Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

do kierowców biedronki

kierowca biedronka praca

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Marekk~

~Marekk~
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 22:27:37

Czy ktoś wie jak jest z pasażerami w biedronce można kogoś wziąć w trasę ??? 

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 00:21:03

Na lodzika niejedna się skusi

#23 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 07:08:43

Czy ktoś wie jak jest z pasażerami w biedronce można kogoś wziąć w trasę ???

Można!!!ale tylko takie stare k...y po 50!lubiące ,,wycieczki”i zajętych facetów!:)

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 09:42:05

Jedna lubiła jeździć ale zaciazyla i teraz rozpacz wśród kierowców. ALGIDA ma urlop od lodzikow.

#25 ~S~

~S~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 20:58:07

Gdzie mieści się baza

#26 ~Mieczysław~

~Mieczysław~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 10:38:50

Szewczyk Agnieszka , szkoda poruszać ten temat. Rasz - chaos, brak organizacji, pięć rzeczy na raz nigdy nie wyjdzie dobrze. Zadroga, ok. RO Ok.

#27 ~Zbyszek~

~Zbyszek~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 12:11:53

To sobie sam siąć za kułko i zobaczy, czy to tylko kierownica deb***u!

#28 ~łapakrzucak~

~łapakrzucak~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 21:08:29

ja jestem jednym z tych pracowdawców. Na dzień dzisiejszy mam 23 etatowych kierowców. Wiadomo, są rotacje, jedni przychodzą, inni odchodzą. W rezerwie mamy około 80-ciu kierowców, z czego około 60 zadeklarowało się, że są w stanie przyjść do pracy w ciągu godziny od momentu wykonania telefonu przeze mnie. Więc nawet gdyby wszyscy moi etatowi kierowcy zrobili coś w rodzaju strajku, teoretycznie w ciągu godziny jestem w stanie zastąpić ich nowymi kierowcami, nadal mając w rezerwie drugie tyle. I tak to się kręci od kilkunastu lat, nic się nie zmienia. 

a mogę pracować? tak za jakieś 1200 funtów + dodatki ,czyli jakies 6-7 koła PLN na ręke.da sie ? oczywiscie bez nadgodzin ,wolne weekendy takie tam

#29 ~Kierowca biedronka~

~Kierowca biedronka~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 22:17:55

To co dzieje się w ostatnim czasie to przechodzi wszelkie granice. Grafiki zmieniają się co chwilę, nie można nawet zaplanować powrotu do domu nie mówiąc już o zaplanowaniu wizyty u lekarza lub innych rzeczy.Kierowcy narzekają, że są coraz wieksze naciski na normy paliwowe, ale jak tu oszczędzić jak ciągle są poślizgi z załadunkami i na powrotach trzeba pocisnąć żeby zdążyć na ponowny załadunek. Ogólnie robi się syf. Czas pomyśleć o zmianie.

#30 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 18:01:52

A właśnie myślałem o pracy jako kierowca w biedronce ale jeśli jest tak jak piszesz wyżej to chyba odpuszczę.

#31 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 08:07:36

Sam też zastanawiam się nad zmianą pracy właśnie jako kierowca biedronki ale czytając tu to chyba odpuszczę sobie.

#32 ~K700~

~K700~
  • Goście

Napisano 12 luty 2020 - 18:59:09

Jak tak narzekacie na pracodawców i wam się nie podoba to zawsze sobie możecie kupić swoje ciężarówki i ciekawe jak się utrzymacie i ile wam zostanie......... I pamiętajcie by na początek kupić taniego starego złoma z łysymi oponami a na pewno się dorobicie :) Mój znajomy tak zrobił i ledwo od dna się odbił gdyby nie posłuchał innych by nowszy i lepszy zestaw kupić....... Powodzenia kierowcy Tirowcy :) Takie życie trzeba jeszcze lubić a nie liczyć tylko że się siądzie za kółko i zrobi kilometrówkę i dużo kasy się dostanie.... nie w PL. Chcesz zarobić to tylko międzynarodówka.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kierowca, biedronka, praca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych