Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dlaczego utrzymujemy Księży ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 19:00:18

Niebieska tasiemko, I.D.I.O.T.O, potrafisz napisać coś po polsku?

#42 ~#~

~#~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 05:45:18

pierdu,pierdu,pierdu............nie pier***

#43 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 11:32:54

Ty gościu ciągle piszesz o tych tematach,widać że te tematy bardzo lubisz.Idź do seksuologa.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 10:10:59

W niedzielę już po raz drugi odbędzie się w akcja, mającej na celu przypomnienie o ofiarach księży pedofilów. W jej ramach przed kościołami w różnych częściach kraju zawisną dziecięce buciki. Organizatorzy mają nadzieję, że uda się zmobilizować ludzi tak, jak w ubiegłym roku, kiedy akcję udało się zorganizować w kilkudziesięciu miejscowościach. I tym samym zwrócić uwagę na problem pedofilii w Kościele katolickim. 

Pierwsza akcja "Baby Shoes Remember" nieprzypadkowo odbyła się właśnie pod koniec sierpnia. Data ta zbiegła się z wizytą papieża w Irlandii, podczas której doszło do spotkania z ofiarami księży pedofilów. 

Później papież błagał o wybaczenie za grzechy przedstawicieli Kościoła katolickiego.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 19:37:13

W polskim Kościele jest ogromny problem pedofilii, a większość purpuratów broni i ukrywa księży-pedofilów. 
Badania z innych krajów pokazują, że 10 procent wszystkich księży to pedofile. W Polsce mamy 33 tysiące duchownych, statystycznie więc można oceniać, że w naszym kraju jest przeszło 3000 księży pedofili.

#46 Keram.

Keram.

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 487 postów

Napisano 25 sierpień 2019 - 20:10:29

Bo mamy XIX wieczne społeczeństwo.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 23:05:45

Niebieska tasiemko!

Idioto inteligentny inaczej!

Prawdy nie zagłuszysz 

i nie przeniesiesz na inną parafię!

#48 Keram.

Keram.

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 487 postów

Napisano 24 wrzesień 2019 - 18:33:14

......liczę na to,że to się wkrótce skończy.

#49 ~Remigiusz~

~Remigiusz~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 16:56:38

Tydzień temu miałem kolędę z Przemienienia Pańskiwgo.Oczywiście po księdza trzeba pojechać bo on na własny koszt (benzyna) nie przyjedzie -ale pieniążki w kopercie zabierze.
Ile ja się nasłuchałem że żona zamówiła msze i ich nie opłaciła to głowa mała.
Nie pomogły tłumaczenia ,że człowiek zapomniał,że był w delegacji .
Przecież jeśli 2 tyg przed terminem nie zapłacisz to ktoś inny dostaje ten termin i tyle.Po co pretensje ?
Ręce mi opadły .
Człowiek lat 68 dostał burę od księdza lat 36.
Bardzo mi przykro że przeze mnie księża stracili 150zł (3 msze zamówione nieopłacone )
Szkoda tylko że to działa tylko w jedną stronę i na msze zapłacone z góry na pogrzebie rodzina musi czekać rok!!!!

#50 ~Remigiusz~

~Remigiusz~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 16:56:58

Tydzień temu miałem kolędę z Przemienienia Pańskiwgo.Oczywiście po księdza trzeba pojechać bo on na własny koszt (benzyna) nie przyjedzie -ale pieniążki w kopercie zabierze.
Przecież jeśli 2 tyg przed terminem nie zapłacisz to ktoś inny dostaje ten termin i tyle.Po co pretensje ?
Ręce mi opadły .
Bardzo mi przykro że przeze mnie księża stracili 150zł (3 msze zamówione nieopłacone )
Szkoda tylko że to działa tylko w jedną stronę i na msze zapłacone z góry na pogrzebie rodzina musi czekać rok!!!!

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 22:42:08

Ręce mi opadły .

Po co to gowno do domu wpuszczasz. A później płaczesz . Zapłać za te msze to chociaż malina będzie miał na anyzowke z komendantem.

#52 ~Remigiusz~

~Remigiusz~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 09:38:43

Nie płaczę tylko komentuję ,tak jak Ty.Skoro ksiądz ma prawo komentować zachowania swoich parafian to i parafialne mają prawo komentować zachowanie takiego księdza .
Gdybys przeczytał dokładnie mój wpis to wiedziałbyś, że dzika awantura była dlatego że żona nie zapłaciła a termin minął..
I oto cały raban,nie wpadło 150zł do kieszeni.

Po co to gowno do domu wpuszczasz. A później płaczesz . Zapłać za te msze to chociaż malina będzie miał na anyzowke z komendantem.

#53 ~starszy~

~starszy~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 13:32:47

Każda Parafia w "marzeniach "mogła by mieć kwotę tego z Torunia.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych