Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dlaczego nikt nie zaisteresuje sie Wordem Torun

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mira~

~Mira~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 08:30:56

Word Torun nigdy nie był nie jest i nie bedzie przychylny zdajacym moze w koncu Gazeta Pomorska opiesze co sie tutaj dzieje jak z premedytacja wyprowadza sie z rownowagi zdajacych gdzie empatia ..kultura >Wystarczy isc pod Word i porozmawiac z osobami zdajacymi warto posłuchac !!!!

Kiedys myslałam ze historie opowiadaja Ci ktorzy oblewaja i wiem ze bardzo sie myliłam postrach wszystkich pewna Pani i złotowłosy Pan modlitwy zeby na nich nie trafic w holu ..byłąm w szoku jakie historie opowiadaja jedni pewnie usłyszne gdzies tam ale wciaz padaja te same nazwiska i numery aut moze warto sie tym zainteresowac droga redakcjo .
Moj pierwszy egzamin z przesympatycznym Panem coz moja wina wspominam sympatycznie drugi ze straszym bucem podchodze do egzaminu ale napewnie nie w Toruniu 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 09:07:14

Zapraszam do Grudziądza, zdasz za 15 podejściem. :D

#3 ~Mira~

~Mira~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 05:43:10

Dlaczego Grudziądz .... Włocławek !!!!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 07:11:25

Ja się egzaminatorom nie dziwię . Mają za zadanie sprawdzić umiejętność samodzielnej jazdy kandydata. To są uprawnienia praktycznie dożywotnie (o ile nikt nie wsiądzie po alkoholu lub czegoś nie odwinie ) , więc egzaminator nie musi być miły czy uśmiechnięty i sympatyczny. A kompetentny i rzeczowy. Dla każdego indywidualnie jest to ważna sprawa a dla egzaminatora kolejna osoba do oceny. Poza tym presja pracy pod okiem kamer.. nie wymagające państwo cudów. Jeżeli ktoś potrafi jeździć , a nie idzie na chybił trafił to zda egzamin nawet jeśli egzaminator będzie nieuprzejmy. Bo nie chodzi tu o jego zachowanie , a o umiejętność przepisowej jazdy w wykonaniu kursanta.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 07:13:49

Ja się egzaminatorom nie dziwię . Mają za zadanie sprawdzić umiejętność samodzielnej jazdy kandydata. To są uprawnienia praktycznie dożywotnie (o ile nikt nie wsiądzie po alkoholu lub czegoś nie odwinie ) , więc egzaminator nie musi być miły czy uśmiechnięty i sympatyczny. A kompetentny i rzeczowy. Dla każdego indywidualnie jest to ważna sprawa a dla egzaminatora kolejna osoba do oceny. Poza tym presja pracy pod okiem kamer.. nie wymagające państwo cudów. Jeżeli ktoś potrafi jeździć , a nie idzie na chybił trafił to zda egzamin nawet jeśli egzaminator będzie nieuprzejmy. Bo nie chodzi tu o jego zachowanie , a o umiejętność przepisowej jazdy w wykonaniu kursanta.

Jeszcze jedno : nie chodzi tu czy będzie egzaminował chudy , czy rudy czy gruby czy jakiś inny. Jak nie umiesz jeździć i boisz się egzaminu to daj sobie spokój . Po prostu nie idź do Word i nie będzie kłopotu.

#6 rosy

rosy

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 13 marzec 2019 - 12:43:27

Kazdy co zdaje ma jakies pretensje a pozniej kiedy sie samemu juz jezdzi jakis czas to leci zazwyczaj z naszych ust: kto mu dał prawo jazdy? przeciez on jezdzic nie umie... tyle w temacie. 

Użytkownik rosy edytował ten post 13 marzec 2019 - 12:44:31

#7 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 15:23:46

Chyba nie zrozumiałeś szacunek i kultura osobista wiele do życzenia zdałem za drugim ale traktowanie drugiego człowieka w pogardliwy sposób w Wordzie to norma instruktorzy trąbią uczymy jak zdać a nie bezpiecznej jazdy i efekty są opłakane

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 20:55:28

Chyba nie zrozumiałeś szacunek i kultura osobista wiele do życzenia zdałem za drugim ale traktowanie drugiego człowieka w pogardliwy sposób w Wordzie to norma instruktorzy trąbią uczymy jak zdać a nie bezpiecznej jazdy i efekty są opłakane

Egzaminator to nie zupa pomidorowa żeby każdemu smakował :) ma ocenić umiejętność bezpiecznej jazdy a nie się uśmiechać i stosować kurtuazje. To Egzamin Państwowy na którym musi być zachowana powaga tego wydarzenia. Czy na studiach wykładowcy zaliczając studentowi kolokwium uśmiechają się i są milutcy ? Chyba nie.
Nie szukajcie Państwo dziury w całym jeżeli potrafisz jeździć to postawa egzaminatora nie ma znaczenia bo niczym Cię nie zaskoczy i zadajesz. Jeżeli natomiast z tyłu głowy wiesz że jesteś słaby w jeździe wtedy trzeba znaleźć winnego oprócz siebie rzecz jasna. A jak ktoś napisze że się denerwuje i egzaminator go stresuje powiem tak : boisz się egzaminu to na niego nie idź. Każdy dorosły człowiek staje w życiu prześwietlona egzaminami i musi potrafić ogarnąć emocje i nerwy. Jak ktoś do tego nie dorósł to już jego problem a nie wina egzaminatora.

#9 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 22:02:06

Urząd Marszałkowski prześwietleni egzaminatorów i zwróci uwagę jakie nazwiska padają przy wyniku negatywnym

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 06:45:17

Egzaminator to nie zupa pomidorowa żeby każdemu smakował :) ma ocenić umiejętność bezpiecznej jazdy a nie się uśmiechać i stosować kurtuazje. To Egzamin Państwowy na którym musi być zachowana powaga tego wydarzenia. Czy na studiach wykładowcy zaliczając studentowi kolokwium uśmiechają się i są milutcy ? Chyba nie.
Nie szukajcie Państwo dziury w całym jeżeli potrafisz jeździć to postawa egzaminatora nie ma znaczenia bo niczym Cię nie zaskoczy i zadajesz. Jeżeli natomiast z tyłu głowy wiesz że jesteś słaby w jeździe wtedy trzeba znaleźć winnego oprócz siebie rzecz jasna. A jak ktoś napisze że się denerwuje i egzaminator go stresuje powiem tak : boisz się egzaminu to na niego nie idź. Każdy dorosły człowiek staje w życiu prześwietlona egzaminami i musi potrafić ogarnąć emocje i nerwy. Jak ktoś do tego nie dorósł to już jego problem a nie wina egzaminatora.

Oczywiscie egzaminator tez człowiek ktory chce zarabiac jak najwiecej mniejmy nadzieje ,ze Wasze panowanie na takich zasadach sie nie długo zakonczy z tego co mi wiadomo bede weryfikowane opinnie .Miałam egzaminy nie jeden dyplom ale to w jaki nie wybredny sposob Wy traktujecie kursantów pomsta do nieba ,Dziekuje Bogu ,ze ja mam za soba a moje dziecko zdawało w Inowrocławiu gdzie egzamin był przeprowadzony profsjonalnie zdał za 2 razem ale nigdy nie usłyszałam skargi wrecz odwrotnie .Jak nie kazdy nadaje sie na kierowce tak nie kazdy nadaje sie na egzaminatora ..rzecz oczywista ale wszystko robicie zeby utrudnic i to nie jest usłyszana opinnia tylko od osob ktore oblewaja Głosno mowia istruktorzy zdasz wtedy jak trafisz na normalnego egzaminatora i taka jest prawda Zadna szanujaca sie szkoła jazdy nie wypusci na egzamin laika .Przypominam kurs konczy sie egzaminem wewnetrznym .Moze czas zastanowic Panie Dyrektorze nad zmiana kadry ,Zreszta zakonczy sie buta juz w wkrotce !!!!

Urząd Marszałkowski prześwietleni egzaminatorów i zwróci uwagę jakie nazwiska padają przy wyniku negatywnym

#11 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 06:52:14

Po moich przygodach z Wordem bez zastanowienia wysłałam syna do Inowrocławia od tych egzaminatorow mozecie sie uczyc .Zeby nie było syn azdał za 3 razem bez słowa skargi miał swiadomosc ze jeszcze musi pocwiczyc .Torun buta nawet nie wiem jak to opisac wiele  robiłam 4 kierunki studiow ale zaden wykładowca nie zachowuje sie w taki sposob .Prawda nie kazdy nadaje sie na kierowce tak samo jak nie kazdy nadaje sie na egzaminatora dzieki Bogu czas na weryfikace ,Panie Dyrektorze moze czas na zmiane kadry skoro widzi Pan ,ze niestecie w Pl w nie zaszczytnej czołowce ..Mam prawo jazdy 12 lat 0 punktow jestem dobrym kierowca zdałam u Was za 7 Pani ktora czepia sie dostłownie wszystkiego (postrach) i Panowie ktorzy uwazaja ,ze zdasz nie kiedy pokazesz swoje umiejetnosci ale zapanujesz nad strsem ktory z pełna premedytacja podsycacie .Pozdrawiam Dyrektow Word Torun

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 12:26:05

Skończcie z tym stresem . Każdy tylko wiecznie mówi stres stres stres nie panuje nad tym. Nie panujesz nad sobą , nie idź na egzamin. Będę to powtarzał do bólu. Egzaminator może być nie wiadomo jaki nieuprzejmy , jak pojedziesz dobrze bo potrafisz to zdasz. Oczywiście bez tego idiotycznego wszechobecnego wszystkich ogarniającego w tych kretyńskich czasach stresu. Jesteśmy ludźmi ! Panujmy nad sobą i swoimi emocjami .

#13 ~Oh~

~Oh~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 19:43:37

"Po moich przygodach z Wordem bez zastanowienia wysłałam syna do Inowrocławia od tych egzaminatorow mozecie sie uczyc .Zeby nie było syn azdał za 3 razem bez słowa skargi miał swiadomosc ze jeszcze musi pocwiczyc .Torun buta nawet nie wiem jak to opisac wiele robiłam 4 kierunki studiow ale zaden wykładowca nie zachowuje sie w taki sposob .Prawda nie kazdy nadaje sie na kierowce tak samo jak nie kazdy nadaje sie na egzaminatora dzieki Bogu czas na weryfikace ,Panie Dyrektorze moze czas na zmiane kadry skoro widzi Pan ,ze niestecie w Pl w nie zaszczytnej czołowce ..Mam prawo jazdy 12 lat 0 punktow jestem dobrym kierowca zdałam u Was za 7 Pani ktora czepia sie dostłownie wszystkiego (postrach) i Panowie ktorzy uwazaja ,ze zdasz nie kiedy pokazesz swoje umiejetnosci ale zapanujesz nad strsem ktory z pełna premedytacja podsycacie .Pozdrawiam Dyrektow Word Torun[/quote]"
Przerażające, niby po 4 kierunkach studiów a byk na byku bykiem poganiany.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych