Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

dietetyk Inowrocław?

Odchudzanie

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Joanna87

Joanna87

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 sierpień 2015 - 11:13:16

Drodzy czy ktoś z Was korzystał z usług dietetyka? Czy warto? kogo możecie polecić?

#2 szaytma

szaytma

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 10 sierpień 2015 - 11:19:41

Nie warto korzystać z usług dietetyka. Dobrą dietę możesz ułożyć sobie sam przy pomocy internetu.

#3 ~TaTa~

~TaTa~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2015 - 09:26:09

Nie warto korzystać z usług dietetyka. Dobrą dietę możesz ułożyć sobie sam przy pomocy internetu.

Patrząc na Twój wpis widzę m.in. reklamę szaf-dobrze że są metalowe! wejdź baranico do niej i zamknij ( o ile się zmieścisz) :lol:  się w niej i nie zabieraj głosu na tematy o których nie masz pojęcia.

Mam córkę która pracuje w poważnym szpitalu,jest magistrem dietetyki (przymierza się do doktoratu) i nieraz rozmawiamy na temat diet ( mi by się przydała ale jestem typ "niereformowalny" póki co ;) ) i bywało że opowiadała że przeglądała te "poradnie" dietetyczne w internecie to często mówiła -tata dosłownie włos jeży się na głowie jakie tam farmazony wciskają.

Więc nie bredź tylko sprzedawaj blaszane szafki- mam nadzieję że w tym jesteś lepsza niż w "dietetyce"

#4 Aga45

Aga45

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 wrzesień 2015 - 19:46:20

Witam ja korzystałam z Dietetyka w Inowrocławiu konkretrnie z pani Anny Janiszewskiej z Przyjaznego Dietetyka i z czystym sumieniem nie mogłam trafić lepiej pani Ania jest wspaniałym specjalista do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie wiem bo do pani Ani chodzi rownież moja curka oraz siostra 

#5 ~ninaaaa~

~ninaaaa~
  • Goście

Napisano 04 luty 2017 - 14:20:50

Cześć. Ja szczerze polecam usługi dietetyka online Sylwii Sobczak-Piżuch z Be Light. Moim zdaniem online jest lepiej, bo praktycznie ciągle utrzymujemy z dietetykiem kontakt, tak jest w przypadku Pani Sylwii. Jakikolwiek mam problem piszę do niej i za chwilę mam odpowiedź, to jest super. Schudłam już 22 kg i nie odpuszczam, dodatkowo minęły mi zaparcia i wzdęcia, musiałam też wprowadzić dietę bezglutenową ze względu na nietolerancję. Polecam panią Sylwię.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2017 - 14:47:55

A ja polecam P. Bałkańska z Solankowej. Przemiła, konkretną z praktyką. Podchodzi bardzo indywidualnie. 3 lata temu schudłam 15 kg i wagę utrzymuje.
Dieta dostosowana do wieku. Bez przesady. Sama ustala, kiedy koniec..
Nie umawia na próżno i nie wykorzystuje finansowo.. W pewnym momencie stwierdziła STOP,i koniec szaleństw.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2017 - 14:49:27

A ja polecam P. Bałkańska z Solankowej. Przemiła, konkretną z praktyką. Podchodzi bardzo indywidualnie. 3 lata temu schudłam 15 kg i wagę utrzymuje.
Dieta dostosowana do wieku. Bez przesady. Sama ustala, kiedy koniec..
Nie umawia na próżno i nie wykorzystuje finansowo.. W pewnym momencie stwierdziła STOP,i koniec szaleństw.

Przepraszam. GALGANSKA- Oczywiście.

#8 ~dalia~

~dalia~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 09:43:26

dietetyk da Ci jakąś drakońską dietę, to wiadomo że schudniesz - tyle że głodna będziesz chodziła non stop. ;) ja za bardzo lubię jeść żeby się na to pisać... i tak się odchudzam, ale nie dotyczy to odżywiania tylko suplementacji. Codziennie biorę tabletki Piperine Max i z wagą nie mam żadnego problemu. 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 19:05:30

Ja polecam dietetyk Częstochowa: zdrova.com. pl

#10 ~grubasek~

~grubasek~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 21:18:42

Patrząc na Twój wpis widzę m.in. reklamę szaf-dobrze że są metalowe! wejdź baranico do niej i zamknij ( o ile się zmieścisz) :lol:  się w niej i nie zabieraj głosu na tematy o których nie masz pojęcia.

Mam córkę która pracuje w poważnym szpitalu,jest magistrem dietetyki (przymierza się do doktoratu) i nieraz rozmawiamy na temat diet ( mi by się przydała ale jestem typ "niereformowalny" póki co ;) ) i bywało że opowiadała że przeglądała te "poradnie" dietetyczne w internecie to często mówiła -tata dosłownie włos jeży się na głowie jakie tam farmazony wciskają.

Więc nie bredź tylko sprzedawaj blaszane szafki- mam nadzieję że w tym jesteś lepsza niż w "dietetyce"

Moja córka dokładnie to samo opowiadała- jak czytała brednie jakie ludzie piszą w internecie to włosy jej się na głowie jeżyły (choć sięgały prawie pasa ;)  )

Żeby było ciekawiej to ja też jestem... niereformowalne 104 kilo :)

#11 ~luks~

~luks~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 17:14:54

Gorąco polecam Panią Judytę Malagowską z Przyjaznego Dietetyka . Jest Ona mega pozytywną i otwartą osobą. Rzeczy, o których powiedziała mi już na pierwszej wizycie, otworzyły mi oczy na wiele ważnych kwestii. Przy zastosowaniu się do zaleceń Pani dietetyk , efekty widać już po pierwszym miesiącu. Na każdym spotkaniu pacjent ma poczucie, że nie jest jednym z wielu tylko kimś, komu w tej chwili Pani Judyta poświęca 100% swojej uwagi.

#12 ~Malwina~

~Malwina~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 12:44:40

Napewno nie polecam tych wszystkich pseudo dietetycznek z niepełnymi papierami, które same wyglądają jakby potrzebowały pomocy od dietetyka.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odchudzanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych