Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dlaczego wybrałam kredyt gotówkowy w Alior Bank?

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kapociak~

~kapociak~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2014 - 12:36:23

Radzę załatwiać temat przez doradców. Górnośląskie Towarzystwo Finansowe dało nam kilka propozycji banków, w których mamy zdolność kredytową - te środki faktycznie uzyskaliśmy. Nie jesteście w stanie sami znaleźć optymalnej oferty bo tego jest zbyt dużo.

#22 zdrowanpiotr

zdrowanpiotr

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 grudzień 2014 - 12:19:01

Banków jest bardzo dużo, każdy oferuje coś od siebie, niekiedy unikalnego. Zobacz sobie i porównaj :)

#23 monian

monian

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 04 luty 2015 - 15:31:54

Ciekawe czy dostałbyś korzystniejszą ofertę, gdybyś sam zgłosił się do banku, a nie przy udziale pośrednika.

#24 ~szymon~

~szymon~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2015 - 20:38:22

Ja korzstalem z offerunt i powiem Ci szczerze,  że oferta, którą ostatecznie wyybralem było nieco lepsza od tej, która mi zaproponowali w moim banku. Tylko dokladnie formularz trzeba wypełnić, i kryteria zaznaczyc. Ja dostalem szesc ofert zestawionych w tabeli – jasno, czytelnie przedstawione. Widac, że doradcy je przyotowuja, a nie jakis automat. 

#25 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2017 - 08:55:59

Tak, potwierdzam, normalnie takie pieniądze dostaniecie z Mikro Rata, do 5k rozłożone na 2 lata. Tj. można na krócej, ale ja uważam, że dla spokojności lepiej zachować właśnie taki okres spłaty. Jeśli będzie kasa to można nadpłacić pożyczkę. Będzie słabiej to się normalnie wszystko spłaca swoim tempem. Po prostu.

#26 ~santos~

~santos~
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 07:19:29

Zakładam, że wtedy mieli najniższe RRSO, bo innego powodu skorzystania z kredytu nie widzę. ALe przecież to się ciągle zmienia. Od kiedy na rynek weszli ci estończycy z Inbank, to oni mają kredyt z najniższym RRSO, więc pewnie duża część klientów poszła właśnie tam. Zresztą - dla klienta kredytowego znaczenie ma właśnie całkowity koszt, a pozostałe czynniki średnio mają znaczenie. No chyba, że o czymś zapominam?

#27 ~Mr Saint Toni~

~Mr Saint Toni~
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 00:17:01

Witam Kandydat na pożyczkę,

Szukasz pożyczki dla firm, hipotek, kredytów samochodowych, pożyczek studenckich, pożyczek konsolidacyjnych, itp. Lub potrzebujesz pożyczki bankowej lub wsparcia finansowego z jednego lub więcej powodów. Jesteś w dobrym miejscu, aby poradzić sobie z kredytami! Dajemy pożyczki po niskim i przystępnym tempie 2%. W ciągu 24 godzin .. Kontakt przez email (Sainttoniloanfirm.live (a) outlook. com)

#28 ~FadeToBlack~

~FadeToBlack~
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 14:52:28

Mi Allior też proponował pożyczkę, ale lepsze warunki na kredyt gotówkowy dostałem w Raiffeisen Polbank. Szybka decyzja i niedrogi kredyt to dla mnie podstawa.

#29 ~Laura Silos~

~Laura Silos~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2017 - 01:30:46

Witajcie, moi dobrzy ludzie z Warszawy, nazywam się silosami Laury i przyjechałem stąd w Polsce, chcę zaświadczyć o tym, co zrobiła pani Stella dla mnie i mojej rodziny, mieszkam w Warszawie, aw zeszłym tygodniu mój dom się zepsuł, a potem ja Będę potrzebował pilnej pożyczki na remont moich budynków, więc przeszukuję stronę i zobaczyłem post, który został wysłany przez Barbrę, jak ona dostała pożyczkę w wysokości 85 000 euro, więc dostaję połączenie z panią Stellą i złożyłem wniosek o pożyczkę 60 000,00 euro na remont moich budynków i wreszcie otrzymałem pożyczkę w wysokości 60 000,00 euro bez żadnego stresu, a ja dostałem pożyczkę w ciągu 40 minut i chcę powiedzieć moim dobrym ludziom z Warszawy, że Stella jest prawdziwa, więc każdy ma problemy finansowe powinienem połączyć się z panią Stellą pod linkiem poniżej {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} i zapewniam, że pani Stella jest prawdziwa i nie ma wątpliwości, a teraz ja i moja rodzina nie zaczynamy żyć w spokojnym zwycięstwie i sukcesie i nawiązać kontakt z panią Stellą Stella i załatw swój własny problem za darmo, a tutaj w pani Stella, więc moi dobrzy ludzie z Warszawy pozostają w kontakcie i niech Bóg błogosławi nasz kraj, ponieważ jeśli jest jakaś dobra osoba, która pomoże nam wszystkim, co będzie panią Stellą i jesteśmy wolni od biedy, jesteśmy wolni od głodu i dostaniemy pochodnie ze Stellą Niech Bóg błogosławi i ja tu czekam na twoje własne świadectwo, tak samo jak moje i sukces dla ciebie wszystkich moich dobrych ludzi w Warszawie Polska. Niech ci Bóg błogosławi wszystkich, kocham was wszystkich.
Laura Silos

#30 Julian00

Julian00

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 21 luty 2018 - 15:30:19

Mi ostatnio chodzi po głowie pożyczka w Kredyt1000 gdzie maja dogodne warunki oraz długi okres spłaty, bo aż do 90 dni. Mało, która firma oferuje tak długi okres spłaty i takie niskie oprocentowanie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych