Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dlaczego Bogdanowicz nie nadaje się na senatora?

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 20:10:04

Zapraszamy do dyskusji

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 16:06:08

Nawet nie warto pytać. Przecież wiadomo. Kto chciałby on nas gdzieś reprezentował. Sam do niczego nie doszedł. Wszystko dostał po znajomości. A której sprawy nie zacznie to nie kończy. Potrafi dużo gadać i robić szumu wokół siebie, ale skuteczność to nie jego cecha. Knucie, kolesiostwo, życie na cudzy koszt to tak. Ale nie pracowitość. Uczciwość? Trudne słowo. W senacie to miałby klawe życie i jego kolesie też. Ale mieszkańcy regionu widywaliby go tylko w tv lub w kościele.

#3 ~Prawicowiec~

~Prawicowiec~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 16:10:06

Nikt z nich nie nadaje się do poważnej polityki od Bogdanowicza poczynając przez Stachowiaka, a na Wrońskim kończąc. To chłopczyki co robią dużo szumu, a nic sensownego z tego nie wynika.Do tego przyspawali się podczas Dobrej Zmiany do stołków. W Inowrocławiu nie ma dobrego kandydata z prawicy ani do Sejmu ani do Senatu.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 21:24:20

Czy komitet wyborczy kandydata zapłacił za całodzienny postój lawety z reklamą kandydata na parkingu przy kościele PW Imienia NMP w Inowrocławiu?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 21:46:39

Kto w ogóle płaci za te wszystkie banery? Bo na oko widać, że znacznie przekroczono wszelkie limity wyborcze. Warto sprawdzić faktury w drukarniach. Chociaż ta partia ma w zwyczaju nie płacić za usługi poligraficzne.

#6 marcopolo33

marcopolo33

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 wrzesień 2019 - 07:52:06

Mikołaj jest bardzo dobrym kandydatem i wygra z Brejzą !!!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 08:58:27

Wolałbym jakiegoś poważnego człowieka niż jakiegoś Mikołaja. Nie wiem czy to swojski koleżka z wioski czy niedojrzały emocjonalnie człowiek któremu wszyscy "mikołajują". Kiedyś urząd senatora traktowano jako wyższy stopień awansu polityka.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 09:04:14

A Świstak usiądzie i zawinie to zwycięstwo w sreberko :lol: :lol: :lol:

#9 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 11:56:52

Kandydaci z Inowrocławia zdecydowanie przesadzili z ilością banerów, gdzie się nie obejrzę tam na zmianę Stachowiak i Wroński. Tak samo Bogdanowicz i Schreiber. Można oczopląsu dostać. Kasę to oni mają zbędną i duże parcie.To oznacza nic innego jak brak mojego głosu na nich.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 12:03:51

Kandydaci z Inowrocławia zdecydowanie przesadzili z ilością banerów, gdzie się nie obejrzę tam na zmianę Stachowiak i Wroński. Tak samo Bogdanowicz i Schreiber. Można oczopląsu dostać. Kasę to oni mają zbędną i duże parcie.To oznacza nic innego jak brak mojego głosu na nich.

Te wszystkie banery powinny być prawnie zakazane bo wywołują tylko i wyłacznie zniesmaczenie i śmiem wątpić czy wogole spełniają swoją rolę jak już to odwrotną i mówie to niezależnie od opcji politycznej wszystkie brzydzą mnie jednakowo.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 21:58:53

Nie wiem czy cię to pocieszy,ale wczoraj jechałem z Kruszwicy do Ina i mało na pawia mi się nie zbierało oglądając przez całą drogę te sPiSiałe gęby.

Tak że nie jesteś jedynym,którego to razi:/

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 01:38:30

Nie wiem czy cię to pocieszy,ale wczoraj jechałem z Kruszwicy do Ina i mało na pawia mi się nie zbierało oglądając przez całą drogę te sPiSiałe gęby.

Jak już to "jedyną" czytaj ze zrozumieniem tak i nie chodzi o jedną partię polityczną na wymioty zbiera się od każdego pyska na tych banerach od lewa do prawa

#13 adzia2017

adzia2017

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 08:47:51

A ja go lubię

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 09:18:26

To tak jak u mnie w gminie.Ciagle Łośko,Brejza-Brejza ,Łośko.....

#15 ~Inoman~

~Inoman~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 06:42:33

Bogdanowicz nie ma szans, bo Krzysiu zrobił bardzo dobry krok. To właśnie widać strategię polityka.Na szczęście nikt z PiS nie ma szans w Inowrocławiu.

#16 ~sam~

~sam~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 20:55:20

Chyba w palanta

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 18:40:45

Pytanie powinno brzmieć dlaczego nie nadaje się na wojewodę kujawsko-pomorskiego. Aktualnie jego aktywność skupia się wyłącznie objeżdżaniu okręgu wyborczego za publiczne pieniądze. Nagle znajdują się pieniądze o które przez lata prosili lub których wyczekiwali samorządowcy. Co ciekawe lokalne struktury PO i PSL wpisują się chętnie w promocję tego kandydata i z zadowoleniem poczują do fotografii z wręczania jałmużny. Bardzo to niesmaczne. A do inowrocławskich działaczy PO mam jedno pytanie. Dlaczego nie wspieracie swojego kandydata, a pomagacie jego konkurentowi? Również wtorkowa wizyta wojewody-kandydata na senatora w inowrocławskim liceum nie jest chyba na tym etapie kampanii czymś stosownym. I to nawet jeśli nie prowadził tam oficjalnej kampanii. Gdyby była to instytucja rządowa to naturalnym jest bywanie w podległych jednostkach. Ale nie nagłe pojawienie się w instytucji, której nie odwiedza się na codzień.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 18:56:20

W którym liceum był?

Bo jeśli odwiedza nawet szkoły w czasie kampanii to żenada.

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:15:29

Bogdanowicz kierował spółka komunalna, był zastępca burmistrza, jest wojewoda. Zna się na prowadzeniu firmy,na sprawach samorządowych,sprawach rządowych. To ja się pytam gdzie i jak długo pracował w jakieś firmie bądź instytucji jego "slawny" konkurent? Ludzie, stawiajmy na fachowców. ...

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:20:34

Bo jeśli odwiedza nawet szkoły w czasie kampanii to żenada.

Cóż... żenadę to oni nawet na sztandarach mają więc ten w tendencję się wPiSuje

Ludzie, stawiajmy na fachowców. ...

z PiSa???

:lol: :lol: :lol: :lol:

jajcarz z waści :D :D :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych