Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Dieta Norweska opinie, efekty?

dieta norweska opinie efekty odchudzanie kobieta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 07:57:36

Hej, stosował ktoś dietę norweską? Jakie są efekty? 10 kilo mniej wygląda bardzo kusząco, ale obawiam się efektów ubocznych. Zostawcie opinie na ten temat.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 10:22:23

Jedzenie samych jajek i grejpfrutów moim zdaniem kusząco nie wygląda. 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 11:54:46

Norweska, nie słyszałem o niej nic dobrego bo zawsze po zakończeniu oczywiście co? jojo

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 14:00:27

Nie warto ryzykować osłabnięć podczas klasycznych diet. Najlepsze efekty daje stopniowe zmienianie złych przyzwyczajeń żywieniowych i większa aktywność fizyczna. Jako motywatora do pozostania przy diecie warto wypróbować Hipnosencję na odchudznie. Ja sama z niej korzystam i jestem bardzo zadowolona z efektów i z tego, że mimo problemów umiem osiągnąć wyznaczony sobie cel :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2015 - 07:34:17

Norweską lepiej sobie darować jeśli nie mamy na tyle motywacji, żeby po diecie dalej się zdrowo odżywiać. Hipnoza może być dobrym wspomagaczem diety. Ja stosowałam Hipnozę do leczenia fobii a nie odchudzania, ale wiem jak dobrze wpływa to na samopoczucie i myślę, że warto spróbować :)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2015 - 10:23:57

Dzięki norweskiej można schudnąć, ale tylko dlatego że traci sie wode z organizmu i mase mięśniową

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 07:12:15

Nie warto ryzykować osłabnięć podczas klasycznych diet. Najlepsze efekty daje stopniowe zmienianie złych przyzwyczajeń żywieniowych i większa aktywność fizyczna. Jako motywatora do pozostania przy diecie warto wypróbować Hipnosencję na odchudznie. Ja sama z niej korzystam i jestem bardzo zadowolona z efektów i z tego, że mimo problemów umiem osiągnąć wyznaczony sobie cel :)

Testowałam przez weekend i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Od początku stosowania poczułam, że mój organizm jest pełen toksyn i zaczęłam ostrożniej dobierać jedzenie i więcej się ruszać. Po tych kilku dniach już się lepiej czuję :) ciekawe co będzie dalej :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 10:56:58

POLECAM. 

Nie wiem dokładnie jak dieta norweska bo jeszcze nie przeszłam bo dzięki tej hipnozie schudłam już 4 kilo :)

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 12:01:35

Psychologia 90%, reszta 10%, zaś w tej reszcie - dieta 70%, ćwiczenia 25% i 5% to czynniki na które nie mamy wpływu. Ja tak to widzę :)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 13:57:47

Psychologia 90%, reszta 10%, zaś w tej reszcie - dieta 70%, ćwiczenia 25% i 5% to czynniki na które nie mamy wpływu. Ja tak to widzę :)

Bo tak jest! Jak ktoś nie ma motywacji to nie ważne jak drogie tabletki czy kupił i jakie super sprzęty do ćwiczeń skoro by nie miał motywacji żeby z nich korzystać? Odchudzane zaczyna się w głowie i przez cały czas w głowie się odbywa!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 07:28:27

W takim wypadku rzeczywiście ta hipnosencja na odchudzanie może być skuteczna, przecież hipnoza wpływa na umysł a nie na ciało. Jak to działa?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 11:03:52

W takim wypadku rzeczywiście ta hipnosencja na odchudzanie może być skuteczna, przecież hipnoza wpływa na umysł a nie na ciało. Jak to działa?

Poczytaj blog hipnosencja, nie podam linku bo nie wiem czy wolno ale bardzo dobrze to opisali i w skrócie. 

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 07:29:03

Uważał bym na tą dietę norweską, przy takiej ilości jaj łatwo przekroczyć poziom cholesterolu a sobie tylko zaszkodzić 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 10:19:02

właśnie dziwiło mnie że tak dużo jajek w tej diecie się je no chyba jednego produktu na okrągło też nie można

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 09:22:10

Zdecydowałam się na hipnosencję na odchudzanie po tym jak doczytałam że diety takie jak norweska mogą bardzo osłabiać organizm. Rzeczywiście czuję dużo mniejszą ochotę podjadania a zamiast tego zaczęłam wyciągać męża na spacery więc zapowiada się bardzo dobrze a do tego nie jestem osłabiona dietą.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 07:29:50

Hipnoza na odchudzanie? Nerwice natręctw leczyłam hipnozą to może z odchudzaniem tez się uda? 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2015 - 08:00:37

Hipnoza na odchudzanie? Nerwice natręctw leczyłam hipnozą to może z odchudzaniem tez się uda? 

Największą rolę w odchudzaniu odgrywa nastawienie więc myślę, że efekty na pewno będą widoczne

#18 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2015 - 20:40:20

Dieta norweska tylko dla bardzo zdeterminowanych. Zostały mi 2 dni diety (kończę 12.), obecnie czuję się już całkiem dobrze, ale pierwsze 3-4 dni były koszmarne..nie miałam niemal siły podnieść się z łóżka, krótki spacer był wyczynem na miarę ostrego treningu, czułam się jakbym straciła wszystkie siły witalne. Ponadto, co jednak trzeba zaliczyć do plusów, apetyt mi zmalał prawie do zera. Głodu też już praktycznie nie czuję (mimo niemalże głodowych porcji). Jeśli chodzi o efekty to nie są jakieś spektakularne, mnie bynajmniej mocno rozczarowały....dieta ma się ku końcowi, a mi ubyło raptem 3,5 kg...Ogólnie więc nie jestem przekonana, czy rezultat adekwatny do wyrzeczeń, jakie się przy tej diecie ponosi...

#19 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 14:18:58

Ja nie mam wystarczająco silnej woli na takie diety. Żeby schudnąć jem więcej warzyw i ćwiczę 6 dni w tygodniu, wspomagam się Be Slim 3 i to mi wystarcza. Schudłam już 4 kg i myślę że dam radę więcej :)

#20 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2015 - 21:27:53

Na mnie takie diety nie działają. Chyba wypróbuję te be slim 3. Na ile starcza jedno opakowanie?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dieta, norweska, opinie, efekty, odchudzanie, kobieta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych