sędziom ; zarówno ziemskim jak i Temu Najwyższemu(!) . Jestem z Panem i nie zawaham się ukazać całą prawdę w myśl mojego życiowego wzorca:..." amicus plato sed magis amica veritas"

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 11:57:28

Tak jest, pozostawić temu Najwyższemu, tylko czy takie głosy idą pod niebiosy?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 17:27:43

Nie  widzę tym wpisie nawet odrobiny zemsty.

#19 Semper idem

Semper idem

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 27 lipiec 2016 - 19:43:29

Nie  widzę tym wpisie nawet odrobiny zemsty.

Dwie drobinki, dostrzegam... Są to jednak drobinki przy ich arsenale bandyckich metod(!)

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 10:15:12

Ja od dawna widzę u niektórych na tym forum
...Semper idiota !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych