Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dlaczego wybrałam kredyt gotówkowy w Alior Bank?

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2013 - 09:43:15

Tylko dlatego, aby płacić jak najniższą ratę. Owszem patrzyłam na oprocentowanie, prowizje i marże. I wybrałam bank, ale usłyszałam od znajomych, że Alior Bank oferuje pożyczkę z gwarancją najniższej raty. Postanowiłam to sprawdzić, bo nie chciałam przepłacać kredytu, zwłaszcza, że był to kredyt na znaczną kwotę.

I co to takiego, ta gwarancja niższej raty? Jeżeli przed skorzystaniem z oferty banku, a nawet 2 tygodnie poźniej, inny bank zaoferuje tobie mnijeszą ratę, to Alior Bank przebija ich ofertę i zapewnia lepsze warunki, czyli niższa rata przy jednocześnie takim samym okresie kredytowania i wysokości pożyczki.

Trzeba spełnić oczywiście kilka warunków, ale nie są one jakoś szczególnie uciążliwe, zwłaszcza, jeżeli chcesz mieć więcej pieniędzy w domowym budżecie. Wystarczy przedstawić formularz informacyjny z innego banki. Musi on być wypełniony zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim i nie może być wypełniony przez pośredników finansowych. Formularz taki powininen potwierdzać warunki wnioskowanej pożyczki, zawierać również informacje m.in. o całkowitej wysokości pożczki, liczbi i wysokości rat, oprocentowaniu i rrso.

I dodatkowo pożyczka gotówkowa w Alior Banku jest praktycznie dla każdego, kto ma zdolność kredytową i akceptowane jest wiele źródeł dochodu, w tym także umowa zlecenie i o dzieło. O pożyczkę w banku można się starać nawet z 3 osobami, nawet do 150 tys zł. W razie komplikacji finansowych, można liczyć na wakacje kredytowe, czyli zawiesić spłatę kredytu nawet do 3 miesięcy.

Dowiedz się więcej: Alior Bank pożyczka gotówkowa

Na podstawie: Najtańszy kredyt gotówkowy

#2 ~hjkh~

~hjkh~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2013 - 13:43:41

good spam :)

#3 MikolajeQ

MikolajeQ

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 16 wrzesień 2013 - 09:49:08

A jak to jest, jesli chodzi o kredyt a bik? Czy jesli sie juz widnieje w BIK, to nie ma sie szansy otrzymania kredytu gotowkowego? Czy jest moze jakis bank, ktory nam takiego udzieli jednak?

#4 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 11:46:04

W BIK znajdują się wszyscy którzy mają kredyty - otrzymanie kredytu zależy od historii w BIK i oczywiście zdolności kredytowej - ten kalkulator kredytowy to dopiero spam :) wysyłasz swoje dane i dzwonią do Ciebie z oferta z banku :)

#5 ~Ewka~

~Ewka~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 15:00:59

Gadajcie co chcecie. Ja byłam pracownicą banku PKO i razem z mężem przeszliśmy już 5 spłat dosyć dużych kredytów- w różnych bankach. W każdym jest praktycznie to samo. Sama jestem fanką Aliora (głównie dzięki nowym produktom- pożyczce i darmowemu kontu Sync). Oto dlaczego.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 16:09:53

Tak, ten alior nie akceptuje np. działalności rolniczej a najbardziej to prawniczą, lekarską i takie tam. Przy tak dochodowych działalnościach to nie będzie on mi do niczego potrzebny. 

#7 Renataaa

Renataaa

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 15 październik 2013 - 15:17:34

Bank jak bank opinie o nim są różne:
Alior Bank - Kredyt Gotówkowy - Opinie
Kredyt w Alior Banku - Wasze Opinie? Warto? - Portal-Kredytowy.pl

Tańszy wg mnie będzie na pewno bnp paribas.

Użytkownik Renataaa edytował ten post 15 październik 2013 - 15:17:54

#8 ~AllerO~

~AllerO~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 16:18:59

Z ofertą poszczególnych banków jestem obecnie bardzo na czasie. Mając stałą, dobrze płatną pracę i męża, który zarabia bardzo, bardzo dobrze przeszliśmy nie łatwą drogę żeby dostać  kredyt na mieszkanie dla młodych. Wnioski złożyliśmy do 6 banków. Po tygodniach weryfikowania naszych dochodów, dostarczania masy dokumentów i złożeniu kilkunastu wyjaśnień od 5 dostaliśmy decyzję pozytywną, o od jednego – Aliora negatywną. Analitycy tego banku wymagali największej liczy dokumentów i zaświadczeń ze skarbówki oraz zusu, a ostateczną negatywną odpowiedź uzasadnili zbyt dużymi jak na nasze miasto dochodami (czyt. nieprawdziwymi, zawyżonymi).
Po przeanalizowaniu ofert 6 banków mam nieco jaśniejsze pojęcie o wszelkich punktach małymi druczkami i chwytach. W przypadku kredytów w Aliorze polecam dokładnie przyjrzeć się ubezpieczeniu kredytu. Suma bajońska.

#9 ~WAliorze~

~WAliorze~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 14:42:47

Do 30 listopada 2013r kredyt gotówkowy w Alior Banku można otrzymać wraz z promocją "gwarancja najniższej raty". W powyższym linku można znaleźć także oferty innych kredytów gotówkowych. Polecam się przyjrzeć dokładnie ofercie.

#10 mroczkowa

mroczkowa

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 62 postów

Napisano 02 grudzień 2013 - 18:41:21

Zawsze gdy jestem zmuszona skorzystać z kredytu czy pożyczki (jak zwał tak zwał) to korzystam z kalkulatorów dzięki którym uzyskuję obraz jaki jest ich potencjalny koszt. Dobrą stronę można znaleźć pod tym linkiem. Kredyt to koszt ale większość z nas bez niego nie byłaby w miejscu w którym się obecnie znajdujemy...

#11 mikulan

mikulan

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 luty 2014 - 16:48:01

myślę, że lepiej, aby mieć szybki kredyt, bo można dostać pieniądze, gdy naprawdę potrzebują. Nie lubię czekać.

#12 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2014 - 07:58:01

Z tymi "pseudo" kalkulatorami to można się przejechać, to takie ogólne informacje, niby obliczają wszystko a jak przyjdzie co do czego to w banku okazuje się zupełnie inaczej.

#13 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 01 maj 2014 - 19:14:02

Jak jestes w biku to jestes zablokowany wszedzie raty kredyty pozyczki mialem tak i musialem bikowi zaplacic za oczyszczenie mojej zdolnosci kredytowej

#14 ~jarek brylik~

~jarek brylik~
  • Goście

Napisano 29 maj 2014 - 12:51:49

Nie rozumiem po co od razu zakładać konkrety bank. Składasz wniosek przez doradcę, Górnośląskie Towarzystwo Finansowe sprawdza gdzie masz zdolność, a gdzie nie, a wniosek składasz tam, gdzie wychodzi najtaniej. Co w tym zadziwiającego?

#15 jasiek64

jasiek64

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 01 czerwiec 2014 - 18:48:29

Nie rozumiem po co od razu zakładać konkrety bank. Składasz wniosek przez doradcę, Górnośląskie Towarzystwo Finansowe sprawdza gdzie masz zdolność, a gdzie nie, a wniosek składasz tam, gdzie wychodzi najtaniej. Co w tym zadziwiającego?

Witam

Dokładnie tak, dziś jest tani kredyt w jednym banku, jutro będzie w innym. Jak szukamy kredytu, to warto przejrzeć internet pod tym kątem. 

#16 ~ptasiak~

~ptasiak~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 12:41:18

Tutaj akurat masz rację. Banków jest kilkadziesiąt, każdy ma inne wymagania. Idziesz do tych najbardziej znanych to może być różnie. Generalnie mając bardzo negatywny BIK, szanse na kredyt sa mizerne, pozostaje jedynie pożyczka. 

#17 Finanse

Finanse

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 18 czerwiec 2014 - 20:39:00

Nie jest zły, ale jeśli ktoś potrzebuje pełnego zestawienia kredytów gotówkowych lub chce uzyskać darmowe doradztwo w zakresie doboru kredytu dopasowanego do naszej sytuacji, to proszę o kontakt za pomocą naszej strony. Pozdrawiam serdecznie

#18 ~Marcinn~

~Marcinn~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2014 - 13:54:00

A ja od Aliora sam dostałem kredyt :D o co chodzi? A no o to, że skorzystałem ze strony Akredo (akredo.pl), wypełniłem jeden wniosek kredytowy i za pośrednictwem tejże strony wniosek został wysłany bankom, z którym współpracują. Alior zgłosił się do mnie pierwszy ze spersonalizowaną ofertą, a nie z jakimś tam marketingowym ogólnikiem. Polecam stronkę wszystkim, którzy starają się o kredyt gotówkowy. Ofert było więcej, ale Alior okazał się najkorzystniejszy.

#19 ~panelek~

~panelek~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 12:36:35

Górnośląskie Towarzystwo Finansowe kojarzysz? U doradców będzie łatwiej. Po prostu oni sprawdzają zdolność, wnioski idą wyłącznie tam, gdzie jest szans na dostanie kredytu, więc nie traci się czas - i tak to ma sens.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 13:52:02

Tak, ten alior nie akceptuje np. działalności rolniczej a najbardziej to prawniczą, lekarską i takie tam. Przy tak dochodowych działalnościach to nie będzie on mi do niczego potrzebny. 

I to się zgadza.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych