Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2018 - 01:44:38

To nie prawda, że dotyczy to TYLKO polskojezycznej wersji Wikipedii. Nie działa też włoska czy hiszpańska Wikipedia, nie wiem jak w innych jezykach. Szlif dziennikarski wymaga chyba sprawdzenia takiej informacji i rzetelności.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 16:28:05

Wikipedia (wersja polskojęzyczna)
 

Pierwsza encyklopedya najjaśniejszej Trzeciej Rzeczypospolitej. Tworzą ją przede wszystkim siano-wni "redaktorzy" z pierwszego pokolenia Słoików warszawskich, wywodzących się z prehistorycznego rodu Muminków (Mumintrollen), o których nie zapomniano napisać w encyklopedyi. Jak podaje Wikipedya, Muminki były "nieco podobne do hipopotamów, ale dwunożne". Wszystkie artykuły w Wikipedyi są "ency / ence". Moderowane są bowiem w myśl zasady: "Ence pence w której ręce ?" Zasada ta polega na umłynkowieniu treści artykułu w Wikipedyi przez liczne grono "specjalistów" od misji specjalnych, po czym następuje zgadywanie, czy artykuł ma charakter łencyklopedyczny. Nad wszystkim czuwa grono ła ... ła ... ładministrejszjon. Oj tak ! Tuman mundrości unosi się nad ich łbami. Jest to grono wybitnych "specjalistów", które ma kontakty zaoceaniczne z braćmi wikipedystami w łUSA, którzy bardzo szybko się rozwijają, ciągle przybierając na wadze. Satelity krążące nad Ziemią zaobserwowały stada dwustukilogramowych baleronów chodzących po ulicach w łUSA, w obcisłych lajkrach i wesoło, w sposób całkowicie wolny, wykrzykujących hasło: "Wikipedia ! Wikipedia !". Sądzono nawet, że powróciły prehistoryczne Muminki. Charakter Wikipedii bardzo dobrze opisuje utwór Jana Brzechwy pt. Witajcie w naszej bajce, który może być nieoficjalnym hymnem Wikipedii.

 #3 klik36

klik36

    Bywalec

  • Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 82 postów

Napisano dziś, 16:48:44

Pomorska to brukowiec, dno.

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wikipedia, Acta, Nie, Działa, Protest, Przeciw, Wolny, Internet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych