Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dlaczego miasto było takie brudne na Święta?

kowalewo syf kiła mogiła psy dupami szczekają brudne święta

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wincent~

~Wincent~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 16:08:37

Było mi wstyd przed rodziną, która do mnie przyjechała na Święta, że nasze miasto było takie zasyfiałe. Do tej pory Kowalewo mogło być przykładem schludności, może nie najładniejsze, ale zawsze czyste.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 20:30:31

Było mi wstyd przed rodziną, która do mnie przyjechała na Święta, że nasze miasto było takie zasyfiałe. Do tej pory Kowalewo mogło być przykładem schludności, może nie najładniejsze, ale zawsze czyste.

Zasyfione ????? Chyba tą słomą co ci z butów się wysypała .

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 09:32:24

Masz rację syf aż strach a psich kup tyle że niewiadomo gdzie nogę postawić.Jak prezydent przejeżdżał przez kowalewo to wszędzie było czysto a komunalka latała jak nakręcona a teraz każdy widzi jak jest. Myślę że potrzebny jest nowy burmistrz który zadba o nasze miasto jak należy wybory już niedługo pamiętajcie o tym przy urnach wyborczych.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 10:35:18

Skoro syf aż strach i psich kup tyle to może posprzątaj po swoim pupilu jak go wyprowadzasz i zwróć uwagę sąsiadowi jak nie sprząta to może wtedy będzie czyściej i nie będzie ci wstyd

#5 ~Ania92~

~Ania92~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 12:02:35

Zasyfione ????? Chyba tą słomą co ci z butów się wysypała .

Osoby przyjeżdżające do Kowalewa - czy wypada im słoma z butów, czy też piją caffe latte z mlekiem sojowym, to robią tu zakupy i płacą podatki. Mają zatem prawo przebywać w czystym otoczeniu, a zagwarantowanie tego jest obowiązkiem miasta.

#6 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 14:01:57

brudno to chyba masz u siebie w domu,

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 14:12:58

Ja mieszkam w centrum Kowalewa i jakoś nie widziałam żeby miasto było brudne, komunalna codziennie sprząta i na pewno nikt ślepy nie jest żeby ich nie zauważył. Jak widziałeś, gdzie jest tak bardzo brudno, to twoim obywatelskim obowiązkiem jest zgłosić to do Urzędu, a nie pluć publicznie w swoje gniazdo

#8 ~Sławomir~

~Sławomir~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 14:30:47

ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA SPACER PO OSIEDLU KOCHANOWSKIGO ALBO BRODNICKIM TO ZOBACZYCIE PRAWDZIWE OBLICZE NASZEGO BURMISTRZA JAK DBA O MIASTO. TAM TO DOPIERO JEST SYF PEŁNO PIACHU NA ULICACH ZGNIŁYCH LIŚCI I GAŁĘZI I WY MÓWICIE ŻE BURMISTRZ TAK DBA O MIASTO MOŻE DBA ALE JEDYNIE TROCHĘ O CENTRUM A RESZTA LEŻY ODŁOGIEM. WSTD MI ZA TAKIE MIASTO I ZA TAKIEGO BURMISTRZA.STRACIŁ MOJE ZAUFANIE GŁOSOWAŁ NA NIEGO JUŻ NIE BĘDĘ.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 16:44:16

ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA SPACER PO OSIEDLU KOCHANOWSKIGO ALBO BRODNICKIM TO ZOBACZYCIE PRAWDZIWE OBLICZE NASZEGO BURMISTRZA JAK DBA O MIASTO. TAM TO DOPIERO JEST SYF PEŁNO PIACHU NA ULICACH ZGNIŁYCH LIŚCI I GAŁĘZI I WY MÓWICIE ŻE BURMISTRZ TAK DBA O MIASTO MOŻE DBA ALE JEDYNIE TROCHĘ O CENTRUM A RESZTA LEŻY ODŁOGIEM. WSTD MI ZA TAKIE MIASTO I ZA TAKIEGO BURMISTRZA.STRACIŁ MOJE ZAUFANIE GŁOSOWAŁ NA NIEGO JUŻ NIE BĘDĘ.

nie kłam. we wtorek ścieciarki zamiatały ulice na osiedlach. przecież 28 marca sypał snieg, był mróz. jakby wcześniej zamieciono a później znowu sypano piaskiem bo slisko to byście się wydzierali że marnowane są środki z naszych podatków. Ludzie, czy wy nie macie jakiś problemów w domu

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2018 - 12:16:57

nie kłam. we wtorek ścieciarki zamiatały ulice na osiedlach. przecież 28 marca sypał snieg, był mróz. jakby wcześniej zamieciono a później znowu sypano piaskiem bo slisko to byście się wydzierali że marnowane są środki z naszych podatków. Ludzie, czy wy nie macie jakiś problemów w domu

Ty masz problemy na sto procent , pierwszy z własną glową.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kowalewo, syf, kiła, mogiła, psy, dupami, szczekają, brudne, święta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych