Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

dlaczego NIE głosuję na PiS

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 21:37:40

ponieważ zabiera mi ciężko zarobione pieniądze podatkowe (z np. leczenia) na darmozjadów: kler i tipsiary

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 21:39:33

ponieważ zabiera moje pieniądze z podatków na pasibrzuchów z kleru i na dzieciate tipsiary zamiast na leczenie chorób osób pracujących

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 21:39:56

Dokładnie. Ja tez na nich nie głosuje. A na senatora Jerzy Wenderlich. Jedyny kandydat, na którego warto postawić

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 22:40:53

Ja zagłosuję na PiS. Dlaczego? Bo wbrew temu co wypisują po-wskie i inne lemingi zaślepione i kierowane jedynie nienawiścią, prostaki ośmieszające i szydzące z Kaczyńskiego, nie zauważyły do tej pory albo udają, że ten stary dziad, który "nie zna się na niczym," ma tylko koty, jest bez dzieci i rodziny " itp., bo widzę ... że to właśnie on jedynie ZADBAŁ ;

- o polepszenie bytu polskich dzieci,

- polskich rodzin,

- wyższe płace Polaków,

- więcej miejsc pracy,

- niższy wiek emerytalny,

- mniejsze podatki itd.,

ZADBAŁ jak żaden wcześniej polityk, nawet ten ostatni z całym swoim PO - ten taki "oświecony i nowoczesny", mający rodzinę, dzieci a nawet psa i drogie garnitury kupowane z pieniędzy podatników , a o polskich rodzinach nie pomyślał. A przecież sam ma dzieci. Haratanie w gałę i zadbanie u Merkel o swoją fuchę były dużo ważniejsze. To jest dopiero paradoks, prawda?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 22:42:47

Paranoja, a nie paradoks. Nie rozrozniasz pojęć. Pisiorom mówimy stanowcze NIE

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych