Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dlaczego Burmistrzu?

310 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zapamiętamy~

~Zapamiętamy~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 09:48:35

W Chełmży mieszka sporo starszych, schorowanych ludzi. Wielu mieszkańców miasta to praktykujący katolicy. Dlaczego Pan w niedzielę przez cały dzień uniemożliwia im dotarcie do kościoła? Zamyka Pan ulice, bo są jakieś zawody.  Może Pan nie odczuwa takiej potrzeby, woli zawody i to Pana sprawa, ale inni ludzie patrzą na to inaczej. Nie ma Pan żadnego prawa utrudniać dostępu do kościoła !!! Tak jawnie nie postępowali nawet komuniści! Trzeba będzie sprawę nagłośnić, bo to niebywały skandal! Będziemy o tym pamiętać na wyborach.

#2 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 09:51:49

Średniowiecze.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 10:02:38

Ucz się! Akurat w średniowieczu nie utrudniano dostępu do kościoła, ma wręcz zmuszano. Nie wiedziałeś? 

#4 ~Dd~

~Dd~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 10:16:43

Ty tak serio? Jak jesteś Stary i schorowany do w domu siedź, a mszę w ulubionym TVP obejrzeć możesz!

#5 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 10:31:50

Nie zrozumiałeś, o co mi chodzi.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 10:56:20

Zamknięte były ulice ale chodnikiem można było podreptać do kościoła. Bozia nóżki dała?

#7 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 11:30:28

Zamknięte były ulice ale chodnikiem można było podreptać do kościoła. Bozia nóżki dała?

Jesteś obrzydliwy. A wyobraż sobie, że dała. Razem z niedowładem, a samochodem nie można było dojechać. Mimo wszystko życzę Ci obyś nigdy nie miał takich problemów.

#8 ~Stara~

~Stara~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 11:45:38

Ty tak serio? Jak jesteś Stary i schorowany do w domu siedź, a mszę w ulubionym TVP obejrzeć możesz!

Kiedyś mnie dogonisz. Czy tego chcesz, czy nie i też będziesz stary i schorowany. Tak to działa. Niestety.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 12:01:02

Bzdura. Ja rozumiem, że można burmistrza nie tolerować, ale czepiać się imprezy i wykorzystywać starsze osoby jako argument, to sku***syństwo. Jeśli to jakiś konkurent do fotela, można zadac pytanie, jak postąpi w przypadku przyszłorocznej propozycji organizowania takiej imprezy w Chełmży? Czy sie zgodzi czy moze oleje temat. Autem można było dojechać całkiem blisko, ponadto można było wziąć udział w kazaniu popołudniowym.

#10 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 13:06:10

Zamiast chwalić, że Chełmża mogła być areną takiej znaczącej imprezy sportowej i to raz na kilka lat, to ludzie robią raban, bo akurat w czasie biegów nie mogli gdzieś podjechać, a przecież tabliczki informujące, że niektóre ulice będą w pewnych godzinach niedostępne, wisiały z dużym wyprzedzeniem. Przecież taka sama sytuacja jest, gdy idzie procesja w Boże Ciało i wiadomo, że w tym dniu nie ma co się pchać samochodem, chociaż i wtedy znajdą się tacy co muszą, bo nie wiadomo co.

Dwa lata temu ksiądz Proboszcz prosił na przykład, żeby nie parkować bezpośrednio pod kościołem w obrębie murków, bo była kontrola przeciwpożarowa i zakazała. No i co? Niektórzy i tak się wpychają, gdyby mogli to by wjechali do środka bazyliki.

Msze odprawiane są od rana do wieczora i każdy kto chce może sobie dopasować na jaką godzinę pójdzie, a jak mu niedziela nie pasuje, to przecież można w sobotę wieczorem, a nie marudzić i zgłaszać pretensje. Najważniejsze, że nikomu się nic nie stało.

Brawa dla władz i organizatorów.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 13:08:02

Nie można było, gdyż Rynek zablokowany był jeszcze wieczorem, bo nikt nie kwapił się usunąć barierek. A co będzie za rok? A wpłynie protest do wojewody, bo  żaden Burmistrz nie ma prawa blokować miasta NA CAŁY DZIEŃ ponieważ przypomniał sobie, że trzeba się jakoś wykazać ze względu na rok wyborczy, a Platforma do której należy jakoś cienko przędzie. Zresztą dajmy spokój polityce. Pomysł zablokowania miasta na cały dzień mógł przejść tylko w Chełmży. Za rok trzeba będzie się przed taką głupotą po prostu bronić.

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 13:23:57

Ja już dzisaj proponuję, żeby wyłapać tych co marudzą i wywieźć ich w tym dniu do Grzywny albo gdzieś dalej.

#13 ~Dd~

~Dd~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 13:39:33

Nie można było, gdyż Rynek zablokowany był jeszcze wieczorem, bo nikt nie kwapił się usunąć barierek. A co będzie za rok? A wpłynie protest do wojewody, bo żaden Burmistrz nie ma prawa blokować miasta NA CAŁY DZIEŃ ponieważ przypomniał sobie, że trzeba się jakoś wykazać ze względu na rok wyborczy, a Platforma do której należy jakoś cienko przędzie. Zresztą dajmy spokój polityce. Pomysł zablokowania miasta na cały dzień mógł przejść tylko w Chełmży. Za rok trzeba będzie się przed taką głupotą po prostu bronić.

Ksieciunio nie mogl podjechać do kościółka i sra na prawo i lewo. Nie kłam, że wieczorem barierki stały, bo byłem i nic takiego nie widzialem. Zobacz ja to wygląda na całym świecie w trakcie maratonow, wyścigów kolarskich itp. Ogromne aglomeracje wyłączone z ruchu i...
nikt nie szczeka jak ty! Człowiekuu, jak się nie podoba to się k***a wyprowadź. Krew mnie zalewa jak czytam wypowiedzi takich frustratow i malkontentow. Mi osobiscie bardzo się podobało i jako mieszkaniec życzę miastu, aby to wydarzenie przeszło na stałe do kalendarza.

#14 ~Dd~

~Dd~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 13:40:59

Ja już dzisaj proponuję, żeby wyłapać tych co marudzą i wywieźć ich w tym dniu do Grzywny albo gdzieś dalej.

Popieram, choć proponuję do kościoła ich zawieźć, żeby chodzić nie musieli:-)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 13:57:26

Ksieciunio nie mogl podjechać do kościółka i sra na prawo i lewo. Nie kłam, że wieczorem barierki stały, bo byłem i nic takiego nie widzialem. Zobacz ja to wygląda na całym świecie w trakcie maratonow, wyścigów kolarskich itp. Ogromne aglomeracje wyłączone z ruchu i...
nikt nie szczeka jak ty! Człowiekuu, jak się nie podoba to się k***a wyprowadź. Krew mnie zalewa jak czytam wypowiedzi takich frustratow i malkontentow. Mi osobiscie bardzo się podobało i jako mieszkaniec życzę miastu, aby to wydarzenie przeszło na stałe do kalendarza.

Nieprawda. O 19:00 barierki na Rynku jeszcze stały, w Tumską też nie można było wjechać, na jezdni leżały zielone maty, a i ogrodzenie z taśm wisiało dumnie. Organizacyjne dno i dwa metry mułu, tak samo jak i przy półmaratonie, dzięki czemu przestał się on liczyć. I nie obrażaj mnie, bo nie jesteś anonimowy i obyś nie musiał przepraszać. W przyszłym roku w takim przypadku złożymy protest do wojewody, bo zabezpieczone muszą być interesy wszystkich mieszkańców i na pewno nie będzie zgody na zablokowanie miasta na cały dzień. Miłego dnia życzę i uważaj żeby ci żyłka nie pękła, bo w końcu po co ci to?

#16 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 14:07:44

Ciężką głupotą jest sra...ć we własne gniazdo , zwierzęta tego nie robią .....a niektórzy ludzie i owszem .

Piękna impreza do nas zagościła , fakt dostęp do dużego kościoła może i był utrudniony , kto zechciał to dotarł i nie marudzi . Ja sobie poszedłem na 9 do małego i zawody obejrzałem i jestem mega zadowolony ,że miałem okazję z bliska posmakować tak dużej imprezy , oby więcej takich imprez , które będą zagłuszać szczekanie malkontentów.

Półmaraton (coraz słabszy to fakt) , Strongman , Triathlon -coś się dzieje w tej naszej dziurze i naszym obowiązkiem jest zagłuszyć szczekanie niezadowolonych kundelków , bo w przeciwnym razie nikt nie będzie chciał tu nic zoorganizować.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 14:17:56

I jeszcze jedno. Triathlon dawno się skończył, a o 19:00 istniała jeszcze nieuzasadniona blokada Rynku co jest udokumentowane na fotografiach. Tak na wszelki wypadek, bo naszym obowiązkiem jest wymuszać na Burmistrzu i urzędasach prawidłowe działanie. W końcu biorą za to pieniądze. Również i nasze.

#18 ~normalny~

~normalny~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 14:47:53

Pies jak nie może ugryżć ...to szczeka

#19 ~Zapamiętamy~

~Zapamiętamy~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 14:58:41

Panie Burmistrzu! Mimo chamskich prób hejtowania zachowujemy spokój i nadal staramy się Panu uświadomić, że nie ma Pan żadnego prawa blokować miasta na cały dzień, utrudniać życia mieszkańcom, uniemożliwiać im dostęp do kościoła, a także na skutek organizacyjnego bałaganu utrzymywać blokadę ulic jeszcze długo po zakończeniu imprezy. Bardzo grzecznie i spokojnie prosimy o przeanalizowanie sytuacji.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 15:23:02

Otóż głąbe, Burmistrz decyzja administracyjną ma prawo wstrzymać ruch na pewnych drogach. Do szkoły nieuku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych