Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dla dwóch stołków w PE komuchy z PSL pobrataly się z dewiantami i kolejny raz zdradzily polską wieś


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 11:30:39

tfu#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 19:19:27

Jest już pierwsza wydudkana przez Schetynę: Zaufała Schetynie, dostała... ZERO "jedynek" na listach! Oto największa przegrana Koalicji Europejskiej .......

W "podziękowaniu" za wejście Nowoczesnej do KE Grzegorz Schetyna... nie dał Katarzynie Lubnauer żadnego pierwszego miejsca na liście wyborczej. Nowoczesna startować będzie z dalszych miejsc, a PO już weryfikuje słowa Lubnauer o starcie w każdym okręgu wyborczym. Wszystko wskazuje na to, że... nie wystarczy miejsc.

"Nie ma tyle miejsc, żeby Nowoczesna mogła zaproponować kandydatów na wszystkich listach"

- mówił rozmówca z władz PO.

Co na to sama Lubnauer? Oczywiście zaczęła robić "dobrą minę do złej gry".

"(...) może być tak, że jeżeli gdzieś będzie kandydat, który nie jest z Nowoczesnej, ale my go popieramy, to wtedy oczywiście nie będziemy się upierać, by mieć w tym regionie swojego kandydata"

- powiedziała Lubnauer.

 #3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 16:09:12

Zjednoczone Stronnictwo Ludowe (ZSL) – chłopska partia polityczna w Polsce, powstała 27 listopada 1949 z połączenia prokomunistycznego „lubelskiego” Stronnictwa Ludowego z resztkami rozbitego przez komunistów „mikołajczykowskiego” Polskiego Stronnictwa Ludowego.

 #4 ~Kryspin~

~Kryspin~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 20:25:25

A dewianty solidarnosciowe blokuja na wirtualnej interii osoby ktore poruszaja niewygodne tematy dla wiary katolickiej A w kolko mowia o wolnosci slowa

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 21:37:58

A ten leniwy osobnik, zwany w Brukseli i Anglii PACANEM, Polakom zafundował głodowe emerytury od 67 roku, zrujnował polską gospodarkę, upokorzył Polaków po czym uciekł pod skrzydła Merkel i sam przejdzie na emeryturę od 62 lat. Czy tak powinno być?

 #6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 21:50:22

Użyją dzieci, chorych na raka i paszkwili na Polskę, bo to nie PiS, ale POKO walczy o życie ...
POKO walczy o życie i dla wielu z nich ten bój będzie ostatni. Melodramat opozycyjny, z udziałem Schetyny i Tuska na koniu, wróci z nowymi odcinkami.

Zacznie się jatka w PSL, bo tam połowa chciała, połowa nie chciała koalicji, no i niezbyt mądra decyzja Kosiniaka-Kamysza założyła „chłopom” tęczowe gumiaki LGBT.

Na moje oko i intuicję Biedroń będzie walczył o próg wyborczy i może mu się to uda. O ile POKO razem z Biedroniem uzyskają wynik o 4-7% lepszy od PiS, ale jednocześnie POKO z PiS nie wygra, to morale w „najgorszym sorcie” spadnie na samo dno.

Wszystko to razem sprawia, że czeka nas wyjątkowo brutalna kampania, która już została rozpisana. POKO stosuje starą metodę zadymy, ale w panice sięga po najbardziej prymitywne narzędzia, wykorzystując dzieci i chorych na raka.

Donosy na Polskę do KE to stały element, wcześniej przygotowany i ustalony. Wyroki w sprawie pytań prejudycjalnych i inne „atrakcje” ze strony Timmermansa zostaną odpalone w kluczowych momentach kampanii.

Z kolei dwie ostatnie akcje autoryzowane przez POKO, czyli strajk ZNP w czasie egzaminów szkolnych i próba zdeprecjonowania nie pozostawiają złudzeń. Będą robić awantury non stop i przekonywać, że Polacy pod rządami PiS umierają w szpitalach, a w szkołach panuje wielki bałagan kosztem dzieci, chociaż sami ten chaos próbują wywołać.

Na taką kampanię trzeba się przygotować i jeśli PiS ma rozsądne pomysły na kontratak, to wybory do PE i ostateczne wyniki będą końcem POKO. mk

 #7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 22:03:57

A o co walczą ministrowie kandydujący do PE ? 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych