Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dlaczego w Rypinie rypią?

skarbówka rypin urząd skarbowy

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 14:31:19

Rypin cały czas na gazie....

Już wam zazdroszcze

#2 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 20:53:02

Źle się dzieje, uderzają już w tradycje w rodzinę. Takie postępowanie nie niesie za sobą nic dobrego. Ubolewam nad tą sytuacją i śledzę wiadomości by się dowiedzieć czyja to była tak naprawdę inicjatywa bo odgórna nie mogła być z racji tego, że inne Urzędy nie stosują takich metod.

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 21:51:02

Urząd Skarbowy w Rypinie nęka mieszkańców miasta. Co to za miasto? Dwa zakłady przemysłowe i kilka sklepów.

Kogo następnego będą nękać?  Tego co sprzedaje miód, ile słoików miodu sprzedał? Czy tego co zrywa jagody?  bo sąsiad go widział.

Czy "Mafia Vatowska" to każdy podatnik zarabiający 2 tys. miesięcznie.

W jakim kierunku podąża ten Kraj? Nie takiej Polski chcieliśmy !!! "Brat do walki z bratem stanie".

Takie postępowania trzeba napiętnować.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 22:12:07

Urząd Skarbowy w Rypinie nęka mieszkańców miasta. Co to za miasto? Dwa zakłady przemysłowe i kilka sklepów.

Kogo następnego będą nękać?  Tego co sprzedaje miód, ile słoików miodu sprzedał? Czy tego co zrywa jagody?  bo sąsiad go widział.

Czy "Mafia Vatowska" to każdy podatnik zarabiający 2 tys. miesięcznie.

W jakim kierunku podąża ten Kraj? Nie takiej Polski chcieliśmy !!! "Brat do walki z bratem stanie".

Takie postępowania trzeba napiętnować.

No to spróbuj "napiętnować US". Powodzenia !

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 22:50:34

Masakra.. W jakim kraju my żyjemy..

Chcieliście PIS to macie..

Brawo WY wyborcy..

ps. Kolejny raz Rypin na fali.. skandalu..

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 23:24:32

To niewiarygodne. Urzędy Skarbowe miały być przyjazne obywatelom, a szczują ludzi przeciwko sobie.

Ktoś daje im na przyzwolenie, czy może tego od nich wymaga??

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 12:38:55

Uprzejmie donoszę, że to moja mama.......................................................................

#8 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 20:47:57

To droga do nikąd, Większość zespołów z tego co wiem jest zarejestrowana. Pracują w zakładach gdzie pracodawca odprowadza ZUS dodatkowo prowadzą zespół i odprowadzają składkę zdrowotną więc wszystko jest ok. Oprawa muzyczna np wesela zwolniona jest z Vat, więc podatku nie ma. Pozostaje podatek dochodowy. Dajmy na to muzyk na weselu zarobi np 800 zł na osobę. Powinien odprowadzić podatek liniowy. Jednak by jechać na wesele musi mieć garnitur, koszulę, krawat, sprzęt muzyczny, po drodze zjeść by mieć siłę grać. Wyjdzie na to ,że wyda 1 200 a zarobi 800 :-)   Teraz pewno tak będzie, że będą faktury ale i koszty przychodu i sam przychód, gdzie nie będzie od czego odciągnąć podatku bo koszty przewyższą dochód. Nie wiem o co ta wojna, Nie słyszałem by któryś z muzyków chciał zwrot podatku za zakupiony np klawisz za 15 tys zł Nagle Urząd przypomina, że jednak trzeba było. 

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 21:10:02

To droga do nikąd, Większość zespołów z tego co wiem jest zarejestrowana. Pracują w zakładach gdzie pracodawca odprowadza ZUS dodatkowo prowadzą zespół i odprowadzają składkę zdrowotną więc wszystko jest ok. Oprawa muzyczna np wesela zwolniona jest z Vat, więc podatku nie ma. Pozostaje podatek dochodowy. Dajmy na to muzyk na weselu zarobi np 800 zł na osobę. Powinien odprowadzić podatek liniowy. Jednak by jechać na wesele musi mieć garnitur, koszulę, krawat, sprzęt muzyczny, po drodze zjeść by mieć siłę grać. Wyjdzie na to ,że wyda 1 200 a zarobi 800 :-)   Teraz pewno tak będzie, że będą faktury ale i koszty przychodu i sam przychód, gdzie nie będzie od czego odciągnąć podatku bo koszty przewyższą dochód. Nie wiem o co ta wojna, Nie słyszałem by któryś z muzyków chciał zwrot podatku za zakupiony np klawisz za 15 tys zł Nagle Urząd przypomina, że jednak trzeba było. 

Większość "muzyków" nie jest zarejestrowana, zarabiają czysty pieniądz tak jak księża nie płacąc podatków, garnitur kupuje się raz na kilka lat, jeść po drodze nie muszą , mają darmową wyżerkę , itd itp.Powinno być tak jak za tzw. komuny- każdy musiał przejść weryfikację , zdać egzamin ze znajomości nut i gry na instrumencie,gry "na żywo" a nie z podkładów............

#10 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 21:11:18

Większość "muzyków" nie jest zarejestrowana, zarabiają czysty pieniądz tak jak księża nie płacąc podatków, garnitur kupuje się raz na kilka lat, jeść po drodze nie muszą , mają darmową wyżerkę , itd itp.Powinno być tak jak za tzw. komuny- każdy musiał przejść weryfikację , zdać egzamin ze znajomości nut i gry na instrumencie,gry "na żywo" a nie z podkładów............

a kto zabroni zjeść w drodze i na każde wesele kupić garnitur ?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 21:19:54

Wszystkie firmy tworzą koszty,samochody bez potrzeby w leasing by a ten kazałby śmigać w jednym garniturze kilka lat :-) Dobry.

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 20:57:02

Rozsyłają wezwania, żeby ludzie na siebie donosili

#13 ~marcoo~

~marcoo~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 18:03:52

Rozsyłają wezwania, żeby ludzie na siebie donosili

Oczywiście że tak - a jak kontrolują "swoich", to dają znać kilka dni wczesniej - klika urzednicza i tyle. W CRY Rypin o nich piszą, podobno mają zorganizować spotkanie dla mieszkańców w sprawie kontroli które prowadzą :D Chetnie sie na takie spotkanie przejdę!

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 18:08:18

powinni pytać ile ksiądz wziął.To jest dopiero szara strefa- bez  podatków

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 21:28:15

Wszyscy placa. To i onni tez musza.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 22:01:33

Wszyscy placa. To i onni tez musza.

czyli wg Ciebie to norma, ze urzad nie ma na nikogo dowodu i dlatego wypytuje nowozencow o uslugi na weselu? No to jestes w bledzie, bo US w Bydgoszczy sam powiedzial ze to nie sa powszechne praktyki.

#17 ~812sf~

~812sf~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 00:50:01

Wicemarszałek sejmu złożył interpelacje w sprawie US Rypin do Ministra Finansow :D

Będzie gorąco na stołkach, oj będzie..

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2018 - 12:37:21

Pracownicy US  w Rypinie celowo wprowadzają ludzi w błąd, żeby się wykazać. Krótka piłka

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 10:25:12

Pracownicy US w Rypinie celowo wprowadzają ludzi w błąd, żeby się wykazać. Krótka piłka

lepiej niech US da przyklad ludziom a nie rozliczaja pit za kase i za kase przyspieszaja ich wyplate...tego nikt nie widzi ze np.normalna rodzina czeka za wyplate za pit a wystarczy jakis znajomy,kolezaneczka kolezaneczki w US i wyplata jest szybka.Wstyd ze pensja im nie starcza ze łaszcza sie na datki za wypisany,przyspieszony pit

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 11:48:45

oni są naszymi pracownikami, bo żyją z naszych podatków, będą fikać to można z nimi zrobić porządek. :angry:

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skarbówka, rypin, urząd skarbowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych