Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Disco polo w sanatorium

119 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Pola~

~Pola~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2016 - 13:35:02

Bywam w sanatoriach raz w roku, ostatnio trafiłam do Aleksandrowa (choć mocno mnie przestrzegali  znajomi, a nawet jeden z lekarzy u którego leczę się od lat). Ludzie! To nie sanatorium, to podróż do peerelowskiego domu wczasowego. Takiej dawki głośnego, marnego disco polo nie miałam od czasów turnusów w zakładowych domach wczasowych. Ludzie chyba wnuczkę tam wyślę, bo co jej opowiadam o mojej młodości, to mi nie wierzy. Ale schorowanych przestrzegam WIECZORKI TANECZNE W SANATORIUM W ALEKSANDROWIE SĄ OKROPNE!!!!!! Szkoda, że nie uwierzyłam znajomym, myślałam, że mi zazdroszczą i dlatego wymyślają głupoty. Mieli rację....

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2016 - 14:00:13

Jeśli wieczorki taneczne są okropne to nikt ciebie nie zmusza siłą abyś brała w tym udział.Jedziesz do sanatorium aby  podleczyć zdrowie czy nastawiasz się na balety?

Mnie nie pasowały to nie chodziłem ale chciałem podleczyć zdrowie i to zrobiłem ,zabiegi i opieka super.

#3 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2016 - 18:05:42

Bywam w sanatoriach raz w roku, ostatnio trafiłam do Aleksandrowa (choć mocno mnie przestrzegali znajomi, a nawet jeden z lekarzy u którego leczę się od lat). Ludzie! To nie sanatorium, to podróż do peerelowskiego domu wczasowego. Takiej dawki głośnego, marnego disco polo nie miałam od czasów turnusów w zakładowych domach wczasowych. Ludzie chyba wnuczkę tam wyślę, bo co jej opowiadam o mojej młodości, to mi nie wierzy. Ale schorowanych przestrzegam WIECZORKI TANECZNE W SANATORIUM W ALEKSANDROWIE SĄ OKROPNE!!!!!! Szkoda, że nie uwierzyłam znajomym, myślałam, że mi zazdroszczą i dlatego wymyślają głupoty. Mieli rację....

#4 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2016 - 18:14:35

Bywam w sanatoriach raz w roku, ostatnio trafiłam do Aleksandrowa (choć mocno mnie przestrzegali znajomi, a nawet jeden z lekarzy u którego leczę się od lat). Ludzie! To nie sanatorium, to podróż do peerelowskiego domu wczasowego. Takiej dawki głośnego, marnego disco polo nie miałam od czasów turnusów w zakładowych domach wczasowych. Ludzie chyba wnuczkę tam wyślę, bo co jej opowiadam o mojej młodości, to mi nie wierzy. Ale schorowanych przestrzegam WIECZORKI TANECZNE W SANATORIUM W ALEKSANDROWIE SĄ OKROPNE!!!!!! Szkoda, że nie uwierzyłam znajomym, myślałam, że mi zazdroszczą i dlatego wymyślają głupoty. Mieli rację....

.
Nareszcie ktoś mówi prawdę, mnie tam nie o tańce chodziło, kawy chciałem się napić. Nie dało rady, wokalista swoim repertuarem skutecznie mnie odstraszył.

#5 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 07:34:45

Nie ma to jak kujawskie umpa umpa w sanatorium. Jest wesoło z disco polo!

#6 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 13:05:29

Jeśli wieczorki taneczne są okropne to nikt ciebie nie zmusza siłą abyś brała w tym udział.Jedziesz do sanatorium aby  podleczyć zdrowie czy nastawiasz się na balety?
Mnie nie pasowały to nie chodziłem ale chciałem podleczyć zdrowie i to zrobiłem ,zabiegi i opieka super.

.
czasem chodzi też o trochę rozrywki, co mi zostało na stare lata, kółko różańcowe? Jak świat światem w sanatorium wieczorki były, tylko czy disco polo w sanatorium ma miejsce, powinna być muzyka spokojna, nastrojowa, a umpa umpa na cały regulator.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 20:25:15

.
czasem chodzi też o trochę rozrywki, co mi zostało na stare lata, kółko różańcowe? Jak świat światem w sanatorium wieczorki były, tylko czy disco polo w sanatorium ma miejsce, powinna być muzyka spokojna, nastrojowa, a umpa umpa na cały regulator.

Właśnie w sanatorium powinna być muzyka jak to nazywasz umpa umpa :) ,taka muzyka rozluznia mięś rąk i nóg . To jest rehabilitacja  . Muzykę  nastrojową,spokojną można posłuchać dla wyciszenia,refleksji itp.

Ja byłem zadowolony:)

Pozdrawiam 

#8 ~Kuracjusz~

~Kuracjusz~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2016 - 06:11:17

Właśnie w sanatorium powinna być muzyka jak to nazywasz umpa umpa :) ,taka muzyka rozluznia mięś rąk i nóg . To jest rehabilitacja  . Muzykę  nastrojową,spokojną można posłuchać dla wyciszenia,refleksji itp.

Ja byłem zadowolony:)

Pozdrawiam 

Taka muzyka jest raczej we wszystkich sanatoriach w kraju! :P :wub: :D

To też rehabilitacja!

#9 ~Kuracjuszka~

~Kuracjuszka~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2016 - 10:33:56

Taka muzyka jest raczej we wszystkich sanatoriach w kraju! :P :wub: :D

To też rehabilitacja!

Święta prawda;)

#10 ~Milens~

~Milens~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 00:23:56

Halo.po co niektórzy jada do sanatorium...pytam?są chorzy na ciele czy na umyśle? Jak czytam nie ta muzyka a to nie to.....leczcie się w domu i na swoje sposoby.nie starajcie się o leczenie i rehabilitacje.zwolnijcie miejsce tym ktorzy chca sie leczyc.w glowach Wam sie przewraca....tyle ludzi czeka na leczenie zabiegi a jakies ofermy zajmuja miejsca...zenada...

#11 ~Milens~

~Milens~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 00:27:14

Halo.po co niektórzy jada do sanatorium...pytam?są chorzy na ciele czy na umyśle? Jak czytam nie ta muzyka a to nie to.....leczcie się w domu i na swoje sposoby.nie starajcie się o leczenie i rehabilitacje.zwolnijcie miejsce tym ktorzy chca sie leczyc.w glowach Wam sie przewraca....tyle ludzi czeka na leczenie zabiegi a jakies ofermy zajmuja miejsca...zenada...

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 04:01:49

Jakie tam oferty,ładnie tańczą i już.

#13 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2016 - 21:39:52

Wybieram sie do Aleksandrowa czy w pokojach są łazienki, czy to faktycznie stary PRL

#14 ~Kuracjusz~

~Kuracjusz~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2016 - 04:41:24

Tu w Aleksandrowie czas się zatrzymał. Miał rację Stachura pisząc o swoim i rodziców osiedleniu w ponurym miasteczku.
A łazienki najwaźniejsze,że są. Sanatorium jest ok.

#15 ~Kuracjusz~

~Kuracjusz~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2016 - 04:41:55

Tu w Aleksandrowie czas się zatrzymał. Miał rację Stachura pisząc o swoim i rodziców osiedleniu w ponurym miasteczku.
A łazienki najwaźniejsze,że są. Sanatorium jest ok.

#16 ~Młody~

~Młody~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2016 - 16:03:17

Realia są takie ze niektórzy jada udawać chorych blokują miejsca innym i jadą aby wypić.
Mam 31 lat stany zapalne obu kolan lekarz medycyny pracy nie daje mi zdolności do pracy zus ma mnie gdzieś a wy blokujecie miejsce.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2016 - 23:09:39

Wysiedziało się towarzysko przy biurkach, a teraz chorują bo brak zajęcia. Pogonić raz na rok do fizycznej pracy to zaraz sztywne gnaty się rozluźnią.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2016 - 17:59:34

Święte słowa

#19 ~Emeryt PKP~

~Emeryt PKP~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2016 - 19:36:10

Niektórzy korzystają z rehabilitacji dwa razy w roku,

będąc w sanatorium,

oraz będąc w szpitalnej lub innym być sanatorium.

Można,można.Da się,da się!Czy tego nie widać na koncie pacjenta

w internecie ,kiedy i z czego korzysta???

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 00:50:52

"Służba zdrowia "=kasa, Kasa, wielka kasa. +stanowiska dla rodzinki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych