Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Do czego to doszło!

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 18:40:20

W PO wciąż burza. Zdrojewski: Straciłem zaufanie do władz PO ... Na listach Koalicji Europejskiej próżno szukać eurodeputowanego PO Bogdana Zdrojewskiego.

Przyjmuję tę decyzję nie tylko z zaskoczeniem, ale i z przykrością. Przez lata, przy okazji różnych wyborów, zdobyłem dla swojej partii blisko milion głosów. (...) Podkreślam jeszcze raz: nie będę startował w jesiennych wyborach do Sejmu.(...)  Potwierdziłem to w ubiegłym roku, na początku tego i na zarządzie PO w ubiegły piątek. Problem w tym, że straciłem zaufanie do władz PO. Trudno będzie je odbudować".

- napisał w sobotę Zdrojewski.

Wątek deficytu zaufania Zdrojewski poruszył także dzisiaj w rozmowie z Radiem Wrocław.

- O decyzji [o skreśleniu z list - red.] dowiedziałem się z telewizji. Muszę powiedzieć, że jedna z nielicznych przykrości, bo uważam, że w takim wypadku, zwłaszcza, gdy ta obietnica była mi dana, szef partii powinien do mnie zadzwonić albo chociaż odebrać ode mnie telefon. To buduje brak zaufania do szczerości intencji, racjonalności decyzji

- powiedział Zdrojewski.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 19:07:31

Awantura w PO się rozkręca. Kolejna europoseł PO zła na listę Koalicji Europejskiej

Europosłanka PO Elżbieta Łukacijewska liczyła na lepsze miejsce na liście Koalicji Europejskiej do PE, ale nie dotrzymano obietnicy. "Zupełnie inne były uzgodnienia" - stwierdziła.

Od kilku dni trwa awantura wśród polityków PO, którzy zostali wycięci z list Koalicji Europejskiej lub dostali kiepskie miejsce.

Michał Boni obraził się za "piątkę" grożąc wypisaniem się z PO.

Dzisiaj złościł się Bogdan Zdrojewski, który bez ogródek dał do zrozumienia, że jest zdumiony zachowaniem Grzegorza Schetyny.

Ale jest kolejny odcinek tego serialu. Z nową bohaterką.

"Przekazy medialne i różne źródła podają, że struktury partyjne zaproponowały mi siódme miejsce na liście Koalicji Europejskiej do PE. Nie ukrywam, że budzi to zdziwienie zarówno moje jak i moich wyborców, którzy przez cały weekend zasypywali mnie telefonami, e-meilami i pytaniami, o to co się stało, dlaczego"

– mówiła europosłanka.

Jej zdaniem, należy zrobić wszystko, żeby nie oddawać Podkarpacia "walkowerem".

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych