Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dieta Norweska opinie, efekty?

dieta norweska opinie efekty odchudzanie kobieta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Pola~

~Pola~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2015 - 00:22:12

Na miesiac, ja juz stosuje be slim 3 trzeci miesiac i jest juz 11kg mniej, dla mnie rewelacja, mniej wiecej trzymam sie diety załączonej do opakowania, z malymi modyfikacjami i zrezygnowalam ze slodyczy, chipsow itp, juz teraz nawet mnie nie ciagnie do takich rzeczy, za to zawsze mam przy sobie butelke wody i rozne kielki albo marchewke gdybym miala ochotę na przekąskę.

#22 ~Ilona~

~Ilona~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2016 - 19:10:09

Ktoś na diecie norweskiej?ja dzisiaj zaczęłam a z kimś było by raźniej pozd

#23 ~Lola~

~Lola~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 16:42:07

Hej na na diecie norweskiej 6 dzien i z 88 zrobilo sie 83.5

#24 ~Lola~

~Lola~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 11:44:18

Hej dzis ostatni dzien diety, nie trzymalam sie menu w 100procentach, nie lubie szpinaku zamienialm go na grejfruta, jadlam tez gotowana marchewke i kapuste kiszona. Jutro ostatnie wazenie. Dam znac. Lola

#25 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 09:32:54

Hej, 

mam 16 lat, 70 kg i 182 cm wzrostu. Mam problemy z nogą przez co nie mogę wykonywać żadnych ćwiczeń, więc zdecydowałam się na dietę. Norweska wyglądała rygorystycznie, ale możliwość zejścia do 60 kg wyglądała bardzo kusząco. Zaczęłam w niedzielę. Dziś środa, więc dzień czwarty.

Wszystko było okej. Chodzę głodna bo nie oszukujmy się dieta, która dziennie zawiera 1000-1200 kcal to niezbyt dużo. Jednak od niedzieli wieczór codziennie boli mnie głowa. Wczorajszy ból skończył się dopiero teraz, czyli trwał 16 h.. Po dłuższym namyśle doszłam do wniosku, że jednak dieta na to wpływ musi mieć, bo cierpię na migreny, jednak takich bóli nie mam nigdy, a tym bardziej dzień w dzień. Postanowiłam, więc troszkę dietę zmodyfikować. Jedząc własnie dwa jajka na śniadanie dodałam sobie kromkę razowego pieczywa z białym serem. Będę dodawac jakieś 200 kcal więcej dziennie, Myślę, że bardzo to efektów diety nie zaburzy,  a jednak mój stan fizyczny będzie lepszy:) 

Czy u Was też coś podobnego miało miejsce? piszcie! :)

#26 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 25 luty 2017 - 18:43:22

Hej. Może zaczyna ktoś norweską od poniedziałku? Jestem chętna wystartować?

#27 ~Kredka~

~Kredka~
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 23:28:46

Jestem od poniedziałku na diecie :-)

#28 ~Kasia *****~

~Kasia *****~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2017 - 19:56:48

Jest ktos?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dieta, norweska, opinie, efekty, odchudzanie, kobieta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych