Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

do kierowców biedronki

kierowca biedronka praca

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Natan~

~Natan~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2016 - 19:12:14

Witam proszę o opinię na temat przewoźników Słowik i Szewczyk jakie są u nich warunki pracy jako kierowca

#2 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2016 - 22:16:20

Ogolnie wszedzie ciezka norma paliwowa do wyrobienia

#3 ~Ciekawy~

~Ciekawy~
  • Goście

Napisano 01 maj 2016 - 07:41:48

To jak są takie mądre to niech szef pokaże jak się jedzie aby zmieścić się w normie . To poprostu nie idzie .

#4 ~Natan~

~Natan~
  • Goście

Napisano 01 maj 2016 - 15:59:14

A ktos cos wiecej jak warunki pracy itd?

#5 ~Inne owady~

~Inne owady~
  • Goście

Napisano 22 maj 2016 - 12:53:40

Kierowcy biedronek moze trochę wolniej na drogach , chcemy zyc

#6 ~Inne owady~

~Inne owady~
  • Goście

Napisano 22 maj 2016 - 12:53:56

Kierowcy biedronek moze trochę wolniej na drogach , chcemy zyc

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2016 - 13:11:51

Dlaczego się wszyscy nie skumacie bynajmniej przez takie portale i w pewnym momęcie powiedzieć takim cwanym pracodawcą dosyć albo podnosicie warunki pracy albo my sobie zrobimy wolne w połowie tygodnia ,,, Nie może wszystkich zwolnić bo przestanie istnieć

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2016 - 14:00:36

Kumpel jezdzi w biedronce. Cos tam wspominal ze ok. 2,5 tys na reke. Ale jak chce zarobic 3 tys to w domu go praktycznie nie ma :)

#9 ~TOMEK ATOMEK~

~TOMEK ATOMEK~
  • Goście

Napisano 22 maj 2016 - 14:07:48

DAJ SPOKÓJ CIĘŻKA TYRKA I ZAWSZE JESTEŚ CHUJEM Z BIEDRY

#10 ~Mietek~

~Mietek~
  • Goście

Napisano 22 maj 2016 - 19:51:38

Trzeba sobie radzić jakoś

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 09:40:33

Jak tak narzekacie na pracodawców i wam się nie podoba to zawsze sobie możecie kupić swoje ciężarówki i ciekawe jak się utrzymacie i ile wam zostanie......... I pamiętajcie by na początek kupić taniego starego złoma z łysymi oponami a na pewno się dorobicie :) Mój znajomy tak zrobił i ledwo od dna się odbił gdyby nie posłuchał innych by nowszy i lepszy zestaw kupić....... Powodzenia kierowcy Tirowcy :) Takie życie trzeba jeszcze lubić a nie liczyć tylko że się siądzie za kółko i zrobi kilometrówkę i dużo kasy się dostanie.... nie w PL. Chcesz zarobić to tylko międzynarodówka.

#12 ~BANDIT~

~BANDIT~
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 17:02:06

Srednio praca po 11-12 godz dziennie ,jak wyrobisz norme paliwową to 3300-3400 na reke, w moim przypadku ,pzdr.

#13 ~biedronka~

~biedronka~
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 17:40:23

DAJ SPOKÓJ CIĘŻKA TYRKA I ZAWSZE JESTEŚ CHUJEM Z BIEDRY

Bardzo nie ładnie tak o sobie mówić.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 21:23:12

Dlaczego się wszyscy nie skumacie bynajmniej przez takie portale i w pewnym momęcie powiedzieć takim cwanym pracodawcą dosyć albo podnosicie warunki pracy albo my sobie zrobimy wolne w połowie tygodnia ,,, Nie może wszystkich zwolnić bo przestanie istnieć

ja jestem jednym z tych pracowdawców. Na dzień dzisiejszy mam 23 etatowych kierowców. Wiadomo, są rotacje, jedni przychodzą, inni odchodzą. W rezerwie mamy około 80-ciu kierowców, z czego około 60 zadeklarowało się, że są w stanie przyjść do pracy w ciągu godziny od momentu wykonania telefonu przeze mnie. Więc nawet gdyby wszyscy moi etatowi kierowcy zrobili coś w rodzaju strajku, teoretycznie w ciągu godziny jestem w stanie zastąpić ich nowymi kierowcami, nadal mając w rezerwie drugie tyle. I tak to się kręci od kilkunastu lat, nic się nie zmienia. 

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 22:10:38

ja jestem jednym z tych pracowdawców. Na dzień dzisiejszy mam 23 etatowych kierowców. Wiadomo, są rotacje, jedni przychodzą, inni odchodzą. W rezerwie mamy około 80-ciu kierowców, z czego około 60 zadeklarowało się, że są w stanie przyjść do pracy w ciągu godziny od momentu wykonania telefonu przeze mnie. Więc nawet gdyby wszyscy moi etatowi kierowcy zrobili coś w rodzaju strajku, teoretycznie w ciągu godziny jestem w stanie zastąpić ich nowymi kierowcami, nadal mając w rezerwie drugie tyle. I tak to się kręci od kilkunastu lat, nic się nie zmienia.

No to muszą być chyba jacyś nieudacznicy.Siedzą na du*** w domu i czekają na Twój telefon?
Zadzwoni może dziś może jutro.
Co Ty za bajki wypisujesz?

#16 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 21:39:55

No to muszą być chyba jacyś nieudacznicy.Siedzą na du*** w domu i czekają na Twój telefon?
Zadzwoni może dziś może jutro.
Co Ty za bajki wypisujesz?

Bajki jak h*j.  Ludzie się zwalniają a jeździć nie ma kto.

#17 ~robak~

~robak~
  • Goście

Napisano 07 luty 2017 - 08:27:23

A czy jak chcesz przejść do innego przewoźnika, to musisz mieć 2 miesiące przerwy? Tak podsłyszałem.

#18 ~arti~

~arti~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 14:32:26

zarobki są różne zależy od firmy, wiem, że kierowcy znajomi bardzo chwalą MW Spedition z Poznania, oprócz tego, że stawka jest dobra to przede wszystkim jest duzo roboty, cały czas zlecenia, nie ma niepotrzebnych przerw, a jak masz własne auto albo kilka to już w ogóle jestes dla nich jak złoto.

#19 Interlokutor

Interlokutor

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 01 grudzień 2017 - 11:25:42

Cały czas jest gadka, że nie macie kierowców, bo chcą, żebyście im dali zarobić. A wy się wozicie autami za 150 tys zł. 

#20 ~Witkacy~

~Witkacy~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 12:20:13

Jak tak narzekacie na pracodawców i wam się nie podoba to zawsze sobie możecie kupić swoje ciężarówki i ciekawe jak się utrzymacie i ile wam zostanie......... I pamiętajcie by na początek kupić taniego starego złoma z łysymi oponami a na pewno się dorobicie :) Mój znajomy tak zrobił i ledwo od dna się odbił gdyby nie posłuchał innych by nowszy i lepszy zestaw kupić....... Powodzenia kierowcy Tirowcy :) Takie życie trzeba jeszcze lubić a nie liczyć tylko że się siądzie za kółko i zrobi kilometrówkę i dużo kasy się dostanie.... nie w PL. Chcesz zarobić to tylko międzynarodówka.

Masz rację pozdrawiam :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kierowca, biedronka, praca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych