Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dieta Kopenhaska opinie i efekty

dieta kopenhaska opinie efekty odchudzanie kobieta

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 kantarek

kantarek

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 14:02:55

Jak chcesz spustoszyć swój organizm i rozwalić metabolizm, to polecam kopenhaską. A na serio, najlepiej iść do dietetyka, a nie kombinować z dziwnymi dietami. 

#22 kamil_ko

kamil_ko

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 07 maj 2017 - 09:52:32

zgadzam sie - jesli ktos planuje totalne wyniszczenie organizmu to ta dieta jest najlepsza! jesli prowadzicie calkiem normalny tryb zycia i potrzebujecie byc w formie - odradzam. u mojej zony ta dieta przerodzila sie w koszmar. pomijam fakt, ze na nic nie miala energii... doszly do tego zaparcia i problemy z wyproznianiem. meczyla sie w toalecie godzinami. zaczela brac dicopeg 10g bo ostatecznie poszla do dietetyka i zeby wszystko wrocilo do normy musiala podreperowac metabolizm. uwazajcie naprawde - organizm dziala jak maszyna musisz mu dac jesc, zeby mogl pracowac, pzdr

#23 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 21:01:42

Każdemu, kto chce chudnać polecam koktakle proteinowe Limvena. To ważne by suplementować składniki odżywcz,e bez których organizm nie będzie dobrze funkcjonował.

Cześć, szukam właśnie ciekawej diety żeby zrzucić kilka kilogramów i proszę Was o opinie na temat Diety Kopenhaskiej. Zastanawiam się czy warto jej spróbować, czy wybrać coś innego. Jeśli ktoś z Was stosował i pochwalił by się efektami to była bym bardzo wdzięczna :)

#24 ~Joleczka~

~Joleczka~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 14:21:14

Najlepiej zacząć zdrowo się odżywiać, jeść zbilansowane posiłki i nie podjadać oraz mieć trochę ruchu. Takie diety są niezdrowe i wyniszczające organizm! Ja teraz jestem na cateringu dietetycznym warszawski dzień i jadam praktycznie wszystko. Pięć posiłków dziennie i to mi wystarcza, a waga leci w dół.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dieta, kopenhaska, opinie, efekty, odchudzanie, kobieta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych