Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Disco polo w sanatorium

119 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Heniek~

~Heniek~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 10:10:48

Nie byłem nigdy w aleksandrowskim sanatorium ale opinia jest zła i coś prawdy w tym jest.Aleksandrów to zaniedbane miasto pod każdym względem a opinia niestety obiega cały nasz kraj.Także wiosna się zbliża to do roboty urzędasy z Aleksandrowa kujawskiego.

Jola - Ty to Jola , czy chłop pospolity (cyt. nie byłem").

Jola - w pozostałych treściach masz niestety pełną rację ....

No cóż , taki mamy klimat i takie mamy miasto...

#42 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 06:31:17

Właśnie w sanatorium powinna być muzyka jak to nazywasz umpa umpa :) ,taka muzyka rozluznia mięś rąk i nóg . To jest rehabilitacja . Muzykę nastrojową,spokojną można posłuchać dla wyciszenia,refleksji itp.
Ja byłem zadowolony:)
Pozdrawiam

#43 ~grający na kozie~

~grający na kozie~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 09:31:29

Właśnie w sanatorium powinna być muzyka jak to nazywasz umpa umpa :) ,taka muzyka rozluznia mięś rąk i nóg . To jest rehabilitacja . Muzykę nastrojową,spokojną można posłuchać dla wyciszenia,refleksji itp.
Ja byłem zadowolony:)
Pozdrawiam

W sanatoriach powinna być na zabawach muzyka ludowa , najlepiej z Kujaw . Przy niej to dopiero można rozruszać ręce i nogi i  jeszcze coś......... BUM-CYK CYK    BUM-CYKCYK  !

#44 ~kuracjuszka~

~kuracjuszka~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 13:53:47

W sanatoriach powinna być na zabawach muzyka ludowa , najlepiej z Kujaw . Przy niej to dopiero można rozruszać ręce i nogi i  jeszcze coś......... BUM-CYK CYK    BUM-CYKCYK  !

Wszędzie w sanatoriach najlepsze tańce są przy Disco-Polo.Szał :P :D :wub:

#45 ~BETINA~

~BETINA~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 15:37:15

Byłam w tym sanatorium i było super

#46 ~kurajebiec~

~kurajebiec~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 17:27:02

W sanatorium wiejska muzyka.....szał     !   Du.pa szaleje........

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 13:46:23

Czy udany był Sylwester w sanatorium? Oczywiście..

#48 ~kaszlący kuracjusz~

~kaszlący kuracjusz~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 13:51:08

Czy udany był Sylwester w sanatorium? Oczywiście..

W klimacie dymów różnego koloru i smrodu wylatujących wszędzie z kominów w mieście Aleksandrów .

#49 ~dominic brol~

~dominic brol~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 22:48:35

Bywam w sanatoriach raz w roku, ostatnio trafiłam do Aleksandrowa (choć mocno mnie przestrzegali znajomi, a nawet jeden z lekarzy u którego leczę się od lat). Ludzie! To nie sanatorium, to podróż do peerelowskiego domu wczasowego. Takiej dawki głośnego, marnego disco polo nie miałam od czasów turnusów w zakładowych domach wczasowych. Ludzie chyba wnuczkę tam wyślę, bo co jej opowiadam o mojej młodości, to mi nie wierzy. Ale schorowanych przestrzegam WIECZORKI TANECZNE W SANATORIUM W ALEKSANDROWIE SĄ OKROPNE!!!!!! Szkoda, że nie uwierzyłam znajomym, myślałam, że mi zazdroszczą i dlatego wymyślają głupoty. Mieli rację....

#50 ~kuracjusz~

~kuracjusz~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 06:07:50

Wszędzie w sanatoriach najlepsze tańce są przy Disco-Polo.Szał :P :D :wub:

Niestety taka jest prawda,wszędzie jest ta podobna muzyka..

Wczorajszy odcinek z TVP 1,pokazał jakie zajęcia mieli w Ustroniu biorący udział w "Sanatorium miłości". Bardzo forsowne,(dla zdrowych,)ale tam byli 60+..Warto obejrzeć powtórkę programu..

#51 ~patryk~

~patryk~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 11:49:01

Wysiedziało się towarzysko przy biurkach, a teraz chorują bo brak zajęcia. Pogonić raz na rok do fizycznej pracy to zaraz sztywne gnaty się rozluźnią.           Bawia sie za pieniadze podatnika czy to w porzadku.....czy chorzy ...na to nie wygladaj ,Masz racje do ROBOTY z nimi....bawia sie a Malzonkowie w domu placza ...Zonki czekaja ale Moga czekac ....to co sie tam robi ...ja dzeikuje ..na samo slowo tego sanatorim mi sie zle robi

#52 ~mieszkaniec C-K~

~mieszkaniec C-K~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 13:46:37

To prawda,większość tych "kuracjuszy"zamiast się leczyć tylko przyjeżdża na zabawę i rozwiązłość,i na picie alkocholu,a ile jest zdrad małżeńskich.

#53 ~Danka~

~Danka~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 14:38:53

To prawda,większość tych "kuracjuszy"zamiast się leczyć tylko przyjeżdża na zabawę i rozwiązłość,i na picie alkocholu,a ile jest zdrad małżeńskich.

Należy się nam!Fizykoterapia,zabiegi!

Bawmy się,kochajmy się!

NFZ niech płaci,,za zabiegi,terapię.Należy się NAM!

#54 ~parodia leczenia~

~parodia leczenia~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 14:50:25

A najlepiej jak widzę w sanatorium,wcześnie rano ledwie wstają z łóżek i idą odpalić kilka papierosów kaszląc przy tym,następnie idą na inhalacje.Po co im te zabiegi.Tych z ubezpieczenia od razu bym wypisał z sanatorium.

#55 ~kuracjusz~

~kuracjusz~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 19:11:34

A najlepiej jak widzę w sanatorium,wcześnie rano ledwie wstają z łóżek i idą odpalić kilka papierosów kaszląc przy tym,następnie idą na inhalacje.Po co im te zabiegi.Tych z ubezpieczenia od razu bym wypisał z sanatorium.

Taka jest rzeczywistość,należy się,to jeżdżą co 2 lata,dla rozrywki.Tylko zajmują miejsca tym,którzy chcą się leczyć,schorowanym.

#56 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 07:55:37

W sanatoriach powinno być jak w szpitalach,

Wtedy duża część NIBY KURACJUSZY nie miała by po co tam przyjeżdzać,Skończyły by się darmowe wczasy,

ZUS  powinien ten proceder ukrucić w końcu my podatnicy za te balangi płacimy niemałe pieniądze,

#57 ~Maksi Kaz~

~Maksi Kaz~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 08:05:19

W sanatoriach powinno być jak w szpitalach,

Wtedy duża część NIBY KURACJUSZY nie miała by po co tam przyjeżdzać,Skończyły by się darmowe wczasy,

ZUS  powinien ten proceder ukrucić w końcu my podatnicy za te balangi płacimy niemałe pieniądze,

Iwonka, dlaczego jesteś taka zasadnicza?

Zluzuj majty, Dzień Kobiet blisko...

#58 ~Miastowy~

~Miastowy~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 14:57:45

Już dzisiaj gala wręczenia wyróżnień "Róże Burmistrza"

Burmistrz Miasta Aleksandrowa Kujawskiego serdecznie zaprasza na uroczystą galę wręczenia wyróżnień "Róże Burmistrza".
Wydarzenie, które organizowane jest z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet odbędzie się 8 marca 2018 r. (czwartek) o godz. 18.00 w sali kolumnowej im. Edwarda Stachury w budynku dworca kolejowego w Aleksandrowie Kujawskim.

W programie:
- Spektakl kabaretowyDemakijaż 2, Czyli Nie Dajmy Się Wydoić” (spektakl dla dorosłych). Występują: Małgorzata Kiedrzyńska, Magda Łęgowska, Karolina Liminowicz
- Wystawa fotografii przedstawiających mieszkanki Aleksandrowa Kujawskiego autorstwa Joanny Kmieciak.

Wstęp wolny!

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 15:58:51

Taka jest rzeczywistość,należy się,to jeżdżą co 2 lata,dla rozrywki.Tylko zajmują miejsca tym,którzy chcą się leczyć,schorowanym.

Każdy ma prawo

#60 ~dziadek sanatoryjny~

~dziadek sanatoryjny~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 16:44:33

Gdy głowa siwieje d*** coraz bardziej szaleje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych