Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dlaczewgo w Grudziądzu tak trudno zdać egzamin na prawo jazdy?

1469 odpowiedzi w tym temacie

#921 ~KASIA~

~KASIA~
  • Goście

Napisano 05 maj 2011 - 19:27:41

najprościej jest krytykować ośrodek lub instruktora ,tylko osioł lub baran uwierzy ,że w 5 czy 7 godzin można nauczyć sie więcej niż prez cały kurs 30 godz. sama zdałam za trzecim razem , ale jak instruktor mówił ,że jeszcze nie nadaję się na egzamin to tak nie posłuchałam ,spróbowałam wynik negatywny i po każdum niezdanym egzaminie jak brałam dodatkowe godziny to wmawiałam sobie że jest dobrze,że wszyscy żle uczą tylko jeden instruktor uświadomił mi że to tylko moja wina posłuchałam jego rady egzamin zdany.

#922 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2011 - 16:26:18

Ja niestety jeszcze nie zdalam. niedlugo 5 podejscie. Musze jeszce wykupic dodatkowe godziny i sie poduczyc.

#923 ~mmmmm~

~mmmmm~
  • Goście

Napisano 06 maj 2011 - 20:07:08

a czemu zamknęli ELKĘ???????

#924 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2011 - 08:27:55

a czemu zamknęli ELKĘ???????

Nic mi nie wiadomo

#925 zaabsorbowana

zaabsorbowana

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 07 maj 2011 - 08:34:49

lepiej zdawać kilkukrotnie niż raz skutecznie rozwalić się na lampie na legalnym prawku :) powodzenia wszystkim!

#926 ~Dziewczyna~

~Dziewczyna~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 11:43:29

lepiej zdawać kilkukrotnie niż raz skutecznie rozwalić się na lampie na legalnym prawku :) powodzenia wszystkim!

#927 ~Dziewczyna~

~Dziewczyna~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 11:47:12

Własnie wróciłam z egzaminiu :)
Zdałam za 2 podejściem. Za 1 razem ze stresu zapomniałam włączyć świateł :P
Egzaminował mnie pan Moch. Bardzo sympatyczny. Przymknął oko na najechanie na linie ciągłą :P Podtrzymał mi raz hamulec jak go użyłam na zmianie pasu, gdzie hamulca sie nie używa :D
Jak traficie na tego Pana zdany egzamin na 100%, chyba że ktoś serio nie potrafi jeździć

#928 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 18:38:01

Egzaminował mnie pan Moch. Bardzo sympatyczny. Przymknął oko na najechanie na linie ciągłą :P Podtrzymał mi raz hamulec jak go użyłam na zmianie pasu, gdzie hamulca sie nie używa :D
Jak traficie na tego Pana zdany egzamin na 100%, chyba że ktoś serio nie potrafi jeździć

Gratulacje :)

a w jakiej szkole ja`zdy sie uczylas i u jakiego instruktora bo ja jestem w trakcie poszukiwania dobrego instruktora.

#929 ~Sonia~

~Sonia~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 19:29:41

Dla mnie ten pan był wyjątkowy niemiły, już od samego początku. Widocznie jak Ty zdawałaś to akurat miał dobry dzień, a takich ma niestety mało.

#930 ~Dziewczyna~

~Dziewczyna~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 10:48:50

Dla mnie ten pan był wyjątkowy niemiły, już od samego początku. Widocznie jak Ty zdawałaś to akurat miał dobry dzień, a takich ma niestety mało.

#931 ~Dziewczyna~

~Dziewczyna~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 10:51:12

Trzeba się jeszcze ładnie uśmiechac :P No i najważniejsze dobrze jeździć, bo przymyka oko tylko na małe rzeczy, jak wymusisz pierwszeństwo albo zrobisz jakis karygodny błąd to po Tobie :P
Uczyłam się w AUTOS, co prawda faktycznie instruktorzy mają zawalony kalendarz, ale zawsze znajdą czas.

#932 ~kamil~

~kamil~
  • Goście

Napisano 27 maj 2011 - 11:31:24

Każdy egzaminator przepuszcza tylko 1 osobe na 10 osub . Spytałem sie jednego egzaminatora dlaczego to tak jest a on odpowiedział że z czegos tesz musi żyć . teraz większa zdawalnosc jest w wocławku i tam zdałem za 1 a w grudziądzu prubowalem 5 razy i nic . moi koledy wszyscy przepisali sie na włocławek .

#933 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2011 - 16:28:25

Każdy egzaminator przepuszcza tylko 1 osobe na 10 osub . Spytałem sie jednego egzaminatora dlaczego to tak jest a on odpowiedział że z czegos tesz musi żyć . teraz większa zdawalnosc jest w wocławku i tam zdałem za 1 a w grudziądzu prubowalem 5 razy i nic . moi koledy wszyscy przepisali sie na włocławek .

No tak. Niż demograficzny robi swoje.

#934 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2011 - 22:57:06

Przepuszczeni to zostaja Ci, ktorzy podczas egzaminu nie popelnili rażących bledow. Jesli egzaminator widzi ze dana osoba dobrze radzi sobie za kierownica to ją przepuszcza. Skoro zdales za 6 razem to moze dlatego ze porzadnie sie przygotowales co? a nie dlatego ze poszedles do innego miasta...

#935 ~pawel~

~pawel~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2011 - 21:07:34

ja uczylem sie w anmaze i jestem zadowolony za pierwszym razem zdalem i mnialem egzamin u pana licy

#936 ~Kursantka~

~Kursantka~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2011 - 13:41:51

Najgorszym egzaminatorem jest P.Kuczorski.Miałam z nim egzamin dwa razy pod rząd:(
Dziś był mój szósty raz i znów strasznie się denerwowałam:(
Powiedzcie jak łatwo zdobyć prawo jazdy???
Mam już dosyć tych niemiłych egzaminatorów którzy na każdym kroku próbują ośmieszyć kursanta i często podpuszczają na niekorzyść zdającego:(

#937 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2011 - 15:57:31

Najgorszym egzaminatorem jest P.Kuczorski.Miałam z nim egzamin dwa razy pod rząd:(
Dziś był mój szósty raz i znów strasznie się denerwowałam:(
Powiedzcie jak łatwo zdobyć prawo jazdy???
Mam już dosyć tych niemiłych egzaminatorów którzy na każdym kroku próbują ośmieszyć kursanta i często podpuszczają na niekorzyść zdającego:(

Na pewno w koncu zdasz. Moze sprobuj poduczyc sie u innego instruktora?Co do pana Kuczorskiego to wplywa bardzo stresujaco na zdajacego, tez mialam z nim dwa razy.

#938 ~MICHAILNA~

~MICHAILNA~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2011 - 22:15:12

Na pewno w koncu zdasz. Moze sprobuj poduczyc sie u innego instruktora?Co do pana Kuczorskiego to wplywa bardzo stresujaco na zdajacego, tez mialam z nim dwa razy.

#939 ~michalina~

~michalina~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2011 - 22:20:09

ja rowniez zdawalam raz u pana kuczorskiego , strasznie nerwowy , krzyczy i nie wyraźnie mówi. Stwarza nie mila atmosfere . Dosyc ze sam egzamin stresuje to jeszcze ten pan dodatkowo. Godny pochwalenia jest p. Moch, Borkowski , Rakowski . Mili , sympatyczni i opanowani co najwazniejsze.

#940 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2011 - 22:30:00

Witam mam pytanie który instruktor jest lepszy z wordu?Pan Sarnowski czy Brejna?

mialam z panem brejna i polecam w 100 %

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych