Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dino

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Barnej~

~Barnej~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 08:51:50

Czy to prawda, że przedstawiciele władzy spotkali się nieoficjalnie z ich ludźmi?

#2 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 09:46:19

I Biedronki , netta , tesca , to wszystko to budowlana lipa , na zlość żnińskim przedsiebiorcom

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 10:34:14

A żnińscy przedsiębiorcy i podatnicy co? Ci z Warszawy bogacze maja umorzenie na 10 milionów złotych, a my musimy płacić za wszystko. Tak się wspiera lokalnych przedsiębiorców?

#4 ~Gąsawiak~

~Gąsawiak~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 11:01:32

Dawać z 2 markety do Gąsawy ludzie ozłocą mamy pełno boisk a nie mamy sklepów dyskontów itp. Polityka rolników i leśników z PO wychodzi bokiem :blink:

#5 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 12:02:19

Dawać z 2 markety do Gąsawy ludzie ozłocą mamy pełno boisk a nie mamy sklepów dyskontów itp. Polityka rolników i leśników z PO wychodzi bokiem :blink:

westa se quźwa wszystkie

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 12:33:45

westa se quźwa wszystkie

bez przesady na początek 2  wystarczą, wyobrażasz sobie  Żnin bez tych marketów  przecież to cofnięcie do XX wieku :o

#7 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 13:11:36

bez przesady na początek 2 wystarczą, wyobrażasz sobie Żnin bez tych marketów przecież to cofnięcie do XX wieku :o

głupi jestes jak but polaczku. Cofniety to jestes tez ty , Żnin dopiero by sie rozwinął jak do was poszloby to zlodziejstwo

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 13:20:41

głupi jestes jak but polaczku. Cofniety to jestes tez ty , Żnin dopiero by sie rozwinął jak do was poszloby to zlodziejstwo

Q.. ty kto nie polak to jakim prawem síę mądrujesz w imieniu polaków, morda w kubeł chamie ciapaty !!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 13:33:41

Pszenny kolor włosów.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 16:03:32

Niech się Dino Ojczysty market rozwija i niech pozwija te Portugalskie Biedronki , Niemieckie Lidle Aldi.

Polak kupuje co Polskie.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 16:08:30

To jak tam pójdziesz kupować, to nie kupuj niemieckich haribo. Kup dzieciom polskie landrynki. Nie kupuj snickersa, tylko polskiego wedla. Sprzedaj niemiecki samochód, kup
Polską syrenkę. Myślenie rodem z komuny. Wtedy tez stawiano na wszystko co polskie.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 16:09:30

Czy to prawda, że przedstawiciele władzy spotkali się nieoficjalnie z ich ludźmi?

a może by tak zgłosić to na policję?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 16:15:42

To jak tam pójdziesz kupować, to nie kupuj niemieckich haribo. Kup dzieciom polskie landrynki. Nie kupuj snickersa, tylko polskiego wedla. Sprzedaj niemiecki samochód, kup
Polską syrenkę. Myślenie rodem z komuny. Wtedy tez stawiano na wszystko co polskie.

Też tak robie żelki kupuje z Goplany , snickersów moje dzieci nie jedźa bo ogolnie słodkiego się wyrzekamy.Auta mam rodem z Japoni .Jeszcze coś???

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 16:19:24

Chyba z Japonii ośle. A przecież wiem, ze z Niemiec. Pomyśl o polskim aucie. Polskim telewizorze itd. Telefon komorlkowy trz polski kup.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 16:30:52

Chyba z Japonii ośle. A przecież wiem, ze z Niemiec. Pomyśl o polskim aucie. Polskim telewizorze itd. Telefon komorlkowy trz polski kup.

Wiesz o co chodzi to czego Dzbanie się przypier***sz?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 16:32:20

Masz ryj jak typowy niemiec.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 16:33:30

Bardziej chodzi Głymbie o podatki.jak wiesz co to jest ogólnie.

#18 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 16:33:55

Też tak robie żelki kupuje z Goplany , snickersów moje dzieci nie jedźa bo ogolnie słodkiego się wyrzekamy.Auta mam rodem z Japoni .Jeszcze coś???

sluchaj , mazz 100% racji , nie dyskutuj z deb ilem nie ma sensu. To sprzedajny polak jak większość w tym kraju

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 16:36:26

sluchaj , mazz 100% racji , nie dyskutuj z deb ilem nie ma sensu. To sprzedajny polak jak większość w tym kraju

dokładnie kolego

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 16:39:16

A co to tylko niemieckie auta sa?Jest Volvo , Mazda , Kia , Nissan, itd. A ty może se renką kluka wytrzeć Paździerzu!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych