Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Dlaczego nie warto głosować na burmistrza Piątkowskiego?

burmistrz wybory samorządowe samorzadowe

38 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 12:53:48

Po pierwsze, nie spełnił on żadnych poważnych obietnic wyborczych!

1. obiecywał mieszkania komunalne - nie postawił żadnego bloku!

2. obiecywał termomodernizacje szkoły przy ulicy Żeromskiego oraz zainstalowanie paneli słonecznych na jej dachu - nie ma nic!

3. Obiecywał budowę przystani kajakowej  i nie zrobił nic w tym kierunku - nawet miejsca nie wybrał!!!

4. Obiecywał utwardzenie wielu nawierzchni ulic - to zadanie wykonał w około 10-15%, to za mało, aby powtórnie obdarzyć go zaufaniem!

5. Obiecywał zapewnić czystość i porządek w mieście - jak jest, każdy widzi.

6. Obiecywał przygotować do użytku tzw. "punkt przemysłowy" - dalej nic tam nie ma!

Co mu się "udało" w kwestiach zatrudnienia?

Zrobić Maćkiewicza swoim osobistym doradcą, a później szefem działu oczyszczania miasta - trudno o gorsze posunięcie!

Swojego drugiego kolegę mianował szefem PEC-u, prawdopodobnie gość bez żadnego przygotowania techniczno-inżynierskiego?

Przyjrzałem się również obecnym kandydatom na radnych z listy Piątkowskiego:

Kandydaci z listy burmistrza, w dużej części, pożal się Boże! 

Te kilka argumentów odstrasza mnie do głosowania na obecnego burmistrza!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 13:27:55

Czy ty człowieku nie umiesz jak cywilizowany świat stanąć normalnie do rozmowy tylko pluć na forum. Jaką ty masz twarz. Twarz oszusta i manipulanta. Nie staniesz do rozmowy bo byś musiał łgać. Dno, dno i jeszcze raz dno.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 14:28:47

Jak to w zwyczaju waszym - JEDNO KŁAMSTWO DRUGIM KŁAMSTWEM POPYCHACIE! 

Dla mnie Piątkowski odpada w przedbiegach. ZERO albo i MNIEJ NIŻ ZERO kompetencji. I nygus że aż śmierdzi. 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 14:44:33

Dla mnie Piątkowski odpada w przedbiegach. ZERO albo i MNIEJ NIŻ ZERO kompetencji. I nygus że aż śmierdzi.

Ale cuchniesz. To chyba że strachu że mieszkańcy znów ci pokażą gdzie twoje miejsce.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 14:54:50

Znikniesz z mapy świata złodzieju...! Mariusz Piątkowski głosuje na ciebie!!!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 15:34:31

Nooo pokażą ziutkowi i macicowi co o nich myślą. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 20:21:10

2. obiecywał termomodernizacje szkoły przy ulicy Żeromskiego oraz zainstalowanie paneli słonecznych na jej dachu - nie ma nic!

3. Obiecywał budowę przystani kajakowej  i nie zrobił nic w tym kierunku - nawet miejsca nie wybrał!!!

4. Obiecywał utwardzenie wielu nawierzchni ulic - to zadanie wykonał w około 10-15%, to za mało, aby powtórnie obdarzyć go zaufaniem!

6. Obiecywał przygotować do użytku tzw. "punkt przemysłowy" - dalej nic tam nie ma!

Zrobić Maćkiewicza swoim osobistym doradcą, a później szefem działu oczyszczania miasta - trudno o gorsze posunięcie!

Swojego drugiego kolegę mianował szefem PEC-u, prawdopodobnie gość bez żadnego przygotowania techniczno-inżynierskiego?

Można powiedzieć, że pozamiatane. Mariusz dostał szansę i okazało się, że jest wielkim niewypałem i co tu owijać w bawełnę , oszukał, tyle obiecywał a tu kupa. 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 20:31:50

Piątkowski to jedyny kandydat na którego warto oddać swój głos.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 20:34:03

Piątkowski to jedyny kandydat na którego warto oddać swój głos.

Wiesz, nawet cię rozumiem, też bym bronił koryta.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 21:00:05

Czytajcie jak piątkowi skomlą o  zatrzymanie ich przy korycie. Litania kłamstw na dobranoc?

Będą powtarzać jak mantrę to może sami w to uwierzą 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 22:39:52

Czytajcie jak piątkowi skomlą o  zatrzymanie ich przy korycie. Litania kłamstw na dobranoc?

Toć byśta sie nad tym ziutkiem ulitowali. To jego wina  że nic nie może? Ale jak ładnie farbuje sobie włosy, składa kwiatki, czyta z kartki do kamery, dba o linie i w opatrunkach juz go pewno nie przyjmą. Tak pieknie udaje, że jest burmistrzem..

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 23:59:50

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 01:03:41

TA MANTRA JUŻ WAM NIE POMOŻE

KŁAMSTWA I OSZUSTWA PIĄTKOWSKIEGO TRZEBA POKAZYWAĆ.

TRZEBA DEMASKOWAĆ JEGO PODŁE ZAGRYWKI

TRZEBA WYBORCOM UZMYSŁOWIĆ - TYM NIELICZNYM, KTÓRZY JESZCZE TEGO NIE WIEDZĄ, BO WIĘKSZOŚĆ TO JUŻ WIE I NA NIEGO NIE ZAGŁOSUJE - TRZEBA UZMYSŁOWIĆ ILE NAOBIECYWAŁ A NIC NIE ZROBIŁ! 

Trzeba ludziom pokazać, po co zatrudnił Maćkiewicza i dlaczego  NADAL go trzyma w urzędzie i nadal się nim wysługuje w pisaniu i szkalowaniu Tasarza, Piotrowskiej, Sipakowej. 

Gekon najwyraźniej się też z nimi skumał, bo milczy. Liczy na etat? No to się przeliczy jak ostatnio i jak wielu innych. Ale ... jego wybór! A nasz wybór przy urnach!

I to trzeba obnażać! 

Precz z Maćkiewiczem u władzy!

A Piątkowski = Maćkiewicz. 

Pokazał to cztery lata temu i pokazuje nadal. 

Język nienawiści i chamskie ataki na FB NAS Piątkowskiego! ( Na odległość zalatują macicem!) 

Nie damy się więcej nabrać.

Nie damy się więcej oszukać!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 11:02:33

TA MANTRA JUŻ WAM NIE POMOŻE

KŁAMSTWA I OSZUSTWA PIĄTKOWSKIEGO TRZEBA POKAZYWAĆ.

TRZEBA DEMASKOWAĆ JEGO PODŁE ZAGRYWKI

TRZEBA WYBORCOM UZMYSŁOWIĆ - TYM NIELICZNYM, KTÓRZY JESZCZE TEGO NIE WIEDZĄ, BO WIĘKSZOŚĆ TO JUŻ WIE I NA NIEGO NIE ZAGŁOSUJE - TRZEBA UZMYSŁOWIĆ ILE NAOBIECYWAŁ A NIC NIE ZROBIŁ! 

Trzeba ludziom pokazać, po co zatrudnił Maćkiewicza i dlaczego  NADAL go trzyma w urzędzie i nadal się nim wysługuje w pisaniu i szkalowaniu Tasarza, Piotrowskiej, Sipakowej. 

Gekon najwyraźniej się też z nimi skumał, bo milczy. Liczy na etat? No to się przeliczy jak ostatnio i jak wielu innych. Ale ... jego wybór! A nasz wybór przy urnach!

I to trzeba obnażać! 

Precz z Maćkiewiczem u władzy!

A Piątkowski = Maćkiewicz. 

Pokazał to cztery lata temu i pokazuje nadal. 

Język nienawiści i chamskie ataki na FB NAS Piątkowskiego! ( Na odległość zalatują macicem!) 

Nie damy się więcej nabrać.

Nie damy się więcej oszukać!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 20:35:15

Weź tabletki człowieku, bo ci żyłka pęknie i żółć się wyleje. Sorki, już się leje. 

Jeden z kandydatów na burmistrza był 3 kadencje i co ?

Inwestycje były ,za jaką cenę? Jakie były długi ?

To konsekwentnie obecny Burmistrz powinien być chciaż na jeszcze jedną by go porównać ?

Dlatego ja jestem za Piątkiem. A Panu Romanowi ja i moja rodzina mówimy nie już nigdy nie.

PS. Jak mieszkasz w gminie to do niej startuj.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 21:00:08

Piątkowski uporządkował ten syf co zastał. Spłacił długi, a teraz wam pokarze ile można zrobić. Tasarz chwali się nieraz co zrobił w 12 lat a Piątkowski płaci za to spłacając kredyty, teraz należy mu się czas aby pokazał jak potrafi rządzić gdy jest czym a uwierzcie mi da sobie radę!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 21:04:28

Piątkowski uporządkował ten syf co zastał. Spłacił długi, a teraz wam pokarze ile można zrobić. Tasarz chwali się nieraz co zrobił w 12 lat a Piątkowski płaci za to spłacając kredyty, teraz należy mu się czas aby pokazał jak potrafi rządzić gdy jest czym a uwierzcie mi da sobie radę!

Piątkowski NICZEGO nie pospłacał. A rządzić nie potrafi. To pokazał w ciągu tych czterech lat. On się zwyczajnie NIE NADAJE na to stanowisko. A syf to dopiero on zostawia w urzędzie i w mieście. 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 21:16:56

Piątkowski NICZEGO nie pospłacał. A rządzić nie potrafi. To pokazał w ciągu tych czterech lat. On się zwyczajnie NIE NADAJE na to stanowisko. A syf to dopiero on zostawia w urzędzie i w mieście.

Mimo to wygra te wybory bo jest uczciwy.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 22:11:21

Zgadzam się. Ma dobrych ludzi i uczciwych

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 22:26:06

Mimo to wygra te wybory bo jest uczciwy.

Uczciwy człowiek nie oszukuje ludzi obiecując im cuda na kiju. Uczciwy człowiek uprzedza, że głosując na niego, wybierają "nadburmistrza " macica. Uczciwy człowiek nie szasta na lewo i prawo pieniędzmi publicznymi zatrudniając cholera wie po co doradcę, zakładając dla niego kosztowny wydział.

Uczciwy człowiek nie wysługuje się chorym z nienawiści  osobnikiem, by ten niszczył innych.

Uczciwy człowiek nie bierze z kasy biednych  prawie pół Miliona,  a prawie drugie tyle dla swoich zastępców za gadanie przez cała kadencję, że nic nie może i że winni sa tego inni.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: burmistrz, wybory, samorządowe, samorzadowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych